Utakmica završena

BSК – Laktaši1:3 (0:0)

28.08.2021 Gavro Vujanović

Laktaši

Igralište: Čaire u Banjaluci. Gledalaca: 50. Sudija: Slaviša Mitrović (Šamac). Strijelci: 0:1 Stamenković (47 – penal), 0:2 Milojević (59), 1:2 Gračanin (70 – penal), 1:3 Zelenika (89). Žuti kartoni: Sarajlić (BSK), Zelenika (Laktaši). Crveni kartoni: Uroš Stamenković (Laktaši) u 62. i Andrej ratković (BSK) u 86. minutu.

BSK: Zeljković, Sarajlić, Vođević, Lemić, Trninić, Šakotić, Subić, Zec, Mitrović (od 80. Ratković), Puškar (od 73. Damjanić), Gračanin.
LAKTAŠI: Vuković, Amidžić (od 68. Tučić), Šavija, Arežina, Stamenković, Radetić, Milojević (od 68. Babić), Ostojić, Jović (od 80. Lekić), Zelenika, Keleman
.

BSK je konačno odigrao prvu prvenstvenu utakmicu na drugoligaškom zapadu tek u trećem kolu, ali su romantičari poraženi na svojim Čairama od Laktaša 1:3.
U susretu koji je odigran po kišnom vremenu, te raskvašenom i klizavom terenu bolje su se snašli gosti, a sva četiri pogotka postignuta su u drugih 45 minuta. Viđena su i dva crvena kartona.