2 : 1
1 : 0

Draško Kuljanin presudio Veležu

24.10.2021 Administrator DC

Golovima Draška Kuljanina tim Gubera je savladao Velež iz Nevesinja. Poveli su domaći u 23. minuti, da bi Sergej Prodanović u 55. minuti poravnao na 1:1.

Da bodovi ipak ostanu Guberu pobrinuo se svojim drugim golom  Draško Kuljanin u 69. minuti. Do kraja susreta nije više bilo golova, ali jeste prilika koje nisu realizovali ni domaći ni gostujući igrači.

Guber – Srebrenica 2:1 (1:0)

Srebrenica. Stadion: Vidikovac. Gledalaca: 60. Sudija: Čedomir Milošević (Zvornik). Strijelci: Draško Kuljanin 23', Draško Kuljanin 69', [FK Guber (Srebrenica)]; Sergej Prodanović 55', [FK Velež (Nevesinje)]. Žuti kartoni: Slaviša Ćirković 69', [FK Guber (Srebrenica)]; Rajko Ćeranić 29', Miljan Gutić 74', [FK Velež (Nevesinje)]; Isključenja: Dimitrije Pantić 90' [FK Velež (Nevesinje)];

Guber: Miljan Bodiroga (G) (K) , Slaviša Ćirković , Marinko Grujičić (od 87' zamijenjen sa Dragomir Ilić), Njegoš Ilić , David Maksimović , Draško Kuljanin , Edhem Fehratović , Aljo Smajilović , Filip Mitrović , Elvis Jašarević , Ragib Čirak (od 80' zamijenjen sa Jovan Lazarević)

Velež: Miloš Zurovac (G) (K) , Dimitrije Pantić , Goran Šiljegović , Goran Prodanović , Srđan Drašković , Rajko Ćeranić , Miljan Gutić , Dejan Antelj , Darko Repović , Sergej Prodanović , Dušan Šarenac