3 : 1
1 : 1

Finiš koban po Glasinac 1936

30.10.2021 Administrator DC

Malobrojni gledaoci u Višegradu vidjeli su tvrdu i do samog kraja neizvjesnu utakmicu, a onda su domaćini sa dva gola u 85. i 87. minuti slomili otpor tima sa Sokoca.

Poveli su Višegrađani  u 13. minuti. Odbranu Glasinca 1936 je nadmudrio Dalibor Damjanović, da bi Mihajlo Debelnogić u finišu prvog dijela matirao Nemanju Bojanovića, pa se na odmor otišlo s rezultatom 1:1.

Nastavak je donio čvrstu igru oba tima. Drina He je napadala, Glasinac 1936 se dobro branio , ali nije odbrana izdržala do kraja.

Drugim golom Dalibor Damjanović je doveo Višegrađane u prednost od 2:1. Bilo je to u 85. minuti, da bi tri minute kasnije Sergej Lozo potvrdio pobjedu domaćeg tima.

Drina He – Glasinac 1936 3:1 (1:1)

Višegrad . Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 70. Sudija: Vladimir Bujak (Bijeljina). Strijelci: Dalibor Damjanović 13', Dalibor Damjanović 85', Sergej Lozo 87', [FK Drina HE (Višegrad)]; Mihajlo Debelnogić 45', [FK Glasinac 1936 (Sokolac)]. Žuti kartoni: Nebojša Sekulić 53', Bojan Ninković 59', Bojan Marković 67', Bojan Krsmanović 89', Nikola Batinić 79', Miloš Bojat 88', [FK Drina HE (Višegrad)]; Predrag Pajević 38', Nikola Rajić 57', Aleksandar Pejanović 42', Mihajlo Debelnogić 55', [FK Glasinac 1936 (Sokolac)];

Drina He : Nemanja Bojanović (G) , Miloš Bojat , Mirko Stanojčić , Dalibor Damjanović (od 90' zamijenjen sa Marko Kilibarda), Bojan Marković (K) , Nebojša Sekulić , Bojan Ninković (od 76' zamijenjen sa Luka Pljevaljčić), Sergej Lozo , Dejan Sarić , Bojan Krsmanović , Nikola Batinić (od 90' zamijenjen sa Vojin Majdov)

Glasinac 1936: Kristijan Krunić (G) , Mihajlo Debelnogić (od 84' zamijenjen sa Mihailo Vuković), Predrag Pajević (K) , Dejan Deurić , Strahinja Novosel , Mladen Vitomir (od 62' zamijenjen sa Đorđe Gladanac), Nikola Rajić , Siniša Škobo , Strahinja Čobović , Neđo Šuka , Marko Lizdek , Aleksandar Pejanović