1 : 0

Gačani srušili Vlasenicu (video)

22.10.2022 Administrator DC

Fudbaleri gatačke Mladosti savladali su u 12. kolu odličnu ekipu Vlasenice.

Vlasenica je došla u Gacko sa ciljem da napravi iznenađenje i izbjegne poraz,  dok su domaći tražili izlazak iz krize loših rezultata.

Prvih 10-tak minuta proteklo je u dosta rastrzanoj igri. Domaći su poveli u 24 minuti

Zečević je izveo slobodan udarac Pušara šutirao golman dobro reagovao, a na pravom mjestu je bio iskusni Ćeranić koji pogodio za 1:0

Nakon gola gosti su imali 3 situacije da izjednače, ali je svaki put na pravom mjestu Goranović koji je izblokirao udarce.

U 64 minuti centaršut Zečevića, Ćeranić spušta loptu, a Pušara sjajno izbacuje štopera gostiju i pogađa za 2-0

Do kraja utakmice gosti su uspjeli da iz prekida ublaže poraz.

Mladost Gacko - Vlasenica 2:1 (1:0)

Gledalaca 100

MLADOST: Matković, Goranović (K) Avdalović Kadnić Slijepčević Drakul Pušara Zečević(83 Tepavčević) Nikolić Žarković(od 46 Šarenac) Ćeranić(89 Stajić)

VLASENICA: Vukotić, Jurošević, Krsmanović, Mitrović, Fehratović, Kovačević, Zekić, Majstorović, Kovačević Petrović Tešić

Igrač utakmice: Goranović (Mladost)