Milan Trišić(G) , Mario Sajak , Nemanja Pekija (K), Đani Salčin , Marko Šebez , Dragan Živanović , Almir Bekić , Nemanja Raković , Joseph Amoah , Milorad Bilbija , Joel Da Silva Paulo , REZERVE Aleksa Trninić(G) , Marin Samardžić , Veljko Rauš , Edin Kesić , Nemanja Marić , Srinwle Ange Patrick Gbegbe , Vukašin Daničić , Nikola Njamculović , Mujo Smajić ,
Postava
Risto Perišić(G) , Đoko Milović , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Luka Begić , Nikola Leko , Steven Marriaga Tejeda , Marko Šušnjar , Borma Kovačević , Ivan Vasiljević , Zoran Milić (K), REZERVE Milan Vidaković(G) , Ammar Đuderija , Filip Kolak , Darko Đajić , Kerim Tatar , Henrique Raez Rodrigues , Uroš Đuričković ,
Demontaža Hercegovaca

U 27. kolu Prvelige Srpske u Prijedoru je FK „Rudar“ rezultatom 5:0 (3:0) pobijedio FK „Leotar“. Na taj način Prijedorčani su došli do 48 bodova, a Trebinjci su ostali na 42.

Šta reći o utakmici u kojoj je primljena petarda, osim da je viđena loša igra Trebinjaca. Domaćin je poveo golom Da Silve u devetom minutu, a drugi gol djelo je Pekije. Treći gol postigao je u 30. minutu iz jedanaesterca Salčin. Rezultatom 3:0 otišlo se na poluvrijeme.

Salčin je u 53. minutu postigao četvrti, a Da Silva je u 65. minutu zapečatio sudbinu Leotara.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK „Slavija“ iz Istočnog Sarajeva.

Rudar Prijedor - Leotar 5:0 (3:0)

Prijedor.Stadion: Gradski stadion Prijedor. Gledalaca: 200. Sudije: Stefan Đukić (Ugljevik) [Glavni], Milan Spasojević (Zvornik) [Pomoćnik], Božidar Rustić (Gradiška) [Pomoćnik], Strijelci: Joel da Silva Paulo 9', Nemanja Pekija 15', Đani Salčin 30', Đani Salčin 53', Joel da Silva Paulo 65', [Rudar (Prijedor)]; Žuti kartoni: Almir Bekić 57', Nemanja Raković 57', [Rudar (Prijedor)]; Darko Đajić 15', [Leotar (Trebinje)];

Rudar Prijedor : Milan Trišić (G) , Mario Sajak , Nemanja Pekija (K) , Đani Salčin , Marko Šebez (66. Nikola Njamculović), Dragan Živanović (66. Nemanja Marić), Almir Bekić (66. Veljko Rauš), Nemanja Raković , Joseph Amoah (66. Mujo Smajić), Milorad Bilbija , Joel Da Silva Paulo (72. Edin Kesić)

Leotar: Risto Perišić (G) , Đoko Milović , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Luka Begić (46. Henrique Raez Rodrigues), Nikola Leko , Steven Marriaga Tejeda (76. Amar Đuderija), Marko Šušnjar , Borma Kovačević (46. Uroš Đuričković), Ivan Vasiljević (70. Filip Kolak), Zoran Milić (K) (46. Kerim Tatar)