Nemanja Bojanović(G) , Darko Jovanović , Konstantin Katana (K), Đorđe Jovanović , Milivoje Mrdak , Aleksandar Milović , Aleksandar Ristanović , Todor Tadić , Nemanja Simović , Nikola Nešković , Nikola Miličević , REZERVE Bane Dačević , Dejan Popović , Nikola Tošić , Damjan Tadić , Dragan Ćevriz ,
Postava
Dragan Đorđić(G) , Đorđe Vasilić , Uroš Račanović , Žarko Perković , Aleksandar Pavlović , Marko Mitrović , Simo Lukić , Željko Krsmanović (K), Srdjan Kalajdzić , Mihajlo-vuk Lazić , Nemanja Marić , REZERVE Zoran Božić , Stefan Simić , Mihajlo Mionić , Mladen Blagojević ,
Protokol
Stadion: Stadion Rakovice. Gledalaca: 200. Sudije: Goran Lakić (Brčko) [Glavni], Jovan Gvozdenović (Brčko-distrikt) [Pomoćnik], Velibor Vidaković (Zvornik) [Pomoćnik]
Miroljubivo u Čajniču

U izuzetno lepom ambijentu, pred dobro popunjenim tribinama stadiona Rakovice, na otvaranju nove sezone drugoligaškog istoka Republike Srpske, Stakorina i Jedinstvo su podelili bodove.

Čajničani su većim delom utakmice imali terensku inicijativu, napravili više povoljnih prilika, ali na kraju nisu uspeli i da ostvare pobedu, pa je bod otputovao za Brodac.

Nakon što je prvo poluvreme završeno bez golova, samo što je počeo drugi deo susreta domaći fudbaleri i navijači su se radovali, nakon lepe akcije u 49. minutu strelac je bio Aleksandar Milović.

Radost domaćina trajala je samo tri minuta kada je usledio brz kontranapad gostiju koga je u pogodak pretvorio Pavlović za konačnih 1:1.

Stakorina – Jedinstvo (Bro) 1:1 (0:0)

Stadion: Rakovice. Gledalaca: 300. Sudija: Goran Lakić (Brčko) 6 . Strelci: A. Milović 49. minut (Stakorina) Pavlović 52. minut (Jedinstvo) Žuti kartoni: Ćevriz (Stakorina) Vasilić, Pavlović, Mitrović, Krsmanović, Marić, Simić, Lukić (Jedinstvo)

Stakorina - Bojanović 6,5, D. Jovanović 6, Katana 6 (od 46. Popović 6) Đ.Jovanović 6,5, Mrdak 6, A. Milović 7, Ristanović 6 (od 80. Ćevriz -) Tadić 6, Simović 6 (od 75. Tošić -) Nešković 6,5, Miličević 6,5

Jedinstvo (Bro) - Đorđić 7, Vasilić 6, Račanović 6, Perković 6, Pavlović 7, Mitrović 6,5, Lukić 6,5, Krsmanović 6, Kalajdžić 6, Lazić 6 (od 88. Simić -) Marić 6.

Igrač utakmice. Dragan Đorđić (Jedinstvo)

Druge lige Druge lige Druga liga Republike Srpske – Istok Stakorina Jedinstvo (B)