Ubjedljiv poraz Sloge 2

DOBOJ – OSJEČANI – Rukometaši Sloge dva doživjeli su težak poraz na svom terenu od ekipe Jedinstvo 2015 iz Brčkog rezultatom 23:34. Bio je ovo njihov treći prvenstveni poraz u isto toliko utakmica, nažalost najteži poraz do sada.

Gosti su od starta krenuli furiozno, prednost su povećavali iz minuta u minut. Domaći su poveli 1:0, a onda brčaci prave seriju 6:0 i vode  6:1. U 18.minutu imali su velikih osam golova prednosti 13:5. na odmor se odlazi sa rezultatom 10:17.

U nastavku isti scenario, gosti su rešetali mrežu domaćih. U 46.minutu rukometaši jedinstva dolaze do rekordne prednosti na meču 27:13. Domaći su zatim pokušavali da poprave utisak i smanje zaostatak. Seijom 4:0 Sloga dva spušta zaostatak ispode deset golova 21:30 (56.minut). Ali gosti u finišu dodaju gas i slave pobjedu 34:23.

kod domaćih jedini vrijedan pomena je Miloš maksimović koji je postigao 13 golova. Kod gostiju najefikasniji su bili Peštić N. sa 10 i Petričević sa 9 golova.

SLOGA 2 – JEDINSTVO 2015 23:34 (10:17)

Dvorana: osnovne škole „Radoje Domanović“ . Bez publike. Sudije: Saša Bijeljić i Miroslav Tovilović (oba iz Doboja). Delegat: Srđan Jović (Doboj).  sedmerci: Sloga 2 5(3), Jedinstvo 2015 3(3). Isključenja: Sloga 2 8, Jedinstvo 2015 16 minuta. Diskvalifikacija(treće isključenje): Aleksandar Petrović (Sloga 2) u 38.minutu.

SLOGA 2: Marinko Blagojević, Milan Đurđević 2, Vukmirović, Mišković  1, Đurić, Petrović, Miloš Maksimović  13(3), Gavrić, Savković 3, Nikola Nakić 2, Igor Nakić 2, Gužvić, Marković, Bonić, Bajović (10 odbrana). Trener: Aleksandar Miličević.

JEDINSTVO 2015: Pudić 1, Mešanović 1, Peštić B. 6, Zmajevac 1, Tučić, Šečić (19 odbrana, sedmerac), Čajtinović, Mijatović 2, Peštić N. 10(2), Lukić 4, Petričević 9(1), Lujić, Mičić, Novak. Trener: Uglješa Glamočić.

ORK Borac : ORK BL
Kozara (G) : Slavija
Derventa : Bijeljina
Sloga : Mladost
Višegrad - HED : Drina