Naša krila lideri prvenstva, ubjedljivi u Trebavskom derbiju (Foto)

Lider Naša krila iz Kostajnice gaze sve pred sobom. Oni su u trebavskom derbiju u Osječanima ubjedljivo savladali domaću Trebavu rezultatom 4:0. Kostajničani su lideri prvenstva sa maksinalnim učinkom od sve četiri pobjede. Utakmica je počela minutom ćutanja u čast nedavno preminulog službenog predstavnik Trebave Vojina Malčića.
U 10.minutu Naša krila dolaze u vođstvo lijepim golom Nikole Savića koji je udarcem sa17-18 metara pogodio desni ugao gola Radića za vođstvo svog tima 1:0. Igrao se 13.minut kada se u udealnoj prilici našao Slobodan Petrović neometan je šutirao preko gola.
Domaćisu imali kolosalnu šansu u 30.minutu koju nis realizovali. U toku je bio 54.minut kadagistujući tim dvostručuje vođstvo na 2:0 golom Dejana Blažanovića. U 73.minutu Slobodan Petrović pogađa za 3:0. Da bi tačku na "i" u 88.minutu i konačnih 4:0 stavio je Marko Novaković.
U još jednoj utakmici subotnjeg programa Regionalne lige centar dobojski Željezničar savladao je ekipu Zvijezde iz Kakmuža rezultazom 3:0. Golove z Željezničar postigli su Nebojša Kovačević, Igor Cvijanović i Dražen Gostić.

TREBAVA - NAŠA KRILA 0:4 (0:1)
Strijelci: 0:1 Savić u 10, 0:2 Blažanović u 54, 0:3 Petrović u 73, 0:4 Novaković u 88.minutu. Stadion: "Đokin trn". Gledalaca: 50. Sudija: Dejan Danilović (Doboj). Pomoćnici: Marinko Cvjetković (Petrovo) i Dejan Mitrović (Doboj). Delegat: Nenad Vasić (Doboj). Žuti kartoni: Goranović (Trebava).

TREBAVA: Aleksandar Radić, Sefan Pejić, Andrej Janjanin, Branislav Malčić, Daniel Goranović, Jovan Đurčić, Dejan Đurčić, Saša Živanović, Predrag Ploskić, Predrag Simić, Dalibor Cvijanović.
NAŠA KRILA: Mladen Žilić, Milan Nedić (od 89.minuta Milorad Radovanović), Milan Delić, Slaviša Đedović, Dario Prodić, Nikola Savić (od 73. Marko Novaković), Željko Sušić (od 89. Adam Lazić), Milenko Jokić, Dejan Blažanović (od 80. Stefan Bjelanović), Mario Paravac, Slobodan Petrović (od 80. Saša Jović).

ŽELJEZNIČAR - ZVIJEZDA 3:0 (2:0)

Strielci: 1:0 Kovačević u 9, 2:0 Cvijanović u 16, 3:0 Gostić u 83.minutu. Stadion: "15.april". Gledalaca: 100. Sudija: Milan Bukejlović (Doboj). Pomoćnici: Zlatan Ninković i Boban Ristić (oba iz Doboja). Delegat: Radoslav Ristić (Doboj). Žuti kartoni: Lukić (Zvijezda).

ŽELJEZNIČAR: Nenad Jovanović, Radovan Blagojević (od 80.minuta Gliša Manojlović), Dejan Kiperović (od 88. Saša Ilić), Igor Cvijanović, Srđan Đukić, Dalibor Josić, Jovica Lazić, Nebojša Kovačević (od 84. Pavle Blagojević), Dražen Gostić, Nikola Maksimović (od 88. Miloš Todorović), Matija Drljić. Trener: Jovan Petković
ZVIJEZDA: Vladimir Božić, Nemanja Ristić, Aleksandar Pantić, Njegoš Lukić, Marko Stanković, Darko Tešanović, Bogdan Mikerević ( od 57.minuta Boris Jaćimović), Aleksandar Katanić (od 44. Petar Petrović), Aleksa Vidaković (od 70. Slobodan Janković), Mladen Gligorić, Goran Dragjlović.