Zasluženo slavlje tima iz Jaružana

Goran Zelenika

Fudbaleri Crnog Vrha iz Jaružana odigrali su još jednu kvalitetnu utakmicu i na kraju zasluženo nose tri boda s teškog gostovanja kod ekipe Progresa iz Kneževa. Slavili su  rezultatom 0:3 Junak pobjede Crnog Vrha je Goran Zelenika koji je postigao sva tri gola za goste. Napadač Crnog vrha  rekao nam je  nakon utakmice :

-Znali smo da ovo neće biti laka utakmica i tako smo je i pripremili. Progres je bio u seriji loših rezultata i pobjeda u ovom duelu im je bila imperativ. Loše smo ušli u utakmicu. Prvih 15 minuta je bilo za zaborav. Kako je meč odmicao mi smo se konsolidovali počeli igrati bolje, onako kako smo željeli. Pred kraj prvog poluvremena uspjeli postići gol. U drugo poluvrijeme smo ušli sa većom željom za pobjedom i dosta se bolje organizovali pa samim tim mogu reći da smo na kraju zasluženo slavili.

Čelinac 0 : 1 FSA
Borac 4 : 1 Sloboda
Sloga (S) 2 : 1 Tekstilac
Dubrave 0 : 2 Gorica
Polet 1926 2 : 1 Proleter
Sloga (T) 6 : 1 Brdo
Naprijed 3 : 1 Jedinstvo
Progres 0 : 3 Crni vrh