Sloga 2 bolja od Save: Aljoša Karać pružio vrhunsku igru

Rukometaši Sloge 2 ubjedljivo su savladali ekipu Sava 2019 iz Broda rezultatom 43:25. Gosti su bili u priključku u prvom poluvremenu kada je nakon isteka prvih 30 minuta retžzultat glasio 17:14. A u drugom dijelu Sloga se razgoropadila i taj period dobila rezultatom 26:11.
Najefikasniji u redovima Sloge dva bili su Aljoša Karać sa 9 i Pavle Đuričić sa 6 golova. Kod gostiju najubojirijinsu bili Stefan Kušljić i Boris Kušljić sa po 6 golova.

SLOGA 2 - SAVA 2019 43:25 (17:14)

Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca: 50. Sudije: Milenko Mitrović i Aleksandar Petrović (oba iz Doboja). Delegat: Svetozar Kovačević (Brod). Sedmerci: Sloga dva 1(0), Sava 2019 2(1). Isključenja: Sloga dva 4, Sava 2019 4 minuta.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Sergej Šarić 2, Aleksa Sarkić, Pavle Đuričić 6, Aljoša Karać 9, Sergej Đuričić 1, Đorđe Ristić 5, Adem Jusičić 2, Emrah Muminović 5, Đorđe Radojčić, Ilija Krajina 4, Nikola Stjepanović 4, Andrej Lazić 3, Danilo Simić 2. Trener: Ljubiša Ristić.
SAVA 2019: Bojan Blažić 1, Igor Popratin, Branislav Panić 4, Boris Kušljić 6, Nikola Drugović, Nebojša Tricunović 2, Stefan Kušljić 6, Ognjen Ivanović 1, Ognjen Ruškić 5. Trener: Saša Đurić.