Sloga 2 i Borac M:tel 2 remizirali

Rukometaši Sloge 2 i Borac M:tel 2 odigrali su neriješeno rezutatom 29:29.
Sloga je odlično otvorila utakmicu i povela 5:0 (8.minut). Gosti stabilizuju igru i sa četiri gola u seriji i dolaze na gol minusa 4:5. Zatim je Sloga održavala dva gola viška sve do 23.minuta kada gosti stižu do izjednačenja 9:9. Onda slijedi igra gol za gol d 29.minuta. Tada tim LjubišeRistića postiže dva gola za vođstvo 15:13. Na odmor Sloga odlazi sa prednošću 16:14.
U 48.minutu Banjolučani nakon serije 7:1 imaju prednost i prvo vođstvo 21:17. Ali onda domaći dodaju gas prave seiju 4:0 istižu do poravnanja 21:21. Igrao se 50.minut kada Sloga ponovo vodi 24:23. Pet minuta prije kraja Dobojlije nakon duže vremena ponoco imaju plus dva 27:25. Posljednja četiri minuta domaći nisu uspjeli postići gol, što je Borac iskoristio u u posljednjem minutu stigao do izjednačenja 29:29. U posljednjim trenicima Sloga je imala sedmerac za pobjedu, ali udarac Nikole Stjepanovića odbranio je golman Borca. Taj rezultat je ostaona kraju meča, tako su obje ekipe upisale po bod.
Najefiksniji u redovima Sloge 2 bili su Nikola Stjepanović sa 11 i Andrej Lazić sa 7 golova. Kod gostiju najefikasniji su bili Saša Đelić sa 7, te Uroš Unčanin i Novak Petrović sa po 6 golova.

SLOGA 2 - BORAC M:tel 2 29:29 (16:14)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" Osječani. Gledalaca: 20. Sudije: Vesna Ostojić-Šumatić i Vanja Simić (obje iz Doboja). Delegat: Srđan Jović (Doboj). Sedmerci: Sloga dva 9(5), Borac M:tel dva 4(3). Isključenja: Sloga dva 8, Borac M:tel dva 12 minuta.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Sergej Đuričić, Aleksa Sarkić, Pavle Đuričić 2, Aljoša Karać 2, Sergej Helja, Danilo Simić 2, Aleksej Đekić 4, Adem Jusičić, Emrah Muminović 1, Đorđe Radojčić, Ilija Krajina, Nikola Stjepanović 11(5), Andrej Lazić 7. Trener: Ljubiša Ristić.
BORAC M:TEL 2: Marko Stajčić, Aleksej Lolić, Uroš Unčanin 6, Marko Kosić, Saša Đelić 7(4), Novak Petrović 6, Ajas Čaušević 4, Aleksa Obradović, Vuk Jotanović, Predrag Mijović, Luka Čavić 2, Sergej Vasić, Saša Brkić 4, Andrija Pećanac, Vukašin Branković. Trener: Aleksandar Međedović.