Foto: NS BIH
Martin Zlomislić ima novi klub nakon četiri godine u Rijeci.
"FK Karabag je zvanično na svojim kanalima komunikacije predstavio Martina Zlomislića kao novog člana.
Golman reprezentacije Bosne i Hercegovine potpisao je ugovor s Qarabagom na 3+1 godinu.

Qarabag je 12 puta bio prvak Azerbejdžana i osvajač 8 nacionalnih kupova. Prošlu sezonu završili su na drugom mjestu, čime je prekinut niz od četiri uzastopne titule. Klub ima ambiciju da se što prije vrati na vrh, a naš golman bi mogao biti jedan od ključnih igrača u tom planu.
💙💛Martine, sretno u novom klubu!", stoji na stranici saveza.