
BSK i Leotar danas na Prvostepenoj komisiji nisu dobili licence za WWin ligu Bosne i Hercegovine za koju su aplicirali.
Kako smo saznali i jedni i drugi imaju manje poteškoće koje su im datr na popravku do Drugostepene komisije za licenciranje.
Kod BSK-a je uočeno da nisu isplatili sva službena lica za prethodnu sezonu, te je potrebno da to riješe, kao i da dostave jedan papir o infrastrukturnim uslovima za stadion u Krupi na Vrbasu, gdje oni igraju svoje utakmice.
Kod Leotara također nedostaje dokaz o infrastrukturnim uslovima.
Oni imaju rok da to dostave u što kraćem roku i da se nadaju da će Drugostepena komisija pozitivno riješiti njihovu prijavu.