Sarajevo palo u Etno selu

Juniori Zvijezde dočekali su danas vršnjake FK Sarajevo i slavili minimalnu pobjedu rezultatom 2:1. Utakmica je odigrana u Etno Selu Stanišići, a domaća ekipa je preokretom stigla do trijumfa.

U prvom poluvremenu su postignuta dva gola, a prvo je povelo Sarajevo kada je u desetoj minuti vodstvo Bordo timu donio Haris Konjalić. Bordo momci su prednost održavali sve do završnice prvog poluvremena, odnosno 44. minute susreta kada je Zvijezda poravnala rezultat golom Dejana Živkovića.

Tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme, da bi domaći fudbaleri do pobjede došli još jednim golom u posljednjim minutama susreta. Igrala se 84. minuta kada je potpuni preokret Zvijezdi donio Goran Šujić i tako postavio konačan rezultat ove utakmice.

Radnik 1 : 0 Mladost
Travnik 4 : 1 Čelik
Krupa 3 : 1 Velež
Borac 0 : 1 Sloboda
Željezničar 5 : 2 Zrinjski
Zvijezda 09 2 : 1 Sarajevo
Široki Brijeg 4 : 2 Slavija