2 : 0

Krupa joÅ” jednom bolja od Zvijezde 09

18.04.2018 Administrator DC

Danas su na programu revanÅ” mečevi polufinala Kupa BiH. U Krupi na Vrbasu od 16 časova i 30 minuta igraju Krupa i Zvijezda 09, a od 18 u Tuzli Sloboda i Željezničar. U prvom susretu u Etno selu StaniÅ”ići Krupa je bila bolja i meč zavrÅ”ila sa četiri gola u mreži domaćina,a susrtet na Grbavici je okončlan 0:0.Ā

Ā

Krupa - Zvijezda 09Ā  2:0 (1:0)

(prva utakmica 4:0)

Krupa na Vrbasu. Gledalaca:1000.Ā Sudija:Irfan Peljto (Sarajevo). Strelac: Miroslavljević 3.

Krupa: Fejzič, Maksimović, Makitan, Dujaković, Vukotić, Nikodijević, Dabić, Miroslavljević, Balabanović, Fajić, Banović. Na klupi: Kutić, Lukić, Glamočić, Nikolić, Aleksić, Ilić. Trener: Slobodan Starčević.

Zvijezda 09: Lakić, Guzijan, Dojčinović, Rakić, Stanić, Zlatkovi, Nikolčić,Tojčić, Mandić, Blagojević, Filipović, Na klupi: Mijović, Musić, Parmaković, Živković, Å ujić, Asentić,Ā Ā Trener: Mioddrag Pantelić.

Počela utakmica u Krupi.Ā

Goooooooooooooooool. Miroslavljević nakon kornera, iz gužve, u 3. minuti, dovodi Krupu u vođstvo od 1:0.

LINK za fotografije sa revanÅ” meča.Ā

Zvijezda odgovorila u 13. i 14.Ā minuti. Oba puta probao Rakić,ali nije pogodio.Ā

Igra se 19. minut. Nakon kornera MaksimovićaĀ glavom je Fajić bio neprecizan.

U toku je 28. minut prvog poluvrmna. Krupa i dalje vodi sa 1:0.

Probao je Filiović u 35. minuti,ali je golman Fejzić bo oprezan.

Nakon asistencije Fajića u 40. minuti, Petar Banović pogađa prečku gola Zvijezde 09.

ZavrŔeno prvo poluvrijeme.

Nastavljena utakmica.

PokuÅ”ao je Dabić u 52. minuti,ali je Lakić bio siguran.

IzaÅ”ao Banović u 53. minuti, uÅ”ao Å atara.

Izmjena kod Zvijezde. IzaŔao Guzija, uŔao Elek.

Nova izamjena u Krupi. IzaÅ”ao Rakić u igri je Asentić.

Nikodijević je dobro asitirao Fajiću u 60 minuti,ali je on bio neprecizan.

I u Krupi izmjena. izaÅ”ao je Dabić,a uÅ”ao Ilić.

Fajić van igre, na teren je uÅ”ao Lukić.Ā

Dobru priliku za Zvijezdu 09 propustio je Vladan Mandić u 69. minuti.Ā

Odmah na suprotnoj strani mu se revanÅ”irao Dujaković.

Blagojević iz Zvijezde 09 napustio igru, uÅ”ao Parmaković.

Dojčinović je imao odličnu priliku u 88. minuti,ali je Fejzić zaustavio udarac.

Gooooooooooooooool: Krupa vodi sa 2:0. Strijelac je Nikodijević iz kontranapada.Ā

ZavreŔna utakmica u Krupi. Krupa - Zviejzda 09 2:0 (1:0)