1 : 0

Bobić presudio Radniku

17.05.2018 Administrator DC

Ā

Stopama pionira, koji su rezultatom 1:0 savladali bijeljinski Radnik, krenuli su i kadeti, koji su, na isti način, savladali odgovarajuću selekciju kluba iz Bijeljine. Mreža gostujućeg sastava zatresla se u 50. minutu, kada je poentirao Luka Bobić, postigavÅ”i svoj četvrti ovosezonski pogodak.

Kadeti se, kao i pioniri, nalaze na trećem mjestu i u dosadaÅ”njem toku sezone su sakupili 56 bodova, dva viÅ”e od Željezničara, koji ima i utakmicu manje. Do kraja sezone Benićev tim odigraće joÅ” tri utakmice, a prvi naredni rival biće Krupa na stadionu u Krupi na Vrbasu.

BORAC ā€“ RADNIK 1:0 (0:0)

strijelci: Bobić (50.), stadion: pomoćni teren Gradskog stadiona, gledalaca: 150, sudija: Zoran Grbić (Prijedor), žuti kartoni: ā€“ .

BORAC: Badić, Jović, Kujundžić, Milojević (od 79. minuta Gajić), OraÅ”anin, Amidžić, Bobić, Latinović, Vuković (od 63. minuta Soldat), Vujmilović (od 73. minuta Javorac), Božičković (od 77. minuta Grubor). Trener: Dragan Benić.

RADNIK: Simić, Zupur (od 52. minuta Miladinović), Jović, Nikić, Ristanović, Odžaklić, Novak (od 74. minuta Matović), Dujković, Cvijetić (od 73. minuta Savić), Tomić, MiloÅ”ević (od 50. minuta Mitrović). Trener: Jovica Lukić.

(borac-sport, foto: borac-sport)