XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 350 utakmica za dan
Nedelja, 7 Novembar 2021


Fudbal

Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
07.11.2021 13:00
Rudar Prijedor
2 : 2
Željezničar
Posušje
Posušje
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
07.11.2021 13:00
Posušje
1 : 1
Tuzla City
Proleter
Teslić
1 : 1
Sloga (T)
Trn
07.11.2021 13:30
Proleter
1 : 1
Sloga (T)
Gorica
Šipovo
1 : 0
BSK
Banja Luka
07.11.2021 13:30
Gorica
1 : 0
BSK
Brdo
Hambarine
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
07.11.2021 13:30
Brdo
1 : 2
Sloboda
Romanija
Pale
3 : 0
Mladost (R)
Rogatica
07.11.2021 13:30
Romanija
3 : 0
Mladost (R)
Vlasenica
Vlasenica
2 : 0
Velež
Nevesinje
07.11.2021 13:30
Vlasenica
2 : 0
Velež
Bratstvo
Kozarac
2 : 2
Lauš
Banja Luka
07.11.2021 13:30
Bratstvo
2 : 2
Lauš
Plamen
Donje Vodičevo
2 : 3
13 Skojevki
Grbavci
07.11.2021 13:30
Plamen
2 : 3
13 Skojevki
Crni vrh
Jaružani
6 : 0
Rekreativo
Banja Luka
07.11.2021 13:30
Crni vrh
6 : 0
Rekreativo
Svodna
Svodna
4 : 2
Krajina
Banja Luka
07.11.2021 13:30
Svodna
4 : 2
Krajina
Slaven
Dobrljin
4 : 2
Naprijed
Banja Luka
07.11.2021 13:30
Slaven
4 : 2
Naprijed
Ozren
Petrovo
0 : 4
Hajduk (B)
Batkuša
07.11.2021 13:30
Ozren
0 : 4
Hajduk (B)
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 1
Sloga (DP)
Dugo Polje
07.11.2021 13:30
Crvena zvijezda
1 : 1
Sloga (DP)
Naša krila
Kostajnica
4 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
07.11.2021 13:30
Naša krila
4 : 1
Hajduk (K)
Vučijak
Majevac
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
07.11.2021 13:30
Vučijak
2 : 1
Mineral
Sloga (J)
Jakeš
1 : 0
Rudanka
Rudanka
07.11.2021 13:30
Sloga (J)
1 : 0
Rudanka
Zvijezda
Kakmuž
1 : 0
Skugrić
Skugrić
07.11.2021 13:30
Zvijezda
1 : 0
Skugrić
Janja 2009
Janja
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
07.11.2021 14:00
Janja 2009
1 : 1
Sloboda
Mladost (VO)
Velika Obarska
2 : 4
Podrinje
Tršić
07.11.2021 14:00
Mladost (VO)
2 : 4
Podrinje
Birač
Derventa
07.11.2021
14:00
Bratstvo
Bratunac
07.11.2021 14:00
Birač
:
Bratstvo
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 4
Omladinac
Potočari
07.11.2021 14:00
Zadrugar
0 : 4
Omladinac
Jedinstvo
Roćević
2 : 1
Lokomotiva
Brčko
07.11.2021 14:00
Jedinstvo
2 : 1
Lokomotiva
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 0
Partizan
Donja Trnova
07.11.2021 14:00
Mladost (BS)
1 : 0
Partizan
Tabanci
Tabanci
1 : 1
Trnovica
Trnovica
07.11.2021 14:00
Tabanci
1 : 1
Trnovica
Šekovići
Šekovići
1 : 1
Lokanj
Lokanj
07.11.2021 14:00
Šekovići
1 : 1
Lokanj
Mladi Krajišnik
Kukulje
4 : 0
Borac (Š)
Šibovska
07.11.2021 14:00
Mladi Krajišnik
4 : 0
Borac (Š)
Laminci
Laminci
0 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
07.11.2021 14:00
Laminci
0 : 0
Potkozarje
Omladinac
Brestovčina
2 : 1
Torpedo
Cerovljani
07.11.2021 14:00
Omladinac
2 : 1
Torpedo
Kozara
Turjak
3 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
07.11.2021 14:00
Kozara
3 : 0
Sloga DIPO
Biseri
Čatrnja
4 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
07.11.2021 14:00
Biseri
4 : 1
Sloboda
Borac (M)
Maglajani
1 : 2
Polet
Elezagići
07.11.2021 14:00
Borac (M)
1 : 2
Polet
Karanovac
Karanovac
1 : 0
Borac
Drvar
07.11.2021 13:30
Karanovac
1 : 0
Borac
Budućnost
Banja Luka
7 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
07.11.2021 13:30
Budućnost
7 : 0
Gomionica
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
3 : 3
OFK Banja Luka
Banja Luka
07.11.2021 13:30
Šnjegotina
3 : 3
OFK Banja Luka
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
6 : 0
OFK Spartak 2013
Banja Luka
07.11.2021 13:30
Polet Krajišnik
6 : 0
OFK Spartak 2013
Sloboda
Grabovica
3 : 0
Zborište
Zborište
07.11.2021 14:00
Sloboda
3 : 0
Zborište
4. juli
Pojezna
1 : 8
OFK Pridjel
Pridjel Donji
07.11.2021 14:00
4. juli
1 : 8
OFK Pridjel
Zadrugar
Sijekovac
2 : 2
BSK
Bušletić
07.11.2021 14:00
Zadrugar
2 : 2
BSK
Ozrenski sokolovi
Boljanić
1 : 1
Borac (O)
Osinja
07.11.2021 14:00
Ozrenski sokolovi
1 : 1
Borac (O)
Crkvina
Crkvina
0 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
07.11.2021 11:00
Crkvina
0 : 0
Budućnost
Zadrugar
Tarevci
3 : 0
Sloga 73
Ždreban
07.11.2021 16:30
Zadrugar
3 : 0
Sloga 73
Trebavac
Vranjak
3 : 1
Dobor
Modriča
07.11.2021 16:30
Trebavac
3 : 1
Dobor
Partizan
Koprivna
2 : 6
Mladost
Srpska Tišina
07.11.2021 16:30
Partizan
2 : 6
Mladost
Omladinac
Modriča
4 : 0
Posavina
Miloševac
07.11.2021 16:30
Omladinac
4 : 0
Posavina
Višnjik
Modriča
5 : 1
Kladari Gornji
Kladari Gornji
07.11.2021 16:30
Višnjik
5 : 1
Kladari Gornji
Crvena zvijezda
Gajevi
3 : 0
Pelagićevo 21
Pelagićevo
07.11.2021 16:30
Crvena zvijezda
3 : 0
Pelagićevo 21
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 0
Jugović
Gredice
07.11.2021 14:00
OFK Brezik
1 : 0
Jugović
Jedinstvo
Koretaši
2 : 2
Majevica
Lopare
07.11.2021 14:00
Jedinstvo
2 : 2
Majevica
Gredice
Gredice
7 : 2
Strijelac
Tutnjevac
07.11.2021 14:00
Gredice
7 : 2
Strijelac
Crvena zvijezda
Donji Žabar
4 : 2
Mladost (L)
Lončari
07.11.2021 14:00
Crvena zvijezda
4 : 2
Mladost (L)
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
0 : 3
Mladost (S)
Sandići
07.11.2021 14:00
Bobetino Brdo
0 : 3
Mladost (S)
Obilić
Krepšić
0 : 3
Grčica
Brčko
07.11.2021 14:00
Obilić
0 : 3
Grčica
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
3 : 0
Priboj
Priboj
07.11.2021 14:00
OFK Magnojević
3 : 0
Priboj
Balatun
Balatun
1 : 1
Semberija
Popovi
07.11.2021 14:00
Balatun
1 : 1
Semberija
Kolektiv
Međaši
0 : 0
Sloga 94
Bijeljina
07.11.2021 14:00
Kolektiv
0 : 0
Sloga 94
Novo doba
Čardačine
2 : 2
Panteri
Zagoni
07.11.2021 14:00
Novo doba
2 : 2
Panteri
Drina (B)
Batar
2 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
07.11.2021 14:00
Drina (B)
2 : 0
Jedinstvo
Mladost
Trnjaci
1 : 2
Zadrugar
Bukvik
07.11.2021 11:00
Mladost
1 : 2
Zadrugar
Sveti Jovan
Donji Brezik
7 : 3
Sava 04
Brezovo Polje Selo
07.11.2021 11:00
Sveti Jovan
7 : 3
Sava 04
Budućnost Red Star
Vučilovac
0 : 2
Krbeti
Krbeti
07.11.2021 11:00
Budućnost Red Star
0 : 2
Krbeti
Piperci
Piperci
1 : 2
Gorica
Pučile
07.11.2021 10:30
Piperci
1 : 2
Gorica
Omladinac
Gornja Čađavica
6 : 2
Kovačići 08
Kovačići
07.11.2021 14:00
Omladinac
6 : 2
Kovačići 08
Budućnost
Ravno Polje
0 : 2
Ljeljenča
Ljeljenča
07.11.2021 14:00
Budućnost
0 : 2
Ljeljenča
Stević Jovan
Vršani
1 : 8
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
07.11.2021 14:00
Stević Jovan
1 : 8
Magnojević 2001
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 5
Koridor 2011
Bijeljina
07.11.2021 14:00
Proleter
2 : 5
Koridor 2011
VSK
Velino Selo
4 : 1
Pobjeda
Triješnica
07.11.2021 14:00
VSK
4 : 1
Pobjeda
Sloga
Dazdarevo
1 : 1
Glogovac
Glogovac
07.11.2021 14:00
Sloga
1 : 1
Glogovac
Mladen Perić
Glogovac
2 : 3
Zenit
Bijeljina
07.11.2021 10:30
Mladen Perić
2 : 3
Zenit
OFK Batković
Batković
1 : 1
Polet
Gornji Kojčinovac
07.11.2021 14:00
OFK Batković
1 : 1
Polet
TOŠK
Tešanj
3 : 1
Orašje
Orašje
07.11.2021 13:30
TOŠK
3 : 1
Orašje
Travnik
Travnik
0 : 2
Budućnost
Banovići
07.11.2021 13:30
Travnik
0 : 2
Budućnost
GOŠK
Gabela
2 : 2
Bratstvo
Gračanica
07.11.2021 13:30
GOŠK
2 : 2
Bratstvo
Rudar (HB)
Han Bila
1 : 2
Vlašić
Turbe
07.11.2021 13:30
Rudar (HB)
1 : 2
Vlašić
Rudar (K)
Kamengrad
2 : 0
FK Vitez
Vitez
07.11.2021 13:30
Rudar (K)
2 : 0
FK Vitez
Brnjaci
Brnjaci
4 : 1
Brekovica 78
Brekovica
07.11.2021 13:30
Brnjaci
4 : 1
Brekovica 78
Prokosovići
Prokosovići
2 : 3
Radnički
Lukavac
07.11.2021 13:30
Prokosovići
2 : 3
Radnički
Dizdaruša
Brčko
2 : 0
Lokomotiva
Miričina
07.11.2021 13:30
Dizdaruša
2 : 0
Lokomotiva
Bosna (M)
Mionica
2 : 0
Mladost (K)
Kikači
07.11.2021 13:30
Bosna (M)
2 : 0
Mladost (K)
Orahovica 74
Orahovica
1 : 1
Seona
Seona
07.11.2021 13:30
Orahovica 74
1 : 1
Seona
Usora
Žabljak-Usora
3 : 0
Mošćanica
Sarajevo
07.11.2021 13:30
Usora
3 : 0
Mošćanica
Azot
Vitkovići
2 : 1
Rudar
Breza
07.11.2021 13:30
Azot
2 : 1
Rudar
Natron
Maglaj
1 : 4
Baton
Sarajevo
07.11.2021 13:30
Natron
1 : 4
Baton
Kolina
Ustikolina
1 : 1
Čelik
Zenica
07.11.2021 13:30
Kolina
1 : 1
Čelik
Jahorina
Prača
0 : 2
Famos
Hrasnica
07.11.2021 13:30
Jahorina
0 : 2
Famos
Stupčanica
Olovo
3 : 2
Moševac
Moševac
07.11.2021 13:30
Stupčanica
3 : 2
Moševac
Klis
Buturović Polje
2 : 0
Grude
Grude
07.11.2021 13:30
Klis
2 : 0
Grude
Kamešnica
Podhum
1 : 3
Brotnjo
Čitluk
07.11.2021 13:30
Kamešnica
1 : 3
Brotnjo
Ljubuški
Ljubuški
2 : 2
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
07.11.2021 13:30
Ljubuški
2 : 2
Bjelopoljac
Neum
Neum
3 : 1
Rama
Prozor-Rama
07.11.2021 13:30
Neum
3 : 1
Rama
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
8 : 2
Stolac
Stolac
07.11.2021 13:30
Sloga
8 : 2
Stolac
Busovača
Busovača
1 : 4
Fojnica
Fojnica
07.11.2021 14:00
Busovača
1 : 4
Fojnica
Gorica
Guča Gora
0 : 5
Jajce
Jajce
07.11.2021 14:00
Gorica
0 : 5
Jajce
Dnoluka
Kruščica
7 : 1
Karaula
Karaula
07.11.2021 14:00
Dnoluka
7 : 1
Karaula
Mladost (S)
Sibovac
1 : 3
Hajduk
Orašje
07.11.2021 13:30
Mladost (S)
1 : 3
Hajduk
Vitanovići 78
Vitanovići
1 : 0
Napredak
Matići
07.11.2021 13:30
Vitanovići 78
1 : 0
Napredak
Dragovoljac
Novo Selo
0 : 5
Sloga (P)
Prud
07.11.2021 13:30
Dragovoljac
0 : 5
Sloga (P)
Sloga (T)
Tolisa
4 : 2
Kostrč
Kostrč
07.11.2021 13:30
Sloga (T)
4 : 2
Kostrč
19 srpanj
Oštra Luka
3 : 1
Mladost (DS)
Donji Svilaj
07.11.2021 13:30
19 srpanj
3 : 1
Mladost (DS)
Mladost (D)
Domaljevac
2 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
07.11.2021 13:30
Mladost (D)
2 : 0
Mladi zadrugar
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
2 : 1
Trešnjevka
Maoča
07.11.2021 13:30
Mladost (GŽ)
2 : 1
Trešnjevka
Mladost (P)
Puračić
2 : 1
Slatina
Bašigovci
07.11.2021 13:30
Mladost (P)
2 : 1
Slatina
Omladinac 68
Mionica
4 : 2
Sloga
Tojšići
07.11.2021 13:30
Omladinac 68
4 : 2
Sloga
Mladost (B)
Velika Brijesnica
1 : 1
Trebava
Donja Zelinja
07.11.2021 13:30
Mladost (B)
1 : 1
Trebava
Rijeka
Šerići
3 : 2
Vražići 92
Vražići
07.11.2021 13:30
Rijeka
3 : 2
Vražići 92
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 0
Jedinstvo 1952
Vučkovci
07.11.2021 13:30
Ingram
2 : 0
Jedinstvo 1952
Doboj Istok
Doboj Istok
5 : 2
Mladost 78
Donje Vukovije
07.11.2021 13:30
Doboj Istok
5 : 2
Mladost 78
Fortuna
Zenica
3 : 1
Pobjeda
Tešanjka
07.11.2021 14:30
Fortuna
3 : 1
Pobjeda
Vareš
Vareš
1 : 1
Napredak
Šije
07.11.2021 13:00
Vareš
1 : 1
Napredak
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 1
Borac
Tetovo -Zenica
07.11.2021 13:00
Novi Šeher
1 : 1
Borac
Jedinstvo
Ljubnići
3 : 1
Respekt
Sarajevo
07.11.2021 14:00
Jedinstvo
3 : 1
Respekt
BKB
Berič-Kiseljak
07.11.2021
13:00
Drina
Goražde
07.11.2021 13:00
BKB
:
Drina
Branitelj
Rodoč-Jasenica
4 : 1
Cim
Cim
07.11.2021 17:00
Branitelj
4 : 1
Cim
Šator
Glamoč
4 : 1
Šujica
Šujica
07.11.2021 14:30
Šator
4 : 1
Šujica
DSK
Devetak
5 : 0
25 maj
Uroža
07.11.2021 13:30
DSK
5 : 0
25 maj
Sloga
Bikodže
5 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
07.11.2021 13:30
Sloga
5 : 1
Stjepan Polje
Rudar
Zagorje
6 : 2
Mladost
Doborovci
07.11.2021 13:30
Rudar
6 : 2
Mladost
BSK
Bokavići
4 : 3
Špionica 1953
Špionica
07.11.2021 13:30
BSK
4 : 3
Špionica 1953
Jedinstvo
Lukavica
0 : 1
Bukovik
Gornji Srebrenik
07.11.2021 13:30
Jedinstvo
0 : 1
Bukovik
Polet
Hrvati
1 : 2
Željezničar
Dobošnica
07.11.2021 13:30
Polet
1 : 2
Željezničar
Turija
Turija
2 : 0
Pribava
Pribava
07.11.2021 13:30
Turija
2 : 0
Pribava
Sloboda
Kerep
0 : 3
Željezničar
Jelovče Selo
07.11.2021 14:00
Sloboda
0 : 3
Željezničar
Čelić
Čelić
1 : 1
Koraj
Koraj
07.11.2021 14:00
Čelić
1 : 1
Koraj
Brka 1948
Brka
1 : 5
12 decembar
Rajska
07.11.2021 14:00
Brka 1948
1 : 5
12 decembar
Biberovo Polje
Biberovo Polje
4 : 0
Mionica 85
Mionica
07.11.2021 14:00
Biberovo Polje
4 : 0
Mionica 85
OFK Međiđa
Donja Međiđa
3 : 0
Izbor
Brčko
07.11.2021 14:00
OFK Međiđa
3 : 0
Izbor
Voćar
Šatorovići
0 : 4
Graničar
Brezovo Polje
07.11.2021 14:00
Voćar
0 : 4
Graničar
OFK Vida
Vida
4 : 1
Posavina
Brod
07.11.2021 14:00
OFK Vida
4 : 1
Posavina
Rainci
Gornji Rainci
2 : 1
Memići
Memići
07.11.2021 13:30
Rainci
2 : 1
Memići
Srnica
Treštenica
6 : 0
Napredak
Tupkovići
07.11.2021 13:30
Srnica
6 : 0
Napredak
Partizan
Kiseljak
4 : 3
Grivice
Grivice
07.11.2021 13:30
Partizan
4 : 3
Grivice
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 0
Rudar
Bukinje
07.11.2021 13:30
OFK Tuzla
3 : 0
Rudar
Omazići 1937
Omazići
4 : 2
Mladost (Sol.)
Solina
07.11.2021 13:30
Omazići 1937
4 : 2
Mladost (Sol.)
Budućnost
Donja Lukavica
3 : 0
Mladost (Suh.)
Suha
07.11.2021 13:30
Budućnost
3 : 0
Mladost (Suh.)
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
07.11.2021 16:45
Vojvodina
1 : 2
Crvena zvezda
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
07.11.2021 19:00
Radnički (N)
0 : 0
Spartak ŽK
Partizan
Beograd
0 : 0
Proleter
Novi Sad
07.11.2021 20:15
Partizan
0 : 0
Proleter
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Rad
Beograd
07.11.2021 13:00
Radnički (SM)
0 : 0
Rad
Rudar
Pljevlja
2 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
07.11.2021 14:00
Rudar
2 : 2
OFK Petrovac
Jezero
Plav
0 : 0
Mornar
Bar
07.11.2021 14:00
Jezero
0 : 0
Mornar
Real Betis
Sevilla
0 : 2
Sevilla
Sevilla
07.11.2021 21:00
Real Betis
0 : 2
Sevilla
Mallorca
Palma de Mallorca
2 : 2
Elche
Elche
07.11.2021 18:30
Mallorca
2 : 2
Elche
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
07.11.2021 18:30
Osasuna
0 : 2
Real Sociedad
Valencia
Valencia
3 : 3
Atletico Madrid
Madrid
07.11.2021 16:15
Valencia
3 : 3
Atletico Madrid
Villarreal
Villarreal
1 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
07.11.2021 14:00
Villarreal
1 : 0
Getafe
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
07.11.2021 15:30
Hertha BSC
1 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Köln
Köln
2 : 2
Union Berlin
Berlin
07.11.2021 17:30
Köln
2 : 2
Union Berlin
Greuther Fürth
Fürth
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
07.11.2021 19:30
Greuther Fürth
1 : 2
Eintracht
Lazio
Roma
3 : 0
Salernitana
Salerno
07.11.2021 18:00
Lazio
3 : 0
Salernitana
Milan
Milano
1 : 1
Inter
Milano
07.11.2021 20:45
Milan
1 : 1
Inter
Napoli
Napoli
1 : 1
Hellas Verona
Verona
07.11.2021 18:00
Napoli
1 : 1
Hellas Verona
Sampdoria
Genova
1 : 2
Bologna
Bologna
07.11.2021 15:00
Sampdoria
1 : 2
Bologna
Udinese
Udine
3 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
07.11.2021 15:00
Udinese
3 : 2
Sassuolo
Venezia
Venecia
3 : 2
Roma
Roma
07.11.2021 12:30
Venezia
3 : 2
Roma
Lorient
Lorient
1 : 2
Brest
Brest
07.11.2021 15:00
Lorient
1 : 2
Brest
Olympique Marseille
Marseille
0 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
07.11.2021 13:00
Olympique Marseille
0 : 0
Metz
Nantes
Nantes
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
07.11.2021 15:00
Nantes
2 : 2
Strasbourg
Nice
Nice
0 : 1
Montpellier
Montpellier
07.11.2021 17:00
Nice
0 : 1
Montpellier
Reims
Reims
0 : 0
Monaco
Monaco
07.11.2021 15:00
Reims
0 : 0
Monaco
Rennes
Rennes
4 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
07.11.2021 20:45
Rennes
4 : 1
Olympique Lyonnais
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 2
Clermont
Clermont-Ferrand
07.11.2021 15:00
Saint-Étienne
3 : 2
Clermont
Radnik (H)
Hadžići
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
07.11.2021 14:00
Radnik (H)
1 : 2
Željezničar Sport Team
Omarska
Omarska
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
07.11.2021 12:00
Omarska
1 : 2
Ljubić
Krajina
Cazin
9 : 0
Brdo
Hambarina
07.11.2021 12:00
Krajina
9 : 0
Brdo
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Jedinstvo
Bihać
07.11.2021 14:00
Borac
0 : 3
Jedinstvo
Borac
Šamac
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
07.11.2021 12:00
Borac
0 : 4
Zvijezda
Bratstvo
Gračanica
0 : 2
Sloga
Doboj
07.11.2021 12:00
Bratstvo
0 : 2
Sloga
Drina
Zvornik
3 : 1
Budućnost (P)
Pilica
07.11.2021 12:00
Drina
3 : 1
Budućnost (P)
Radnički
Lukavac
1 : 2
Gradina
Srebrenik
07.11.2021 12:00
Radnički
1 : 2
Gradina
Famos
Hrasnica
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
07.11.2021 13:30
Famos
2 : 0
Novi Grad
Bosna
Visoko
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
07.11.2021 13:30
Bosna
0 : 3
Sarajevo
Žepče
Žepče
6 : 1
Fortuna
Zenica
07.11.2021 12:30
Žepče
6 : 1
Fortuna
FK Vitez
Vitez
1 : 4
Sport Prevnet
Bugojno
07.11.2021 13:30
FK Vitez
1 : 4
Sport Prevnet
Iskra
Bugojno
0 : 3
NK Vitez
Vitez
07.11.2021 13:30
Iskra
0 : 3
NK Vitez
Čelik
Zenica
7 : 2
Travnik
Travnik
07.11.2021 12:30
Čelik
7 : 2
Travnik
Posušje
Posušje
3 : 1
Leotar
Trebinje
07.11.2021 10:00
Posušje
3 : 1
Leotar
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
07.11.2021 14:00
Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
2 : 0
Radnik
Bijeljina
07.11.2021 15:00
Borac
2 : 0
Radnik
Tuzla City
Tuzla
4 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
07.11.2021 14:00
Tuzla City
4 : 0
Rudar Prijedor
Omarska
Omarska
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
07.11.2021 10:00
Omarska
0 : 1
Ljubić
Krajina
Cazin
0 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
07.11.2021 10:00
Krajina
0 : 1
Željezničar Sport Team
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 9
Jedinstvo
Bihać
07.11.2021 14:00
Borac (KD)
0 : 9
Jedinstvo
Borac
Šamac
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
07.11.2021 10:00
Borac
0 : 4
Zvijezda
Bratstvo
Gračanica
0 : 2
Sloga
Doboj
07.11.2021 10:00
Bratstvo
0 : 2
Sloga
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 0
Polet 1926
Brod
07.11.2021 10:00
Gornji Rahić
2 : 0
Polet 1926
Modriča Alfa
Modriča
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
07.11.2021 10:00
Modriča Alfa
2 : 0
Ilićka 01
Milići
Milići
6 : 0
Podrinje
Janja
07.11.2021 10:00
Milići
6 : 0
Podrinje
Radnički
Lukavac
0 : 1
Gradina
Srebrenik
07.11.2021 10:00
Radnički
0 : 1
Gradina
Famos
Hrasnica
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
07.11.2021 11:00
Famos
3 : 0
Novi Grad
Rudar
Kakanj
2 : 3
Mladost
Doboj-Kakanj
07.11.2021 11:00
Rudar
2 : 3
Mladost
Bosna
Visoko
3 : 2
Sarajevo
Sarajevo
07.11.2021 11:00
Bosna
3 : 2
Sarajevo
Radnik
Hadžići
7 : 0
UNIS
Vogošća
07.11.2021 10:00
Radnik
7 : 0
UNIS
Žepče
Žepče
3 : 0
Fortuna
Zenica
07.11.2021 10:00
Žepče
3 : 0
Fortuna
Simm Bau
Kosova
6 : 5
Borac
Jelah
07.11.2021 11:00
Simm Bau
6 : 5
Borac
FK Vitez
Vitez
4 : 2
Sport Prevent
Bugojno
07.11.2021 11:00
FK Vitez
4 : 2
Sport Prevent
Iskra
Bugojno
1 : 3
NK Vitez
Vitez
07.11.2021 11:00
Iskra
1 : 3
NK Vitez
Čelik
Zenica
9 : 0
Travnik
Travnik
07.11.2021 10:00
Čelik
9 : 0
Travnik
Jedinstvo
Žeravica
0 : 5
Lijevče
Nova Topola
07.11.2021 11:30
Jedinstvo
0 : 5
Lijevče
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Dubrave
Dubrave
07.11.2021 11:30
Sloga (S)
3 : 0
Dubrave
Progres
Kneževo
2 : 1
Mladost
Kotor Varoš
07.11.2021 11:30
Progres
2 : 1
Mladost
Čelinac
Čelinac
2 : 4
Krajina
Banja Luka
07.11.2021 11:30
Čelinac
2 : 4
Krajina
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Željezničar
Doboj
07.11.2021 10:00
Zvijezda
3 : 0
Željezničar
Rudanka
Rudanka
3 : 0
Ukrina
Čečava
07.11.2021 10:00
Rudanka
3 : 0
Ukrina
Sloga
Gornje Crnjelovo
0 : 3
Proleter
Dvorovi
07.11.2021 11:00
Sloga
0 : 3
Proleter
Jedinstvo
Brodac
0 : 4
Rudar 1925
Ugljevik
07.11.2021 11:00
Jedinstvo
0 : 4
Rudar 1925
Mladost
Rogatica
1 : 7
Slavija
Istočno Sarajevo
07.11.2021 11:30
Mladost
1 : 7
Slavija
Mladost (G)
Gacko
0 : 3
LeoStars
Trebinje
07.11.2021 15:30
Mladost (G)
0 : 3
LeoStars
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Velež
Nevesinje
07.11.2021 15:30
Stakorina
0 : 3
Velež
Željezničar
Bosanska Krupa
8 : 1
Kamenica
Bihać
07.11.2021 13:00
Željezničar
8 : 1
Kamenica
OFK Bihać
Bihać
2 : 1
Bajer 99
Velagići
07.11.2021 13:00
OFK Bihać
2 : 1
Bajer 99
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Betaclub Tango
Lukavac
07.11.2021 15:00
Konjuh
3 : 0
Betaclub Tango
Eurogol
Živinice
2 : 0
Mladost
Solina
07.11.2021 11:00
Eurogol
2 : 0
Mladost
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 7
Igman
Ilidža
07.11.2021 11:30
Jedinstvo
0 : 7
Igman
Podgorica
Podgorica
12 : 1
Polet Stars 2000
Nikšić
07.11.2021 13:30
Podgorica
12 : 1
Polet Stars 2000
Iskra
Danilovgrad
3 : 0
Igalo
Igalo
07.11.2021 13:30
Iskra
3 : 0
Igalo
Budva
Budva
1 : 1
Dečić
Tuzi
07.11.2021 13:30
Budva
1 : 1
Dečić
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
07.11.2021 12:00
Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
3 : 1
Radnik
Bijeljina
07.11.2021 13:00
Borac
3 : 1
Radnik
Tuzla City
Simin Han
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
07.11.2021 12:00
Tuzla City
3 : 0
Rudar Prijedor
Mladost
Bogutovo selo
0 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
07.11.2021 10:00
Mladost
0 : 1
Zvijezda 09
Sloboda
Donji Zagoni
5 : 1
Radnik
Bijeljina
07.11.2021 10:00
Sloboda
5 : 1
Radnik
Omarska
Omarska
0 : 1
Borac
Kozarska Dubica
07.11.2021 14:00
Omarska
0 : 1
Borac
Borac
Maglajani
10 : 0
Crni vrh
Jaružani
07.11.2021 10:00
Borac
10 : 0
Crni vrh
Jedinstvo
Žeravica
1 : 3
Lijevče
Nova Topola
07.11.2021 10:00
Jedinstvo
1 : 3
Lijevče
Sloga
Srbac
5 : 0
Dubrave
Dubrave
07.11.2021 10:00
Sloga
5 : 0
Dubrave
Progres
Kneževo
1 : 3
Mladost
Kotor Varoš
07.11.2021 10:00
Progres
1 : 3
Mladost
Čelinac
Čelinac
2 : 3
Mladost Farmaprom
Zalužani
07.11.2021 10:00
Čelinac
2 : 3
Mladost Farmaprom
Janja 2009
Janja
1 : 4
Mladost
Velika Obarska
07.11.2021 11:00
Janja 2009
1 : 4
Mladost
Priboj
Priboj
1 : 7
Partizan
Donja Trnova
07.11.2021 11:00
Priboj
1 : 7
Partizan
Sloga
Gornje Crnjelovo
0 : 8
Proleter
Dvorovi
07.11.2021 10:00
Sloga
0 : 8
Proleter
Jedinstvo
Brodac
0 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
07.11.2021 10:00
Jedinstvo
0 : 1
Rudar 1925
Mladost
Rogatica
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
07.11.2021 09:30
Mladost
1 : 0
Slavija
Rudo
Rudo
2 : 6
Glasinac 1936
Sokolac
07.11.2021 11:00
Rudo
2 : 6
Glasinac 1936
Mladost
Gacko
2 : 7
LeoStars
Trebinje
07.11.2021 13:15
Mladost
2 : 7
LeoStars
Stakorina
Čajniče
5 : 0
Velež
Nevesinje
07.11.2021 13:00
Stakorina
5 : 0
Velež
Radnički
Ripač
2 : 1
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
07.11.2021 11:00
Radnički
2 : 1
Una Nacionalni park
Kolibri
Bihać
1 : 2
Metalac
Veliki Lug
07.11.2021 11:00
Kolibri
1 : 2
Metalac
Ključ
Ključ
1 : 7
Jedinstvo
Bihać
07.11.2021 11:00
Ključ
1 : 7
Jedinstvo
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 0
Jezerski
Jezerski
07.11.2021 11:00
Sloga
1 : 0
Jezerski
Sporting
Zenica
4 : 1
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
07.11.2021 11:30
Sporting
4 : 1
Borac - Tetovo
Čelik
Zenica
1 : 0
Bosna
Visoko
07.11.2021 11:30
Čelik
1 : 0
Bosna
Stupčanica
Olovo
2 : 2
Rudar (K)
Kakanj
07.11.2021 11:30
Stupčanica
2 : 2
Rudar (K)
Fortuna
Zenica
2 : 1
Rudar (B)
Breza
07.11.2021 11:30
Fortuna
2 : 1
Rudar (B)
Mladost
Doboj - Kakanj
11 : 2
Čelični grad - Steel City
Zenica
07.11.2021 11:30
Mladost
11 : 2
Čelični grad - Steel City
Nemila
Nemila
4 : 2
Moševac
Moševac
07.11.2021 11:30
Nemila
4 : 2
Moševac
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
Natron
Maglaj
07.11.2021 11:30
Krivaja
3 : 0
Natron
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Baton
Sarajevo
07.11.2021 10:30
Željezničar
0 : 0
Baton
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
KMN Vogošća
Vogošča
07.11.2021 12:30
Sarajevo
1 : 0
KMN Vogošća
Colibri
Husino
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
07.11.2021 11:00
Colibri
3 : 0
Gornji Rahić
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 4
Mineral ZTC
Banja Vrućica
07.11.2021 12:00
Krupa
1 : 4
Mineral ZTC
Partizan
Kostajnica
6 : 2
Ljubija
Ljubija
07.11.2021 11:00
Partizan
6 : 2
Ljubija
Bratstvo
Kozarac
1 : 1
Borac
Kozarska Dubica
07.11.2021 11:00
Bratstvo
1 : 1
Borac
Mladost
Gacko
0 : 2
LeoStars
Trebinje
07.11.2021 12:00
Mladost
0 : 2
LeoStars
Stakorina
Čajniče
4 : 0
Velež
Nevesinje
07.11.2021 12:00
Stakorina
4 : 0
Velež
AN Jedinstvo
Bihać
0 : 7
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
07.11.2021 09:30
AN Jedinstvo
0 : 7
Mladost 1938
Borac
Izačić
0 : 8
Bihać
Bihać
07.11.2021 09:30
Borac
0 : 8
Bihać
Kolibri
Bihać
4 : 0
Omladinac 75
Pokoj
07.11.2021 09:30
Kolibri
4 : 0
Omladinac 75
Ključ
Ključ
5 : 0
Jedinstvo
Bihać
07.11.2021 09:30
Ključ
5 : 0
Jedinstvo
Zvijezda
Velika Kladuša
7 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
07.11.2021 09:30
Zvijezda
7 : 1
Bratstvo
ABC
Podzvizd
1 : 1
Vitez
Bužim
07.11.2021 09:30
ABC
1 : 1
Vitez
Stupčanica
Olovo
0 : 2
Rudar (K)
Kakanj
07.11.2021 09:30
Stupčanica
0 : 2
Rudar (K)
Fortuna
Zenica
0 : 0
Rudar (B)
Breza
07.11.2021 11:00
Fortuna
0 : 0
Rudar (B)
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
12 : 0
Čelični grad - Steel city
Zenica
07.11.2021 10:00
Mladost (DK)
12 : 0
Čelični grad - Steel city
Nemila
Nemila
0 : 3
Moševac
Moševac
07.11.2021 10:00
Nemila
0 : 3
Moševac
Krivaja
Zavidovići
4 : 0
Natron
Maglaj
07.11.2021 10:00
Krivaja
4 : 0
Natron
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
07.11.2021 11:00
Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo 2
Sarajevo
4 : 0
Radnik
Hadžići
07.11.2021 09:30
Sarajevo 2
4 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Novi Grad
Sarajevo
07.11.2021 12:00
Željezničar
1 : 0
Novi Grad
Colibri
Husino
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
07.11.2021 10:00
Colibri
3 : 0
Gornji Rahić
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13 : 0
Drina
Zvornik
07.11.2021 14:30
Široki Brijeg
13 : 0
Drina
Ljubić
Prnjavor
0 : 5
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
07.11.2021 10:30
Ljubić
0 : 5
BSK-Spartak 2013
Libero
Goražde
3 : 1
Sana 2014
Sanski Most
07.11.2021 13:00
Libero
3 : 1
Sana 2014
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
07.11.2021 12:30
Vojvodina
0 : 2
Crvena zvezda
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 4
Mašinac
Niš
07.11.2021 17:00
ŽFU Zvezda B 2018
0 : 4
Mašinac
TSC
Kanjiža
2 : 1
Sloga
Zemun
07.11.2021 14:00
TSC
2 : 1
Sloga
Požarevac
Požarevac
0 : 29
Spartak
Subotica
07.11.2021 13:30
Požarevac
0 : 29
Spartak
Karađorđe
Topola
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
07.11.2021 15:30
Karađorđe
0 : 2
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
07.11.2021 15:30
Kolubara
4 : 0
Jedinstvo 2014
Mačva
Šabac
5 : 5
Napredak Junior 2018
Kruševac
07.11.2021 15:00
Mačva
5 : 5
Napredak Junior 2018
Levač
Rekovac
0 : 4
Spartak DOO
Subotica
07.11.2021 15:30
Levač
0 : 4
Spartak DOO
Zemun
Zemun
4 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
07.11.2021 15:00
Zemun
4 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Dinamo
Zagreb
5 : 0
Rijeka
Rijeka
07.11.2021 13:00
Dinamo
5 : 0
Rijeka
Neretva
Metković
1 : 3
Agram
Zagreb
07.11.2021 13:30
Neretva
1 : 3
Agram
Donat
Zadar
0 : 5
Osijek
Osijek
07.11.2021 12:00
Donat
0 : 5
Osijek
Fortuna
Živinice
0 : 0
Lokomotiva
Brčko
07.11.2021 14:00
Fortuna
0 : 0
Lokomotiva

Futsal

Sarajevo
Sarajevo
7 : 3
Kaskada
Gračanica
07.11.2021 17:00
Sarajevo
7 : 3
Kaskada
Salines
Tuzla
4 : 5
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
07.11.2021 21:00
Salines
4 : 5
Sloga
Doboj
Doboj
2 : 2
Policajac
Banja Luka
07.11.2021 19:30
Doboj
2 : 2
Policajac
Beli anđeo
Popovo Polje
9 : 7
Jahorina
Pale
07.11.2021 19:00
Beli anđeo
9 : 7
Jahorina
Ugljevik
Ugljevik
6 : 8
Glasinac
Sokolac
07.11.2021 20:00
Ugljevik
6 : 8
Glasinac
Borac
Banja Luka
7 : 1
Željeznica
Trnovo
07.11.2021 21:00
Borac
7 : 1
Željeznica
Leotar
Trebinje
6 : 2
Brčko Zdravlje
Brčko
07.11.2021 16:00
Leotar
6 : 2
Brčko Zdravlje
Sokrates
Banja Luka
9 : 2
Kozara
Grtadiška
07.11.2021 16:45
Sokrates
9 : 2
Kozara
Rudar Prijedor City
Prijedor
4 : 1
Student
Banja Luka
07.11.2021 21:00
Rudar Prijedor City
4 : 1
Student
Dubica
Kozarska Dubica
5 : 4
Kneževo
Kneževo
07.11.2021 19:30
Dubica
5 : 4
Kneževo
Drina
Goražde
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
07.11.2021 19:00
Drina
0 : 4
Željezničar
Lux
Brčko
6 : 4
Banovići
Banovići
07.11.2021 20:00
Lux
6 : 4
Banovići
Tešanj
Tešanj
7 : 3
Lukavac
Lukavac
07.11.2021 20:00
Tešanj
7 : 3
Lukavac
Zrinjski
Mostar
2 : 3
Čulin Mlin
Livno
07.11.2021 15:00
Zrinjski
2 : 3
Čulin Mlin
Konjodor
Bužim
5 : 5
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
07.11.2021 17:00
Konjodor
5 : 5
Mujo Hrnjica
Sparta
Sanski most
7 : 2
Bihać 1260
Bihać
07.11.2021 19:00
Sparta
7 : 2
Bihać 1260
Studentski dom
Podgorica
3 : 2
Bajo Pivljanin
Plužine
07.11.2021 14:00
Studentski dom
3 : 2
Bajo Pivljanin
Zora
Spuž
3 : 11
Mirabile Moda
Podgorica
07.11.2021 18:00
Zora
3 : 11
Mirabile Moda

Košarka

Mega Basket
Beograd
87 : 81
Budućnost VOLI
Podgorica
07.11.2021 12:00
Mega Basket
87 : 81
Budućnost VOLI
Zadar
Zadar
73 : 83
Crvena zvezda MTS
Beograd
07.11.2021 18:45
Zadar
73 : 83
Crvena zvezda MTS
Zrinjski
Mostar
65 : 83
Sloboda
Tuzla
07.11.2021 18:00
Zrinjski
65 : 83
Sloboda
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
20 : 0
Sokolac
Sokolac
07.11.2021 17:00
Slavija 1996
20 : 0
Sokolac
Rogatica
Rogatica
77 : 67
Student Igokea
Banja Luka
07.11.2021 16:00
Rogatica
77 : 67
Student Igokea
Basket 2000
Banja Luka
67 : 62
Pliva
Šipovo
07.11.2021 19:00
Basket 2000
67 : 62
Pliva
Lijevče
Nova Topola
64 : 45
Partizan Grawe
Banja Luka
07.11.2021 19:00
Lijevče
64 : 45
Partizan Grawe
Una
Kozarska Dubica
65 : 61
Mladost (KV)
Kotor Varoš
07.11.2021 19:00
Una
65 : 61
Mladost (KV)
Hunters
Prijedor
83 : 69
Mladost Buldogs
Prnjavor
07.11.2021 19:00
Hunters
83 : 69
Mladost Buldogs

Odbojka

Radnik 2
Bijeljina
07.11.2021
12:00
Gradiška
Gradiška
07.11.2021 12:00
Radnik 2
:
Gradiška
Olovo
Olovo
1 : 3
Galeb
Brčko
07.11.2021 17:00
Olovo
1 : 3
Galeb
7 Lukavac
Lukavac
0 : 3
Ilidža
Ilidža
07.11.2021 17:00
7 Lukavac
0 : 3
Ilidža
Mornar
Bar
3 : 0
Sutjeska
Nikšić
07.11.2021 20:00
Mornar
3 : 0
Sutjeska
Goražde
Goražde
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
07.11.2021 16:00
Goražde
3 : 1
Crvena zvijezda
Sloboda
Tuzla
3 : 2
Igman
Ilidža
07.11.2021 19:00
Sloboda
3 : 2
Igman
Libero
Bijeljina
0 : 3
Radnik
Bijeljina
07.11.2021 12:00
Libero
0 : 3
Radnik
ŽOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Inova
Banja Luka
07.11.2021 14:00
ŽOK Leotar
0 : 3
Inova
Rudar
Ugljevik
1 : 3
Modriča - Optima
Modriča
07.11.2021 13:00
Rudar
1 : 3
Modriča - Optima
OOK Leotar
Trebinje
2 : 3
Stakorina
Čajniče
07.11.2021 13:30
OOK Leotar
2 : 3
Stakorina
Volero
Pale
0 : 3
Bratunac
Bratunac
07.11.2021 15:00
Volero
0 : 3
Bratunac
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Smeč
Široki Brijeg
07.11.2021 15:00
Novi Grad
3 : 0
Smeč
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Čapljina
Čapljina
07.11.2021 14:00
Alipašino Polje
0 : 3
Čapljina
Orašje 2
Orašje
3 : 1
Tešanj
Tešanj
07.11.2021 17:00
Orašje 2
3 : 1
Tešanj
Željezara
Zenica
1 : 3
Breza 1934
Breza
07.11.2021 16:30
Željezara
1 : 3
Breza 1934
Student
Mostar
0 : 3
Ilidža
Ilidža
07.11.2021 15:00
Student
0 : 3
Ilidža
Akademija
Herceg Novi
3 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
07.11.2021 15:00
Akademija
3 : 1
Jedinstvo
Galeb
Bar
2 : 3
Luka Bar
Bar
07.11.2021 17:30
Galeb
2 : 3
Luka Bar
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Albatros
Herceg Novi
07.11.2021 20:00
Rudar
0 : 3
Albatros

Rukomet

Čelinac
Čelinac
32 : 25
Prijedor
Prijedor
07.11.2021 18:00
Čelinac
32 : 25
Prijedor
Sloga (P)
Prnjavor
34 : 31
ORK BL
Banja Luka
07.11.2021 15:30
Sloga (P)
34 : 31
ORK BL
Srbac
Srbac
42 : 20
Sava 2019
Brod
07.11.2021 18:00
Srbac
42 : 20
Sava 2019
Borac m:tel 2
Banja Luka
25 : 23
Laktaši 2020
Laktaši
07.11.2021 14:30
Borac m:tel 2
25 : 23
Laktaši 2020
Jedinstvo 2015
Brčko
30 : 29
Višegrad
Višegrad
07.11.2021 16:00
Jedinstvo 2015
30 : 29
Višegrad
Kozara (G)
Gradiška
31 : 34
Mladost
Banja Luka
07.11.2021 18:00
Kozara (G)
31 : 34
Mladost
Čapljina
Čapljina
27 : 24
Zrinjski
Mostar
07.11.2021 19:00
Čapljina
27 : 24
Zrinjski
Rogatica
Rogatica
18 : 18
Radnik
Bijeljina
07.11.2021 18:00
Rogatica
18 : 18
Radnik
Mornar 7
Bar
31 : 28
Trebjesa
Nikšić
07.11.2021 16:00
Mornar 7
31 : 28
Trebjesa
Levalea 2010
Nikšić
26 : 24
Tivat
Tivat
07.11.2021 16:00
Levalea 2010
26 : 24
Tivat
Ulcinj
Ulcinj
34 : 25
Nikšić
Nikšić
07.11.2021 20:00
Ulcinj
34 : 25
Nikšić
Zeta
Podgorica
26 : 36
Rudar
Pljevlja
07.11.2021 19:00
Zeta
26 : 36
Rudar
Jedinstvo
Bijelo Polje
35 : 29
Danilovgrad
Danilovgrad
07.11.2021 19:00
Jedinstvo
35 : 29
Danilovgrad
Budućnost
Podgorica
20 : 15
Mornar 7
Bar
07.11.2021 19:30
Budućnost
20 : 15
Mornar 7
Jedinstvo
Bijelo Polje
13 : 42
Danilovgrad
Danilovgrad
07.11.2021 16:30
Jedinstvo
13 : 42
Danilovgrad
Budućnost
Podgorica
22 : 25
Mornar 7
Bar
07.11.2021 17:30
Budućnost
22 : 25
Mornar 7

Vaterpolo

Zemun
Zemun
9 : 9
Proleter
Zrenjanin
07.11.2021 19:40
Zemun
9 : 9
Proleter
Stari Grad
Beograd
13 : 12
Mladost
Pančevo
07.11.2021 18:00
Stari Grad
13 : 12
Mladost
Dorćol
Beograd
12 : 10
Spartak Prozivka
Subotica
07.11.2021 16:30
Dorćol
12 : 10
Spartak Prozivka