31 : 13

Trebinjke presliŔale Rogatičanke

02.10.2019 Administrator DC

U 2. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je pobijedio ŽRK "Rogatica" sa 31:13 (17:4).

Trebinjke su odlično odigrale utakmicu i već nakon 11 minuta na semaforu je pisalo 7:0, a u 16. minutu 9:2.

Leotar za osam minuta pravi seriju 6:0, a na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 17:4.

Tokom drugih 30 minuta nastavljena je dobra igra domaćih igračica i one su ovo poluvrijeme dobile sa 14:9 za konačan rezultat od 31:13.

Najefikasniji kod Leotara bile su Kovačević sa 10 i Jegdić sa 9 golova, a kod gošÄ‡i Janković sa 6.

Leotar - Rogatica 31:13 (17:4)

ŽRK "Leotar": Kisin, Gaćina 7, Brkan, Ratković 2, Crnogorac 3, Jegdić 9, Kovačević 10, Bulajić, T. Pištinjat, M. Pištinjat.

ŽRK "Rogatica": Radović, Janković 6, Hršum, Komlenović, Bogdanović, Šarenac 5, Gogić 1, Knežević, Lazukić 1, Đerić, Gluhović.

Izvor:Trebinje Live