Vranjak
Vranjak
|
|
Željezničar
Doboj
|
25.03.2018 14:30 | Vranjak | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloga(T)
Trn
|
25.03.2018 14:30 | Ljubić | 3 : 2 | Sloga(T) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Proleter
Teslić
|
25.03.2018 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Borac
Šamac
|
25.03.2018 14:30 | Laktaši | 1 : 0 | Borac |
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Budućnost
Pilica
|
25.03.2018 14:30 | Jedinstvo(Br) | 0 : 2 | Budućnost |
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
25.03.2018 14:30 | Budućnost | 3 : 1 | Mineral | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Ozren
Paklenica
|
25.03.2018 14:30 | Naša krila | 0 : 0 | Ozren | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
25.03.2018 14:30 | Polet 1926 | 3 : 0 | Sloga(DP) | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Skugrić
Skugrić
|
25.03.2018 14:30 | Rudanka | 3 : 0 | Skugrić | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Hajduk
Batkuša
|
25.03.2018 14:30 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Hajduk |
Gorica
Šipovo
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
25.03.2018 14:30 | Gorica | 1 : 1 | Borac | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
FSA
Prijedor
|
25.03.2018 14:30 | OFK Ravan | 1 : 3 | FSA | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Milan
Kosjerovo
|
25.03.2018 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Milan | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
25.03.2018 14:30 | Čelinac | 3 : 1 | OFK Lauš | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
25.03.2018 14:30 | Partizan | 6 : 0 | Naprijed |
Borac(Š)
Šibovska
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
25.03.2018 15:30 | Borac(Š) | 2 : 4 | Mladi Krajišnik | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Biseri
Čatrnja
|
25.03.2018 12:30 | Kalemi | 5 : 0 | Biseri | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
25.03.2018 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
25.03.2018 15:30 | 13 Skojevki | 5 : 1 | Potkozarje | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
25.03.2018 15:30 | Sloga DIPO | 1 : 1 | Borac(M) | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
25.03.2018 15:30 | Torpedo | 6 : 0 | Tamaris |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Slaven
Dobrljin
|
25.03.2018 14:30 | Gomjenica | 1 : 1 | Slaven | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
25.03.2018 14:30 | Ljubija | 0 : 2 | Radnik | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Brzi
Busnovi
|
25.03.2018 14:30 | Plamen | 1 : 1 | Brzi | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
25.03.2018 14:30 | Podgrmeč | 1 : 1 | Bratstvo |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
25.03.2018 12:00 | Sloga Nektar | 2 : 0 | Mladost Farmaprom | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
25.03.2018 14:30 | Vrbas | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
|
Krajina
Banja Luka
|
25.03.2018 20:00 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 6 | Krajina | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
25.03.2018 14:30 | Rekreativo | 3 : 0 | Omladinac |
Borac
Mašići
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
25.03.2018 16:00 | Borac | 1 : 3 | Omladinac | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
25.03.2018 16:00 | Romanovci | 4 : 0 | Jablanica | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Obradovac
Gradiška
|
25.03.2018 16:00 | Polet | 1 : 5 | Obradovac |
Slaven
Živinice
|
|
Bosna
Visoko
|
25.03.2018 16:00 | Slaven | 1 : 0 | Bosna | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
25.03.2018 16:00 | Travnik | 3 : 0 | Iskra | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Rudar
Kakanj
|
25.03.2018 16:00 | Orašje | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Tošk
Tešanj
|
|
Velež
Mostar
|
25.03.2018 16:00 | Tošk | 1 : 1 | Velež | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
25.03.2018 16:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Čapljina | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Igman
Konjic
|
25.03.2018 16:00 | Olimpik | 1 : 0 | Igman | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Sloga
Simin Han
|
25.03.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
25.03.2018 16:00 | Zvijezda | 0 : 0 | Metalleghe-BSI |
Krajina
Cazin
|
|
Rudar
Han Bila
|
25.03.2018 16:00 | Krajina | 6 : 1 | Rudar | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Busovača
Busovača
|
25.03.2018 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Busovača | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
25.03.2018 16:00 | Brekovica 78 | 2 : 3 | Podgrmeč |
Azot
Vitkovići
|
|
Moševac
Moševac
|
25.03.2018 16:00 | Azot | 1 : 1 | Moševac | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
25.03.2018 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Usora | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
25.03.2018 16:00 | Pobjeda | 1 : 6 | Ilijaš | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
25.03.2018 16:00 | Žepče | 2 : 0 | Krivaja | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Famos
Hrasnica
|
25.03.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Famos |
Stolac
Stolac
|
|
Klis
Buturović Polje
|
25.03.2018 15:30 | Stolac | 1 : 5 | Klis | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
25.03.2018 15:30 | Tomislav | 2 : 1 | Rama | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
25.03.2018 15:30 | Troglav 1918 | 4 : 0 | Sloga(Lj) | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Posušje
Posušje
|
25.03.2018 15:30 | Branitelj | 0 : 3 | Posušje | ||||||
Neum
Neum
|
|
Cim
Cim
|
25.03.2018 15:30 | Neum | 2 : 0 | Cim | ||||||
Grude
Grude
|
|
Kamešnica
Podhum
|
25.03.2018 15:30 | Grude | 2 : 3 | Kamešnica | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Turbina
Jablanica
|
25.03.2018 15:30 | Brotnjo | 4 : 0 | Turbina |
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
25.03.2018 12:00 | Kozara | 1 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
25.03.2018 12:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Sloboda (NG) |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
25.03.2018 19:00 | Novi Grad | 1 : 1 | Radnik (H) |
Grude
Grude
|
|
Čapljina
Čapljina
|
25.03.2018 11:30 | Grude | 4 : 1 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
25.03.2018 16:00 | Stolac | 7 : 2 | Rama | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
25.03.2018 13:00 | Igman | 1 : 1 | Brotnjo |
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
25.03.2018 10:00 | Kozara | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
25.03.2018 10:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 0 | Sloboda (NG) |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
25.03.2018 17:00 | Novi Grad | 2 : 1 | Radnik (H) |
Grude
Grude
|
|
Čapljina
Čapljina
|
25.03.2018 09:30 | Grude | 0 : 2 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
25.03.2018 14:00 | Stolac | 0 : 1 | Rama | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
25.03.2018 11:00 | Igman | 5 : 0 | Brotnjo |
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
25.03.2018 11:30 | Sloga(SH) | 8 : 2 | Napredak | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Radnički
Lukavac
|
25.03.2018 10:00 | Budućnost | 9 : 0 | Radnički |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
25.03.2018 14:00 | SFK 2000 | 6 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
25.03.2018 10:30 | Fortuna | 4 : 0 | Sloga | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
25.03.2018 15:00 | Banja Luka | 1 : 1 | Lokomotiva |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Leotar
Trebinje
|
25.03.2018 19:30 | Brotnjo | 8 : 4 | Leotar | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Centar
Sarajevo
|
25.03.2018 19:30 | Brčko Zdravlje | 1 : 3 | Centar | ||||||
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
25.03.2018 17:00 | Mostar SG Staklorad | 7 : 3 | Nevesinje |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
25.03.2018 14:00 | Ljubić | 1 : 4 | Ljubinje |
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Gacko
Gacko
|
25.03.2018 | Igman | 74 : 66 | Gacko |
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
25.03.2018 | Zrinjski | 89 : 73 | Široki |
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
25.03.2018 | Play Off Ultra | 85 : 78 | Orlovi | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
25.03.2018 | Rudar Sport | 56 : 84 | Mladi Krajišnik | ||||||
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Bugojno
Bugojno
|
25.03.2018 | Jedinstvo BHT | 67 : 49 | Bugojno | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.03.2018 | RMU Banovići | 87 : 70 | Željezničar |
Ruki
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
25.03.2018 | Ruki | 111 : 53 | Sloboda | ||||||
Partizan TS
Banja Luka
|
|
Basket 2000
Banja Luka
|
25.03.2018 | Partizan TS | 16 : 102 | Basket 2000 |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Leotar
Trebinje
|
25.03.2018 | Kotor Varoš | 28 : 29 | Leotar | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Teslić
Teslić
|
25.03.2018 | Bijeljina | 30 : 26 | Teslić | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Drina
Zvornik
|
25.03.2018 | Hercegovina | 31 : 23 | Drina |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
25.03.2018 | Prijedor 2 | 15 : 43 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Čelinac
Čelinac
|
25.03.2018 | Srednjoškolac | 27 : 30 | Čelinac |
Mira
Prijedor
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
25.03.2018 | Mira | 33 : 33 | Krivaja | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
25.03.2018 | Bihać | 32 : 33 | Dubica |
Doboj
Doboj
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
25.03.2018 | Doboj | 38 : 34 | Knežopoljka | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
25.03.2018 | Borja | 15 : 29 | Nestro grupa Brod | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Rogatica
Rogatica
|
25.03.2018 | Leotar | 18 : 32 | Rogatica |