30 : 22

KomŔijski derbi Dobojlijama

01.12.2019 Administrator DC

Sloga, Doboj

Rukometaši dobojske Sloge su u 12. kolu rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom parketu nadigrali Maglaj rezultatom 30:22.

Domaći sastav je nakon prvih 30 minuta imao osam golova prednosti, bilo je 17:9 što su zadržali u nastavku i došli do sigurnog trijumfa.

Slogu je do pobjede vodio Arsenije Bubić sa šest golova dok su Vladimir Stanković i Radomir Stojanović dodali po pet, a Bojan Tulendić i Vukašin Zekić su susret završili sa po četiri pogotka.

Na drugoj strani Luka Grahovac je postigao pet pogodaka dok je Eldar Memišević dodao četiri, a Emir Bajraktarević i Benjamin Čičkušić su susret završili sa po tri pogotka.

RK Sloga - RK Maglaj 30:22 (17:9)