1899 Hoffenheim
|
|
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
28.01.2023 15:30 | 1899 Hoffenheim | 1 : 4 | Borussia M'gladbach | ||||||
1. FSV Mainz 05
Mainz
|
|
VfL Bochum
|
28.01.2023 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 5 : 2 | VfL Bochum | ||||||
Bayern München
München
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
28.01.2023 18:30 | Bayern München | 1 : 1 | Eintracht Frankfurt | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
1. FC Union Berlin
Berlin
|
28.01.2023 15:30 | Hertha BSC | 0 : 2 | 1. FC Union Berlin | ||||||
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
FC Augsburg
Augsburg
|
28.01.2023 15:30 | SC Freiburg | 3 : 1 | FC Augsburg | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
|
28.01.2023 15:30 | Werder Bremen | 2 : 1 | VfL Wolfsburg |
Olympique de Marseille
|
|
AS Monaco
|
28.01.2023 21:00 | Olympique de Marseille | 1 : 1 | AS Monaco | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
RC Lens
|
28.01.2023 17:00 | Troyes | 1 : 1 | RC Lens |
Atalanta
Ciserano
|
|
Sampdoria
Genova
|
28.01.2023 20:45 | Atalanta | 2 : 0 | Sampdoria | ||||||
Cremonese
Cremona
|
|
Inter
Milan
|
28.01.2023 18:00 | Cremonese | 1 : 2 | Inter | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Torino
Torino
|
28.01.2023 15:00 | Empoli | 2 : 2 | Torino |
Cádiz CF
Cadiz
|
|
RCD Mallorca
Palma
|
28.01.2023 14:00 | Cádiz CF | 2 : 0 | RCD Mallorca | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Real Betis Balompié
Seville
|
28.01.2023 21:00 | Getafe | 0 : 1 | Real Betis Balompié | ||||||
Girona FC
Girona
|
|
Barcelona
Barcelona
|
28.01.2023 16:15 | Girona FC | 0 : 1 | Barcelona | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Elche CF
Elche
|
28.01.2023 18:30 | Sevilla | 3 : 0 | Elche CF |
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
28.01.2023 19:00 | Bosna Kompred | 2 : 3 | Sarajevo | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Doboj
Doboj
|
28.01.2023 17:00 | Mostar SG | 5 : 0 | Doboj | ||||||
MNK Hercegovina
Široki brijeg
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
28.01.2023 18:00 | MNK Hercegovina | 6 : 5 | Sloga | ||||||
Radnik MD Šop
Bijeljina
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
28.01.2023 18:00 | Radnik MD Šop | 4 : 1 | Brotnjo |
Obilić
Prnjavor
|
|
Šampion
Laktaši
|
28.01.2023 18:30 | Obilić | 4 : 5 | Šampion |
Viktorija
Ribnik
|
|
Starčevica
Banja Luka
|
28.01.2023 20:30 | Viktorija | 4 : 3 | Starčevica | ||||||
Kneževo
Kneževo
|
|
Jošavka
Jošavka
|
28.01.2023 15:00 | Kneževo | 2 : 3 | Jošavka |
Radnički
Novo Goražde
|
|
Kalinovik
Kalinovik
|
28.01.2023 17:00 | Radnički | 3 : 8 | Kalinovik | ||||||
Akademac
Trebinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
28.01.2023 16:30 | Akademac | 4 : 2 | Glasinac |
Jajce
Jajce
|
|
Konjodor
Bužim
|
28.01.2023 18:00 | Jajce | 4 : 6 | Konjodor | ||||||
Bužim
Bužim
|
|
Radnik 2022
Donji Vakuf
|
28.01.2023 18:00 | Bužim | 2 : 6 | Radnik 2022 | ||||||
Bihać 1260
Bihać
|
|
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
|
28.01.2023 18:00 | Bihać 1260 | 8 : 8 | Mujo Hrnjica |
Kaskada
Gračanica
|
|
Lux
Brčko
|
28.01.2023 18:00 | Kaskada | 4 : 7 | Lux | ||||||
Odžak
Odžak
|
|
Lukavac
Lukavac
|
28.01.2023 17:00 | Odžak | 0 : 4 | Lukavac |
Fojnica
Fojnica
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
28.01.2023 17:00 | Fojnica | 5 : 7 | Usora |
Mostarske Kiše
Mostar
|
|
Čulin Mlin
Livno
|
28.01.2023 19:00 | Mostarske Kiše | 0 : 9 | Čulin Mlin |
SC Derby
Podgorica
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
28.01.2023 19:00 | SC Derby | 103 : 85 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Igokea m:tel
Aleksandrovac
|
|
Split
Split
|
28.01.2023 17:00 | Igokea m:tel | 88 : 92 | Split |
Krka
Novo Mesto
|
|
Helios Suns
Domžale
|
28.01.2023 15:00 | Krka | 77 : 84 | Helios Suns | ||||||
Sloga
Kraljevo
|
|
Borac WWIN
Banja Luka
|
28.01.2023 18:00 | Sloga | 73 : 71 | Borac WWIN | ||||||
TFT Skopje
Skopje
|
|
Vrijednosnice Osijek
Osijek
|
28.01.2023 12:00 | TFT Skopje | 74 : 70 | Vrijednosnice Osijek |
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Posušje
Posušje
|
28.01.2023 18:00 | Slavija 1996 | 98 : 84 | Posušje | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
28.01.2023 19:00 | Leotar | 105 : 74 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Budućnost Prolab
Bijeljina
|
28.01.2023 17:00 | Sloboda | 79 : 77 | Budućnost Prolab |
Drina Princip
Zvornik
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
28.01.2023 19:30 | Drina Princip | 59 : 53 | Radnik BN Basket | ||||||
Prijedor Spartak
Prijedor
|
|
Sutjeska
Foča
|
28.01.2023 19:00 | Prijedor Spartak | 96 : 81 | Sutjeska |
OKK Beograd
Beograd
|
|
Vršac
Vršac
|
28.01.2023 12:00 | OKK Beograd | 82 : 80 | Vršac | ||||||
Dunav
Stari Banovci
|
|
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
28.01.2023 18:00 | Dunav | 96 : 73 | OKK Novi Pazar | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Metalac
Valjevo
|
28.01.2023 18:00 | Vojvodina | 91 : 83 | Metalac | ||||||
Tamiš
Pančevo
|
|
Zdravlje Leskovac
Leskovac
|
28.01.2023 19:00 | Tamiš | 95 : 91 | Zdravlje Leskovac | ||||||
Kolubara LA 2003
Lazarevac
|
|
Čačak 94 Quantox
Čačak
|
28.01.2023 19:00 | Kolubara LA 2003 | 80 : 76 | Čačak 94 Quantox |
Lavovi
Brčko
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
28.01.2023 16:00 | Lavovi | 98 : 40 | Jedinstvo | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
28.01.2023 19:00 | Mladi Krajišnik | 40 : 69 | Orlovi | ||||||
Zrinjski 2010
Mostar
|
|
Play Off
Sarajevo
|
28.01.2023 17:00 | Zrinjski 2010 | 69 : 67 | Play Off |
WBS
Teslić
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
28.01.2023 17:30 | WBS | 73 : 41 | Sloboda | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Budućnost
Bijeljina
|
28.01.2023 14:00 | Igman | 63 : 39 | Budućnost |
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
28.01.2023 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Ljubinje Bankom | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Modriča Novoprom
Modriča
|
28.01.2023 18:00 | Domaljevac | 3 : 1 | Modriča Novoprom | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilidža
Ilidža
|
28.01.2023 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Ilidža | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Borac
Banja Luka
|
28.01.2023 19:00 | Mladost | 3 : 2 | Borac |
Gacko
Gacko
|
|
Kula
Gradačac
|
28.01.2023 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Kula | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
28.01.2023 19:00 | Goražde | 3 : 2 | BL Volley |
Modriča Optima
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
28.01.2023 18:00 | Modriča Optima | 0 : 3 | Sloga |
Žepče
Žepče
|
|
Napredak
Odžak
|
28.01.2023 17:00 | Žepče | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Smeč
Lukavac
|
28.01.2023 12:00 | Maglaj | 3 : 1 | Smeč | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Mikasa
Tuzla
|
28.01.2023 17:00 | Bosna | 0 : 3 | Mikasa |
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
28.01.2023 14:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Novi Grad | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Breza 1934
Breza
|
28.01.2023 19:00 | Ilijaš | 3 : 1 | Breza 1934 |
Budućnost
Podgorica
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
28.01.2023 18:00 | Budućnost | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Galeb
Bar
|
28.01.2023 19:00 | Mediteran Bemaks | 0 : 3 | Galeb |
Maglaj
Maglaj
|
|
Sloga
Doboj
|
28.01.2023 19:00 | Maglaj | 29 : 35 | Sloga | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Iskra
Bugojna
|
28.01.2023 18:00 | Hercegovina | 36 : 31 | Iskra | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.01.2023 18:00 | Gradačac | 18 : 24 | Leotar | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Žepče
Žepče
|
28.01.2023 15:00 | Kakanj | 27 : 45 | Žepče | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Goražde
Goražde
|
28.01.2023 19:00 | Krivaja | 33 : 30 | Goražde |
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
28.01.2023 19:00 | Zrinjski | 22 : 23 | Sloga 2013 | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Krajina
Cazin
|
28.01.2023 18:00 | Krivaja | 46 : 29 | Krajina |
Borac
Banja Luka
|
|
Singidunum
Beograd
|
28.01.2023 17:30 | Borac | 5 : 18 | Singidunum | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Taurunum
Zemun
|
28.01.2023 20:00 | Banja Luka | 7 : 19 | Taurunum | ||||||
Vračar
Beograd
|
|
Košutnjak
Beograd
|
28.01.2023 21:00 | Vračar | 2 : 14 | Košutnjak |
FK Unis
Vogošća
|
|
ŠF Mlade nade 1
Sarajevo
|
28.01.2023 | FK Unis | 1 : 2 | ŠF Mlade nade 1 | ||||||
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
|
FK Atletiko 1
Sarajevo
|
28.01.2023 | ŠF Fair Play 1 | 1 : 1 | FK Atletiko 1 | ||||||
FK Unis
Vogošća
|
|
FK Čaja
Visoko
|
28.01.2023 | FK Unis | 1 : 1 | FK Čaja | ||||||
ŠF Soccer
Sarajevo
|
|
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
28.01.2023 | ŠF Soccer | 1 : 4 | ŠF Tango 1 | ||||||
NK Ozren 1
Semizovac
|
|
ŠF Soccer
Sarajevo
|
28.01.2023 | NK Ozren 1 | 0 : 0 | ŠF Soccer | ||||||
FK Atletiko 1
Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
28.01.2023 | FK Atletiko 1 | 1 : 2 | FK Romanija |
ŠF Piksi
Pale
|
|
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
28.01.2023 | ŠF Piksi | 3 : 0 | SK Tempo | ||||||
ŠF Selekt
Sarajevo
|
|
SA Ilijaš
Ilijaš
|
28.01.2023 | ŠF Selekt | 0 : 5 | SA Ilijaš | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
ŠF Mlade nade 2
Sarajevo
|
28.01.2023 | SFK 2000 | 0 : 2 | ŠF Mlade nade 2 | ||||||
FK Atletiko 2
Sarajevo
|
|
ŠF Piksi
Pale
|
28.01.2023 | FK Atletiko 2 | 1 : 4 | ŠF Piksi | ||||||
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
28.01.2023 | ŠF Tango 2 | 1 : 1 | ŠF Fair Play 2 | ||||||
ŠF Soccer
Sarajevo
|
|
SA Ilijaš
Ilijaš
|
28.01.2023 | ŠF Soccer | 1 : 8 | SA Ilijaš |
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
28.01.2023 | ŠF Winner | 0 : 0 | ŠF Tango | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
28.01.2023 | SK Tempo 1 | 3 : 1 | FK Romanija | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
28.01.2023 | FK Radnik 1 | 1 : 1 | FK Mlade nade 1 | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
28.01.2023 | FK Radnik 1 | 1 : 1 | ŠF Fair Play |
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
|
FK Rudar
Breza
|
28.01.2023 | FK Mlade nade 2 | 1 : 2 | FK Rudar | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
28.01.2023 | SK Tempo 2 | 0 : 4 | FK Mlade nade 2 | ||||||
ŠF Soccer
Sarajevo
|
|
SA Ilijaš
Ilijaš
|
28.01.2023 | ŠF Soccer | 2 : 1 | SA Ilijaš |
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Unis 1
Vogošća
|
28.01.2023 | FK Radnik 1 | 3 : 1 | FK Unis 1 | ||||||
FK Romanija 1
Pale
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
28.01.2023 | FK Romanija 1 | 0 : 3 | SK Tempo 1 | ||||||
Fair Play 1
Sarajevo
|
|
FK Unis 2
Vogošća
|
28.01.2023 | Fair Play 1 | 1 : 1 | FK Unis 2 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
FK Unis 1
Vogošća
|
28.01.2023 | OFK Biser 1 | 5 : 2 | FK Unis 1 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
ŠF Soccer
Sarajevo
|
28.01.2023 | OFK Biser 1 | 1 : 0 | ŠF Soccer |
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Romanija 2
Pale
|
28.01.2023 | SK Tempo 2 | 5 : 0 | FK Romanija 2 | ||||||
ŠF Kickers
Sarajevo
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
28.01.2023 | ŠF Kickers | 3 : 0 | SFK 2000 | ||||||
FK Famos
Vojkovići
|
|
OFK Biser 2
Sarajevo
|
28.01.2023 | FK Famos | 2 : 0 | OFK Biser 2 | ||||||
OFK Kasindo
Istočno Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
28.01.2023 | OFK Kasindo | 1 : 5 | SK Tempo 2 | ||||||
FK Novi Grad
Sarajevo
|
|
FK Rudar
Breza
|
28.01.2023 | FK Novi Grad | 0 : 1 | FK Rudar |
FK Radnik 2
Hadžići
|
|
FK Atletiko
Sarajevo
|
28.01.2023 | FK Radnik 2 | 0 : 1 | FK Atletiko | ||||||
Mlade nade 2
Sarajevo
|
|
La Paz
Pazarić
|
28.01.2023 | Mlade nade 2 | 1 : 4 | La Paz | ||||||
La Paz
Pazarić
|
|
Fair Play 2
Sarajevo
|
28.01.2023 | La Paz | 6 : 0 | Fair Play 2 | ||||||
NK Ozren
Semizovac
|
|
FK Unis 3
Vogošća
|
28.01.2023 | NK Ozren | 1 : 2 | FK Unis 3 | ||||||
FK Dobrinja
Sarajevo
|
|
FK Radnik 2
Hadžići
|
28.01.2023 | FK Dobrinja | 4 : 0 | FK Radnik 2 |