1 : 1

Miroljubivo u Butmiru

26.11.2021 Sportki žurnal

Juniori Borca su u zaostalom meču poslednjeg 13. kola jesenjeg dela Premijer lige BiH remizirali (1:1) u gostima protiv Sarajeva, pa će zimovati na trećoj poziciji iza mostarskog Zrinjskog i tuzlanske Slobode.

U utakmici u kojoj su golove postigli igrači sa klupe poveo je domaćin u 60. minutu pogotkom Numanovića i taj rezultat je važio sve do 86. minuta kada je rezultat izjednačio rezervista Banjalučana Jovan Kuzmanović, a pre toga je u igru uÅ”ao u 82. minutu.

Sarajevo ā€“ BoracĀ Ā Ā Ā Ā Ā Ā  1:1 (0:0)

IgraliÅ”te: Kampa FK Sarajevo u Butmiru. Gledalaca: 50. Sudija: Benjamin Deljković (Sarajevo) . Strelci: Numanović u 60. minutu za Sarajevo, a Kuzmanović u 86. minutu za Borac. Žuti kartoni: JovaÅ”ević, Å ahinović, AliÅ”ah (Sarajevo), Simunović, Dragoljić (Borac).

SARAJEVO: Å ahinović , JovaÅ”ević , Larić , Hodžić , AluÅ”ah , Ramić , Bijelonja Ā (od 77. MeÅ”ić ), ViteÅ”kić Ā (od 46. Numanović ), Ljukovac Ā (od 69. Nurković ), BuljubaÅ”ić (od 89. Tabaković ), Mulalić .

BORAC: Damjanović , Drča , Nikolić Ā (od 69. Marjanović ), Balić , KulaÅ”in , Simunović , Jotić , Daničić Ā (od 62. Dragoljić ), Erić , Radović , Blagojević Ā (od 82. Kuzmanović).

Igrač utakmice: Luka Damjanović (Borac).

Omladinske lige Omladinske lige Premijer omladinska liga BiH - U 19 Sarajevo Borac