Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Nikola Mojović je tukao iz slobodnog udarca. Golman Sloge jke kratko odbio loptu,a u mrežu je gurnuo radović.
52.'
GreÅ”ku domaće odbrane gosti su kaznili drugim golom.
48.'
Å ut na gol
Nikola Mojović iz slobodnog udarca pogađa prečku gola Sloge.
45.'
Golom Ostoje Å aule gosti iz Doboja su poveli.
41.'
Å ut na gol
Odlična akcija Sutjeske. Mihajlovićev Å”ut sa gol linije izbijaju igraci Sloge, a na odbijenu lopru natrčava Đokovic i Å”utira pored gola.
19.'
Protokol
Glavni sudija: Danijel Perić (Bijeljina) Prvi pomoćni sudija: Bojan Rakić (Bijeljina) Drugi pomoćni sudija: Slobodan Marković (Bijeljina) Četvrti sudija: Stefan Maletić (Bijeljina) Delegat: Ilija Smiljanić (Nova Topola) Kontrolor suđenja: Dario Tepavčević (LaktaÅ”i)
Postava
MiloÅ” Pajević(G) , Ognjen Mojović , Dejan RaÅ”ević , Mladen Đoković , BoÅ”ko Radović , Nikola Mojović (K), Stefan Arbinja , Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Igor Ateljević , Nikola Danilović , DOMAĆI TIM - REZERVE Darko Krnojelac(G) , Aleksa Stajić , Lazar Zečević , Branko Sekulić , Dejan Mojović , Zoran Obrenović , Ognjen Pljevaljčić ,
Počeo duel u Foči.
Postava
Vanja Knežević(G) , Franko Dadić , Dimitrije Zajić , Rado Radić , UgljeÅ”a Stevanović , Aleksandar Milaković (K), Ostoja Å aula , Rade Džombić , Stefan Janjić , Adonis Bilal , DuÅ”an Ristić , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Danilo Đulčić(G) , David Hrubik , Nemanja Marković , Bojan Marković , Stefan Božić , Haris Džaferović , Obrad Starčević ,

Sloga pobijedila i preskočila Sutjesku

12.03.2022 Gavro Vujanović

I u posljednjoj utakmici 17. kola mtel Prve lige Republike Srpske slaviljili su gosti. Fudbaleri dobojske Sloge revanÅ”irali su se Sutjesci u Foči i zabilježili pobjedu od 2:1. jesenji duel dva rivala na stadionu ā€œLukeā€ pripao je Sutjesci rezultatom 3:2.
Sloga je povela u 44. minutu golom Ostoje Å aule. Inače prvo poluvrijeme je bilo dosta borbeno i kvalitetno, a Sloga je uspjela da iskoristi priliku u samom finiÅ”u i dođe do vođstva.

Prednost izabranika trenera Zorana Ćurguza udvostručena je u 48. minutu kada je Dimitrije Zajić pogodio mrežu Fočaka, ali se domaćin samo četiri minuta kasnije vratio u život i rezultatsku neizvjesnost poÅ”to je BoÅ”ko Radović postigao gol za domaćina. Malo ko je od oko 400 ljubitelja fudbala na Gradskom stadionu u Foči očekivao da će to da bude i konačan rezultat, ali se ispostavilo na kraju tako.

Ā

Veoma zaslužena i vrijedna pobjeda Dobojlija na vrućem terenu u Foči i skok na treću poziciju na tabeli koju su preuzeli upravo od Sutjeske.

Ā

Sutjeska ā€“ Sloga (D)Ā Ā  Ā 1:2 (0:1)

Gradski stadion u Foči. Gledalaca: 400. Sudija: Danijel Perić (Bijeljina). Strijelci: 0:1 Šaula (44), 0:2 Zajić (48), 1:2 Radović (52). Žuti kartoni: Arbinja (Sutjeska), Milaković, Šaula, B. Marković, Džaferović, Bilal (Sloga). Crveni karton: Igor Ateljević (Sutjeska) u 90+2. minutu.

SUTJESKA: Pajević, O. Mojović (od 46. Pljevaljčić), RaÅ”ević, Đoković, Radović (od 75. Zečević), N. Mojović, Arbinja, Milutinović, Mihajlović, Ateljević, Danilović.Ā

SLOGA (D): Knežević, Dadić (od 73. B. Marković), Radić, Zajić, Stevanović (od 85. N. Marković), Milaković (od 85. Džaferović), Šaula, Džombić (od 13. Hrubik), Janjić, Bilal, Ristić.