Na Čairama vode domaćini
Utakmica završena

BSК vodio 2:0, Trnjani stigli do boda

16.10.2021 Gavro Vujanović

U jako zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici na banjalučkim “Čairama” domaći BSK i gosti trnska Sloga odigrali su neriješeno – 2:2.

“Romantičari” su imali prednost od dva gola, ali su Trnjani na kraju, ipak, uspjeli da anuliraju to vođstvo domaćina i stigli su do veoma važnog boda. Poveo je BSK već u petom minutu golom Nikolaja Mitrovića, a u prvom minutu sudijske nadoknade prvog dijela Jovo Vođević je udvostručio vođstvo “romantičara” Kada su svi očekivali da će se tim rezultatom otići na odmor u 45+3. minutu pogodio je Nikola Jokanović i vratio rezultatsku neizvjesnost Isti igrač donio je gostima bod golom u 64. minutu.

BSK – Sloga (T)    2:2 (2:1)

Igralište: “Čaire” u Banjaluci. Gledalaca: 40. Sudija: Dejan Radić (Modriča). Strijelci: 1:0 Mitrović (5), 2:0 Vođević (45+1), 2:1 Ni. Jokanović (45+3), 2:2 Ni. Jokanović (64). Žuti kartoni: Gračanin, Trninić, Banjac (BSK), Marjanović, Kuruzović (Sloga).

BSK: Zeljković, Sarajlić, Vođević, Lemić, Trninić, Jovanić (od 39. Sakić), Subić, L. Zec (od 68. Banjac), Mitrović, Nunić (od 83. Berendika), Gračanin.

SLOGA (T): Gašić, Grozdanić, Batos (od 71. Milinović), Marjanović, Todorić (od 46. Ne. Jokanović), Stanković, Kuruzović, Ni. Jokanović, Galić, Javorac, Vuković.

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Zapad BSK Sloga (T)