Liješće
Liješće
|
|
Župa
Milosavci
|
11.10.2015 15:00 | Liješće | 5 : 1 | Župa | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
BSK
Banja Luka
|
11.10.2015 15:00 | Sloga (T) | 3 : 1 | BSK | ||||||
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 0 | Borac | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Proleter
Teslić
|
11.10.2015 15:00 | Ozren | 2 : 2 | Proleter |
Radnički (K)
Karakaj
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
11.10.2015 15:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Mladost (G) | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (BS) | 1 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
11.10.2015 15:00 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Famos
Vojkovići
|
11.10.2015 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Famos |
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
11.10.2015 15:00 | OFK Ravan | 1 : 4 | Željezničar | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
11.10.2015 15:00 | Dubrave | 3 : 0 | Naprijed |
Skugrić
Skugrić
|
|
Hajduk
Batkuša
|
11.10.2015 15:00 | Skugrić | 3 : 2 | Hajduk | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
11.10.2015 15:00 | Ozren | 2 : 1 | Rudanka | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
11.10.2015 15:00 | Mineral | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Vranjak
Vranjak
|
11.10.2015 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Vranjak | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Posavina
Miloševac
|
11.10.2015 15:00 | Naša krila | 4 : 2 | Posavina |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Milići
Milići
|
11.10.2015 15:00 | OFK Šekovići | 0 : 3 | Milići | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Majevica
Lopare
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Majevica | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
11.10.2015 15:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Partizan | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Podrinje
Tršić
|
11.10.2015 15:00 | Birač | 1 : 5 | Podrinje |
Velež
Nevesinje
|
|
Romanija
Pale
|
11.10.2015 15:00 | Velež | 2 : 2 | Romanija |
Knežopoljac
Knežica
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
11.10.2015 15:00 | Knežopoljac | 2 : 4 | Kozara | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
11.10.2015 15:00 | Slaven | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Sloga
Rakelići
|
11.10.2015 15:00 | Berek 1975 | 4 : 3 | Sloga | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
11.10.2015 15:00 | Mrakovica | 1 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Brzi
Busnovi
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Brzi | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Partizan
Kostajnica
|
11.10.2015 15:00 | Plamen | 1 : 1 | Partizan |
Kozara
Turjak
|
|
Mladost (B)
Bajinci
|
11.10.2015 15:00 | Kozara | 3 : 1 | Mladost (B) | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Ratar
Stara Topola
|
11.10.2015 15:00 | Milan | 5 : 1 | Ratar | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
11.10.2015 15:00 | Sloboda | 6 : 2 | Biseri | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
11.10.2015 15:00 | Mladi Krajišnik | 4 : 0 | Borac (M) | ||||||
Kladari
Gornji Kladari
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
11.10.2015 15:00 | Kladari | 2 : 1 | Torpedo |
Polet-Krajišnik
Dragočaj
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
11.10.2015 15:00 | Polet-Krajišnik | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
11.10.2015 15:00 | Rekreativo | 1 : 0 | Džaja | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
11.10.2015 15:00 | Vrbas | 0 : 1 | Omladinac | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
11.10.2015 15:00 | Krajina | 3 : 0 | Šnjegotina |
Bosna
Modrički Lug
|
|
Sloboda
Vinska
|
11.10.2015 17:00 | Bosna | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Borac
Osinja
|
11.10.2015 17:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Borac | ||||||
Kladari
Kladari Gornji
|
|
Jedinstvo
Crkvina
|
11.10.2015 17:00 | Kladari | 5 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
11.10.2015 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Zvijezda | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Ukrina
Čečava
|
11.10.2015 17:00 | Crkvina | 4 : 1 | Ukrina | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
11.10.2015 17:00 | Sloga | 5 : 0 | Pelagićevo | ||||||
Crvena Zvijezda
Gajevi
|
|
Rudar
Stanari
|
11.10.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 1 : 2 | Rudar |
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
11.10.2015 15:00 | Sava 04 | 1 : 2 | Sveti Jovan | ||||||
Jugović
Brčko
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
11.10.2015 15:00 | Jugović | 3 : 1 | Mladost (L) | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Obilić
Krepšić
|
11.10.2015 15:00 | OFK Brezik | 3 : 1 | Obilić | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Krbeti
Krbeti
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 5 : 0 | OFK Krbeti | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Slijepčevići | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Gredice
Gredice 1
|
11.10.2015 15:00 | Grčica | 0 : 0 | Gredice | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (S) | 4 : 4 | Mladost 2003 |
Balatun
Balatun
|
|
Drina
Amajlije
|
11.10.2015 15:00 | Balatun | 1 : 3 | Drina | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
11.10.2015 15:00 | Semberija | 0 : 2 | Miloš Obilić | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
11.10.2015 15:00 | Sloboda | 4 : 2 | Majevica | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
11.10.2015 15:00 | SFK Akademac UIS | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
11.10.2015 15:00 | Međaši | 0 : 5 | BSK Ledinci | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
11.10.2015 15:00 | Novo doba | 1 : 0 | Jedinstvo |
Budućnost (P)
Pilica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
11.10.2015 15:00 | Budućnost (P) | 10 : 0 | Branjevo | ||||||
Budućnost (S)
Skelani
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
11.10.2015 15:00 | Budućnost (S) | 4 : 0 | Jadar | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Srpski Soko
Čelopek
|
11.10.2015 15:00 | Polet | 2 : 0 | Srpski Soko | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Jasenica
Jasenica
|
11.10.2015 15:00 | Jardan | 2 : 0 | Jasenica |
Svodna
Svodna
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
11.10.2015 15:00 | Svodna | 2 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rasavci
Rasavci
|
11.10.2015 15:00 | Kiseljak | 0 : 3 | Rasavci |
Vilusi
Vilusi
|
|
OFK Laminci
Laminci
|
11.10.2015 15:00 | Vilusi | 2 : 2 | OFK Laminci | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 1 : 5 | Omladinac | ||||||
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
11.10.2015 15:00 | Novi Napredak | 5 : 0 | Jablanica | ||||||
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
11.10.2015 15:30 | Stevan Dukić | 2 : 5 | Novi Napredak | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
11.10.2015 15:30 | 13 Skojevki | 2 : 1 | Kalemi | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Obradovac
Obradovac
|
11.10.2015 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Obradovac | ||||||
OFK Laminci
Laminci
|
|
Borac
Mašići
|
11.10.2015 15:30 | OFK Laminci | 6 : 3 | Borac | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Vilusi
Vilusi
|
11.10.2015 15:30 | Polet | 4 : 0 | Vilusi |
Biseri
Lišnja
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
11.10.2015 | Biseri | 3 : 3 | Budućnost | ||||||
Studenac
Kobaš
|
|
Bratstvo
Povelič
|
11.10.2015 | Studenac | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
11.10.2015 | Vrbas | 4 : 3 | Crni vrh |
4. Juli
Pojezna
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
11.10.2015 15:00 | 4. Juli | 5 : 3 | Hajduk | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
11.10.2015 15:00 | Zadrugar | 5 : 3 | 27. Juli | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
OFK Zborište
Zborište
|
11.10.2015 15:00 | Polet | 2 : 1 | OFK Zborište | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
11.10.2015 15:00 | Borac (K) | 3 : 0 | Radnički | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
BSK
Bušletić
|
11.10.2015 15:00 | Željezničar | 2 : 1 | BSK | ||||||
Borac 1975
Osinja
|
|
Vučijak
Majevac
|
11.10.2015 15:00 | Borac 1975 | 1 : 2 | Vučijak |
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
11.10.2015 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Mladost
Botajica
|
|
Partizan
Koprivna
|
11.10.2015 12:30 | Mladost | 0 : 1 | Partizan | ||||||
Vučijak
Gnionica
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
11.10.2015 15:30 | Vučijak | 1 : 5 | Skugrić 1964 |
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Polet
Čović Polje
|
11.10.2015 15:00 | Zvijezda | 0 : 3 | Polet |
Borac
Ražljevo
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
11.10.2015 11:00 | Borac | 1 : 4 | Bobetino Brdo | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
11.10.2015 11:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
11.10.2015 11:00 | Čelik | 5 : 1 | Budućnost Red Star | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
11.10.2015 11:00 | Sloboda | 2 : 2 | Jedinstvo |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
11.10.2015 15:00 | Obarska | 3 : 0 | Ljeljenča | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
11.10.2015 15:00 | Magnojević 2001 | 2 : 2 | OFK Magnojević | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Panteri
Zagoni
|
11.10.2015 15:00 | Proleter | 2 : 6 | Panteri | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
11.10.2015 15:00 | Građanski | 0 : 0 | Sloboda |
Kolektiv
Međaši
|
|
Modran
Modran
|
11.10.2015 15:00 | Kolektiv | 3 : 0 | Modran | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Brodac
Brodac
|
11.10.2015 15:00 | Bjeloševac | 1 : 6 | Brodac | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Drina
Batar
|
11.10.2015 15:00 | VSK | 1 : 2 | Drina | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
11.10.2015 15:00 | Tavna | 5 : 0 | Sloga | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
11.10.2015 15:00 | OFK Batković | 0 : 1 | OFK Janja 2009 | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Mladost
Patkovača
|
11.10.2015 15:00 | Glogovac | 3 : 3 | Mladost |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
11.10.2015 10:30 | Sloga | 2 : 1 | Buk | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
11.10.2015 10:30 | Mladen Perić | 0 : 1 | Kovačići 08 |
Borac
Trnjaci
|
|
Lazarevica
Čengić
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 4 : 2 | Lazarevica | ||||||
Čengić
Čengić
|
|
Nacional
Bijeljina
|
11.10.2015 15:00 | Čengić | 1 : 3 | Nacional | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Napredak
Dijelovi
|
11.10.2015 15:00 | Ljeskovac | 1 : 1 | Napredak |
Tajfun
Šentjur
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
11.10.2015 17:00 | Tajfun | 61 : 80 | Budućnost VOLI | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Crvena zvezda mts
Beograd
|
11.10.2015 19:00 | Cedevita | 74 : 72 | Crvena zvezda mts | ||||||
Olimpija
Ljubljana
|
|
Krka
Novo Mesto
|
11.10.2015 21:00 | Olimpija | 80 : 50 | Krka |