1 : 2
0 : 0

Goran Stankić presudio Lokomotivi

20.09.2021 Administrator DC

Gradski derbi Regionalne lige, grupe Istok odigran u Brčkom pripao je gostujućem timu Omladinca.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, a u nastavku su viđene tri lopte u mreži.

Prvo je Goran Stankić doveo Omladinac u vođstvo od 0:1. Bilo je to u 49. minuti, da bi samo četiri minuta kasnije postigao I drugi gol.

Nakon 180 sekundi mrežu Omladinca je pogodio Selim Ćumurović, ali više od počasnog gola Lokomotiva nije mogla,. Pa su bodovi pripali Omladincu.

Lokomotiva – Omladinac 1:2 (0:0)

Brčko. Stadion: Lokomotiva. Gledalaca: 100. Sudija: Stefan Maletić (Bijeljina). Strijelci: Selim Ćumurović 56', [FK Lokomotiva (Brčko)]; Goran Stankić 49', Goran Stankić 53', [FK Omladinac (Potočari)]. Žuti kartoni: Darko Simić 37', Selim Ćumurović 52', [FK Lokomotiva (Brčko)]; Goran Stankić 45', Zdravko Vujić 65', Dejan Tripić 69', Nenad Cvijetinović 88', [FK Omladinac (Potočari)];

Lokomotiva : Boško Simić (G) , Savo Simić , Marko Gajić , Radovan Jokanović (od 83' zamijenjen sa Danilo Aleksić), Marko Tešić (od 46' zamijenjen sa Neven Jeftić), Stefan Pačavra (od 77' zamijenjen sa Đorđa Blagojević), Sanel Ćumurović (K) , Slavko Aleksić , Darko Simić (od 66' zamijenjen sa Abas Kadić), Stojan Simikić (od 77' zamijenjen sa Ninoslav Balorda), Selim Ćumurović

Omladinac: Žiko Šešlić (G) , Milorad Stamenić (od 62' zamijenjen sa Nedeljko Mišković), Boris Bošković , Nikola Marčeta (od 87' zamijenjen sa Marko Nikolić), Cvijetin Smiljanić , Mirko Mišković , Zdravko Vujić , Milenko Bojić (od 80' zamijenjen sa Nenad Cvijetinović), Goran Stankić , Bogoljub Nedeljković (K) , Dejan Tripić