0 : 2
0 : 1

Vijerin Palas šokirao Siti, nestvaran povratak Brajtona na ''Enfildu

30.10.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Kristal Palasa priredili su veliko iznenađenje u desetom kolu Premijer lige. Ekipa Patrika Vijere savladala je u gostima Mančester Siti sa 2-0.

Gosti su rano poveli preko Zahe. Siti je pokušavao, bio blizu preko Žezusa da izjednači ali nisu uspjeli. U završnici prvog poluvremena, Laport dobija crveni. Siti je u nastavku najbolju šansu imao preko Griliša. U završnici susreta, Galager pogađa za 2-0.

Liverpul je sjajno otvorio meč sa Brajtonom te su poveli golovima Hendersona i Manea sa 2-0. Mvepu je vratio goste u igru a u nastavku Trosar je pogodio za konačnih 2-2. Kikseve rivala iskoristio je Čelsi. Sa dva gola Džejmsa i jednim Žoržinja, savladali su Njukasl sa 3-0 u gostima.

Barnli je savladao Brentford sa 3-1 a Sautempton kao gost Votford sa 1-0.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Crystal Palace