Muminović Azir Nikić Nenad Vazda Anes SuÅ”ić Pavle Vasić Aleksandar Ristanović Predrag Å arić Kenan Živković Ante Đorić Ivan Pantelić Đorđe Å ubert . Na klupi:Ivan Hodžić Samed Batar Bojan UroÅ”ević Aleksa Maksimović Dejan Jezdić Vladan Å krijelj Sadik Gogić Faruk Handžić Haris Hasukić Esmir
Bukvić Semir Devedžić Kenin Čivić Muharem Hadžić Nedim Beganović Dženis Kurtalić Alen Maksimović SaÅ”a Osmić Jasmin Predragović Fedor Kapetanović Tarik Veselinović Mladen Erić Filip Jusić Emir Husejinović Said Ramić Mirsad H.Beganović Harun Mehmedović Eldar Dragutinović Nemanja Mujagić Abid Buturović Edis
1 0 pre 2 godine
Nemanja2507 je ovo ocenio zelenim kartonom

Veliki bodovi Radnika

02.04.2022 Administrator DC

Fudbaleri Radnika u sklopu 24. kola Premijer lige BiH na svom terenu savladali su Slobodu, a konačan rezultat glasio je 2:1.

Prvi pokuÅ”aj na ovom meču imali su igrači domaće ekipe, koju je propustio Pantelić nakon lijepe akcije sa svojim saigračima, ali se nije baÅ” najbolje snaÅ”ao u fazi napada.

Ā

Isti igrač je tri minute kasnije opet imao veliku Å”ansu, ali ovaj put njegov udarac je odbranio Bukvić, koji je spasio svoj gol.

Igrala se 20. minuta kada je Radnik poveo sa 1:0 protiv Slobode, a u listu strijelaca upisao se Živković. Četiri minute kasnije tim sa TuÅ”nja je imao dosta sreće. Živković je sjajno Å”utirao glavom, ali je lopta pogodila stativu.Ā

Anes Vazda je u 41. minuti zaprijetio golu Slobode. Odlično je Å”utirao, ali je lopta otiÅ”la pored gola, a samo dvije minute kasnije je pao novi pogodak u Bijeljini. U listu strijelaca se upisao Pantelić.Ā

Sloboda je prvu ozbiljnu priliku stvorila tek u 45. minuti. Beganović je Å”utirao, ali je golman Radnika odbranio njegov udarac.Ā

Radnik je bolje otvorio i drugo poluvrijeme, s obzirom na to da je tim iz Bijeljine imao dvije dobre akcije, ali odbrana Slobode je intervenisalaĀ na pravi način.Ā

Tuzlanski sastav je u 59. minuti imao odličnu Å”ansu. Ramić je iÅ”ao jedan na jedan sa Muminovićem, ali se nije baÅ” najbolje snaÅ”ao ispred gola Radnika.

U 67. minuti Sloboda je imala joÅ” jedan opasan napad i to preko Beganovića, ali odbrana Radnika je bila skoncentrisana. Do kraja meča je tuzlanski sastav uspio samo da postigne utjeÅ”ni pogodak .

FK Radnik - FK Sloboda 2:1 (Živković 21', Pantelić 44').Ā

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Radnik Sloboda