4 : 0
3 : 0

Demontaža Nišlija

11.07.2022 Administrator DC

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su  na svom terenu Radnički iz Niša sa 4:0, u meču prvog kola Super lige Srbije.

Povela je Zvezda golom Aleksandra Kataia iz penala u trećem minutu, nakon što je Anton Tolordava igrao rukom u svom šesnaestercu.

Prednost Zvezde je duplirao Kings Kangva u 25. minutu, svojim prvim golom u crveno-belom dresu.

Treći gol na meču postigao je Milan Pavkov u 31. minutu, koji je spretno reagovao na odbijenu loptu u šesnaestercu Radničkog.

Još jadan Zvezdin novajlija se upisao u strelce, Osman Bukari je nakon asistencije Mirka Ivanića u 47. minutu postigao svoj prvenac za crveno-bele.

U narednom kolu, Crvena zvezda će dočekati Kolubaru, dok će Radnički ugostiti Partizan.

Lige Srbije Lige Srbije Mozzart Bet Super liga Srbije Crvena zvezda Radnički (N)