1 : 0
Igrači i ocene Novo!
Ušao Darko Ilić
85'
Stara boljka odbrane Modriče, ko će da izbije loptu, to koristi Ognjen Soldat i vraća nadu gostima da mogu do povoljnijeg ishoda.
81'
Korner sa desne strane izveo je Omerhodžić, neko je zahvatio loptu i šutirao, ona se od stative odbila do Kuljanina koji je prosto zakucava pod prečku za kapitalniju prednost domaćina.
66'
Ostalo
Opsada gola gostiju.
65'
Izmena - ulaz
Duško Mitrić 14
Ušao je Pero Vučković.
61'
Šut na gol
Mahir Omerhodžić izveo je "slobodnjak" sa oko 30 metara, pogodio je mesto gde se spajaju prečka i stativa.
60'
59'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Modriči.
47'
Prvih 45 minuta je okončano. Domaći tim vodi sa 1:0.
46'
Ostalo
Usledio je u 40.minutu lep centaršut sa desne strane, do lopte je došao Draško Kuljanin i nisko po zemlji, malo iskosa, poslao je tu loptu u mrežu. Dakle, domaćin vodi sa 1:0.
41'
Ostalo
Igra se 36.minut u Modriči. Ipak, malo uzbuđenja, nema fudbalske lepote, nema sadržajnosti, pa nema ni egzekucije.
36'
23'
Ostalo
U toku je 12.minut utakmice, Modriča i Sloboda igraju, za sada, bez golova. Prvih desetak minuta domaćin je imao više od igre, ali sada uzvraća tim iz Mrkonjić Grada. Inače, hladno je u ovom delu Srpske. Novembar pokazuje zašto je studeni...