1 : 0
Igrači i ocene Novo!
Ušao Darko Ilić
85'
Stara boljka odbrane Modriče, ko će da izbije loptu, to koristi Ognjen Soldat i vraća nadu gostima da mogu do povoljnijeg ishoda.
81'
Korner sa desne strane izveo je Omerhodžić, neko je zahvatio loptu i šutirao, ona se od stative odbila do Kuljanina koji je prosto zakucava pod prečku za kapitalniju prednost domaćina.
66'
Ostalo
Opsada gola gostiju.
65'
Izmena - ulaz
Duško Mitrić 14
Ušao je Pero Vučković.
61'
Šut na gol
Mahir Omerhodžić izveo je "slobodnjak" sa oko 30 metara, pogodio je mesto gde se spajaju prečka i stativa.
60'
59'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Modriči.
47'
Prvih 45 minuta je okončano. Domaći tim vodi sa 1:0.
46'
Ostalo
Usledio je u 40.minutu lep centaršut sa desne strane, do lopte je došao Draško Kuljanin i nisko po zemlji, malo iskosa, poslao je tu loptu u mrežu. Dakle, domaćin vodi sa 1:0.
41'
Ostalo
Igra se 36.minut u Modriči. Ipak, malo uzbuđenja, nema fudbalske lepote, nema sadržajnosti, pa nema ni egzekucije.
36'
23'
Ostalo
U toku je 12.minut utakmice, Modriča i Sloboda igraju, za sada, bez golova. Prvih desetak minuta domaćin je imao više od igre, ali sada uzvraća tim iz Mrkonjić Grada. Inače, hladno je u ovom delu Srpske. Novembar pokazuje zašto je studeni...
12'
Postava
Milan Trišić(G) , Mahir Omerhodžić , Stefan Pljevaljčić , Iury De Carvalho Lima , Draško Kuljanin , Marko Kostadinović (K), Nemanja Ninković , Dejan Limić , Ivan Živković , Jovan Nikić , Ndombele Furtunato Da Silva , REZERVE Marko Đurić(G) , Darko Ilić , Dragan Radić , Mohammad Alizadeh , Stefan Janković , Obrad Simić , Radin Sayyar , Yuta Nishizaki , Igor Đurić ,
Postava
Njegoš Zeljković(G) , Ilija Danilović , Ognjen Soldat , Predrag Zekanović , Srđan Đukanović , Duško Mitrić (K), Vlado Koprivica , Mihajlo Živković , Alem Suljić , Aleksandar Gavrić , Slaviša Maksimović , REZERVE David Stjepanović(G) , Miloš Simetić , Vasilija Pucar , Pero Vučković , Marko Pušić , Ensar Hamzić , Vladan Todorović ,
Postava
Postava: Milan Trišić, Mahir Omerhodžić, Stefan Pljevaljčić, De Karvaljo lima, Draško Kuljanin, Marko Kostadinović, Nemanja Ninković, Dejan Limić, Ivan Živković, Jovan Nikić, Ndombele Da Silva.
0'
Postava
Postava: Njegoš Zeljković, Ilija Danilović, Ognjen Soldat, Predrag Zekanović, Srđan Đukanović, Duško Mitrić, Vlado Koprivica , Mihajlo Živković, Alen Suljić, Aleksandar Gavrić, Slaviša Maksimović.
0'
Sezona: 2018-2019
18.05.2019 Prva liga Republike Srpske - Liga za opstanak 6.Kolo Sloboda - Alfa Modriča 0:1
20.04.2019 Prva liga Republike Srpske - Liga za opstanak 1.Kolo Alfa Modriča - Sloboda 0:0
13.04.2019 Prva liga Republike Srpske 22.Kolo Alfa Modriča - Sloboda 2:1
20.10.2018 Prva liga Republike Srpske 11.Kolo Sloboda - Alfa Modriča 2:0
Sezona: 2017-2018
11.10.2017 Kup Republike Srpske 1/8 Finala Alfa - Sloboda 4:1
Sezona: 2013-2014
22.03.2014 Prva liga Republike Srpske 16.Kolo Modriča Maxima - Sloboda (MG) 1:0
31.08.2013 Prva liga Republike Srpske 3.Kolo Sloboda (MG) - Modriča Maxima 1:1
Sezona: 2012-2013