3 : 1

Borčev revanŔ Jedinstvu

05.02.2023 Administrator DC

OdbojkaÅ”i Borca trijumfovali su u prvoj domaćoj utakmici u 2023. godini!

Izabranici MiÅ”e Marjanovića su poslije preokreta, rezultatom 3:1, savladali brčansko Jedinstvo, te se revanÅ”irali ovom timu za poraz nakon pet setova iz prvog dijela sezone.

Gostujući sastav osvojio je prvi set rezultatom 19:25, međutim Borac je uspio da preokrene tok duela, te naredna dva rijeÅ”i rezultatom 25:23, iako je u finiÅ”u trećeg zaostajao četiri poena za Brčacima (18:22).

U četvrtom je ključnu prednost stekao polovinom seta, vezavÅ”i četiri poena za 17:12, Å”to im je na kraju omogućilo da set rutinski privedu kraju.

Pred odbojkaŔima Borca sada je prva utakmica polufinala Kupa BiH. Protivnik je Domaljevac, a utakmica se igra u srijedu (8. februar) u dvorani Borik od 19.00 časova.

(borac-sport, foto: OK Borac)