Sutjeska
Foča
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
23.03.2019 14:30 | Sutjeska | 1 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara
Gradiška
|
23.03.2019 14:30 | Drina | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Borac
Banja Luka
|
23.03.2019 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Borac | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Tekstilac
Derventa
|
23.03.2019 14:30 | Sloboda | 0 : 2 | Tekstilac | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Podrinje
Janja
|
23.03.2019 14:30 | Slavija | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
23.03.2019 14:30 | Alfa Modriča | 0 : 0 | Rudar Prijedor |
Karanovac
Karanovac
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
23.03.2019 14:30 | Karanovac | 3 : 2 | Ljubić | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Laktaši
Laktaši
|
23.03.2019 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Laktaši | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
23.03.2019 14:30 | Sloga(D) | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Sloga(T)
Trn
|
23.03.2019 14:30 | Borac | 2 : 0 | Sloga(T) |
Mladost(G)
Gacko
|
|
Budućnost
Pilica
|
23.03.2019 14:30 | Mladost(G) | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
23.03.2019 14:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
23.03.2019 14:30 | Leotar | 0 : 1 | Jedinstvo(Bč) |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
23.03.2019 14:30 | Borac | 3 : 1 | Lijevče | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Partizan
Kostajnica
|
23.03.2019 14:30 | Progres | 3 : 0 | Partizan | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
23.03.2019 14:30 | OFK Lauš | 2 : 1 | Čelinac |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
23.03.2019 14:30 | OFK Pridjel | 1 : 1 | Mineral |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
23.03.2019 14:30 | Mladost Farmaprom | 4 : 2 | Gomionica |
Vilusi
Vilusi
|
|
Ratar
Stara Topola
|
23.03.2019 16:00 | Vilusi | 0 : 2 | Ratar |
Budućnost
Banovići
|
|
Mramor
Mramor
|
23.03.2019 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Mramor | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Svatovac
Poljice
|
23.03.2019 15:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Svatovac | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Radnički
Lukavac
|
23.03.2019 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Radnički | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Odžak 102
Odžak
|
23.03.2019 15:30 | Priluk | 4 : 1 | Odžak 102 |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
23.03.2019 15:30 | Krivaja | 6 : 0 | Ilijaš | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
23.03.2019 15:30 | Borac | 1 : 1 | Pobjeda |
Stolac
Stolac
|
|
Turbina
Jablanica
|
23.03.2019 15:30 | Stolac | 6 : 1 | Turbina | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
23.03.2019 15:30 | Tomislav | 2 : 0 | Sloga |
Sloga(P)
Prud
|
|
Napredak
Matići
|
23.03.2019 15:30 | Sloga(P) | 2 : 2 | Napredak |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
23.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Proleter |
Grivice
Grivice
|
|
Mladost(S)
Solina
|
23.03.2019 15:30 | Grivice | 2 : 0 | Mladost(S) |
Inđija
Inđija
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
23.03.2019 15:00 | Inđija | 2 : 0 | Zlatibor | ||||||
Sindjelić
Beograd
|
|
Javor
Ivanjica
|
23.03.2019 15:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Javor | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
23.03.2019 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Metalac | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
23.03.2019 15:00 | Bežanija | 3 : 2 | OFK Žarkovo | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
TSC
Bačka Topola
|
23.03.2019 15:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | TSC | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
23.03.2019 15:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Bečej 1918 | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Trajal
Kruševac
|
23.03.2019 18:30 | Borac | 0 : 1 | Trajal | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Teleoptik
Zemun
|
23.03.2019 15:00 | Sloboda | 3 : 3 | Teleoptik |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
23.03.2019 12:00 | Metalleghe BSI | 1 : 0 | Sloboda |
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
23.03.2019 13:00 | Rudar | 3 : 2 | Bosna Union |
Žepče
Žepče
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
23.03.2019 13:00 | Žepče | 1 : 0 | Kiseljak | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
23.03.2019 13:00 | TOŠK | 1 : 0 | FK Vitez | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Iskra
Bugojno
|
23.03.2019 13:00 | Radnik | 1 : 1 | Iskra |
Troglav 1918
Livno
|
|
GOŠK
Gabela
|
23.03.2019 13:00 | Troglav 1918 | 1 : 1 | GOŠK | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
23.03.2019 13:00 | Brotnjo | 0 : 2 | Grude |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
23.03.2019 10:00 | Metalleghe BSI | 3 : 0 | Sloboda |
Radnik
Hadžići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
23.03.2019 11:00 | Radnik | 5 : 1 | Slavija |
Žepče
Žepče
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
23.03.2019 11:00 | Žepče | 1 : 2 | Kiseljak | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
FK Vitez
Vitez
|
23.03.2019 11:00 | TOŠK | 3 : 0 | FK Vitez | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Iskra
Bugojno
|
23.03.2019 11:00 | Radnik | 1 : 2 | Iskra |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
23.03.2019 11:00 | Brotnjo | 2 : 1 | Grude |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
23.03.2019 10:00 | Borac | 11 : 0 | Sloga(S) | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar
Doboj
|
23.03.2019 10:00 | Kozara | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
23.03.2019 10:00 | Mineral | 9 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Modriča
Modriča
|
23.03.2019 09:30 | Tekstilac Kort | 1 : 1 | Modriča | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Proleter
Teslić
|
23.03.2019 10:00 | Sloboda | 3 : 0 | Proleter |
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
23.03.2019 11:30 | Borac | 3 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar
Doboj
|
23.03.2019 11:30 | Kozara | 11 : 1 | Željezničar | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
23.03.2019 11:30 | Mineral | 5 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Modriča
Modriča
|
23.03.2019 11:30 | Tekstilac Kort | 0 : 2 | Modriča |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Gradina
Srebrenik
|
23.03.2019 13:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Gradina | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
23.03.2019 15:00 | Iskra | 2 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
23.03.2019 15:00 | SFK 2000 | 13 : 0 | Banja Luka | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
23.03.2019 15:00 | Emina | 5 : 1 | Radnik Bumerang |
Zrinjski
Mostar
|
|
Kaskada
Gračanica
|
23.03.2019 18:00 | Zrinjski | 4 : 2 | Kaskada | ||||||
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Seljak
Livno
|
23.03.2019 18:00 | Mostar SG Staklorad | 2 : 1 | Seljak | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Salines
Tuzla
|
23.03.2019 | Leotar | 0 : 3 | Salines | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Centar
Sarajevo
|
23.03.2019 18:00 | Brotnjo | 8 : 2 | Centar |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
23.03.2019 20:00 | Nevesinje | 6 : 1 | Kotor Varoš | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Brod
Brod
|
23.03.2019 20:00 | Brčko Zdravlje | 1 : 6 | Brod | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Šampion
Laktaši
|
23.03.2019 20:00 | Ljubinje | 9 : 11 | Šampion |
Čelinac
Čelinac
|
|
Viktorija
Ribnik
|
23.03.2019 17:30 | Čelinac | 6 : 4 | Viktorija | ||||||
Starčevica
Banja Luka
|
|
Gradiška
Gradiška
|
23.03.2019 18:30 | Starčevica | 7 : 3 | Gradiška |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
23.03.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 106 : 101 | Partizan NIS | 1:0 |
Bratunac
Bratunac
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
23.03.2019 19:00 | Bratunac | 91 : 75 | Bosna Royal | ||||||
Student
Mostar
|
|
Kakanj
Kakanj
|
23.03.2019 20:00 | Student | 92 : 80 | Kakanj |
Prijedor
Prijedor
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
23.03.2019 17:00 | Prijedor | 63 : 74 | Slavija 1996 | ||||||
Student-Igokea
Banja Luka
|
|
Obilić
Pale
|
23.03.2019 14:00 | Student-Igokea | 88 : 78 | Obilić | ||||||
Drina-Princip
Zvornik
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.03.2019 18:00 | Drina-Princip | 79 : 68 | Leotar |
Teslić
Teslić
|
|
Šamac
Šamac
|
23.03.2019 | Teslić | 82 : 61 | Šamac | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
23.03.2019 | Rudar 2015 | 55 : 85 | Zvornik Basket |
Ušće
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
23.03.2019 21:00 | Ušće | 77 : 84 | Mladost | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
23.03.2019 20:00 | Kozara | 88 : 57 | Una |
Leotar 03
Trebinje
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
23.03.2019 19:00 | Leotar 03 | 80 : 68 | Play Off Ultra | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Čelik Subor
Zenica
|
23.03.2019 19:00 | Mladi Krajišnik | 65 : 62 | Čelik Subor |
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Feniks
Banja Luka
|
23.03.2019 20:00 | Igman | 68 : 66 | Feniks |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
23.03.2019 19:00 | Ilijaš | 0 : 3 | Gradina-Herceg |
Modriča
Modriča
|
|
Mladost
Brčko
|
23.03.2019 18:00 | Modriča | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
23.03.2019 16:30 | Majevica | 0 : 3 | Kakanj 78 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
23.03.2019 18:00 | Radnik | 1 : 3 | Domaljevac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Banja Luka
|
23.03.2019 18:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Borac |
Tempo
Ražljevo
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
23.03.2019 | Tempo | 0 : 3 | Ljubinje | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
23.03.2019 | Maglić | 3 : 1 | Drina |
Žepče
Žepče
|
|
Vitez
Vitez
|
23.03.2019 19:00 | Žepče | 0 : 3 | Vitez | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna
Kalesija
|
23.03.2019 15:00 | Maglaj | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
23.03.2019 19:00 | Orašje | 3 : 0 | Gračanica Fortex |
Troglav
Livno
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
23.03.2019 17:00 | Troglav | 1 : 3 | Alipašino Polje | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
23.03.2019 18:00 | Vogošća | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
23.03.2019 14:30 | Igman | 3 : 2 | Smeč |
Napredak
Odžak
|
|
Zavidovići
Zavidovići
|
23.03.2019 18:00 | Napredak | 3 : 0 | Zavidovići | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Tuzla
Tuzla
|
23.03.2019 17:00 | Željezara | 3 : 1 | Tuzla |
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
23.03.2019 16:00 | Ljubuški | 0 : 3 | Centar ORT |
Smeč
Lukavac
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
23.03.2019 19:00 | Smeč | 1 : 3 | BL Volley | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Gacko
Gacko
|
23.03.2019 19:00 | Maglić | 0 : 3 | Gacko |
Derventa
Derventa
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
23.03.2019 19:00 | Derventa | 0 : 3 | Ljubinje | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
23.03.2019 15:30 | Slavija | 0 : 3 | HE na Drini | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Inova
Banja Luka
|
23.03.2019 15:00 | Radnik | 0 : 3 | Inova |
Prijedor
Prijedor
|
|
Laktaši
Laktaši
|
23.03.2019 19:00 | Prijedor | 3 : 0 | Laktaši |
Drina
Zvornik
|
|
Libero
Bijeljina
|
23.03.2019 12:00 | Drina | 1 : 3 | Libero | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Jahorina 2
Pale
|
23.03.2019 13:00 | Mladost | 3 : 2 | Jahorina 2 |
Velež
Nevesinje
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
23.03.2019 14:30 | Velež | 1 : 3 | Zelengora | ||||||
OK Leotar
Trebinje
|
|
Gacko 2
Gacko
|
23.03.2019 13:00 | OK Leotar | 3 : 0 | Gacko 2 |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
23.03.2019 19:00 | Krivaja | 39 : 24 | Žepče | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
23.03.2019 19:00 | Sloboda | 36 : 21 | Čelik Junior | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
BosnaTS
Tešanj
|
23.03.2019 19:00 | Kakanj | 34 : 28 | BosnaTS |
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Travnik AG
Travnik
|
23.03.2019 19:00 | Vogošča Poljine Hills 2 | 23 : 36 | Travnik AG | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Radnički
Goražde
|
23.03.2019 20:00 | RA Čapljina | 23 : 21 | Radnički |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
23.03.2019 19:00 | Sloga(D) | 30 : 24 | Sloga(GV-U) | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Derventa
Derventa
|
23.03.2019 19:00 | Bosna | 39 : 24 | Derventa | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
23.03.2019 19:00 | Slavija | 37 : 25 | Goražde | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.03.2019 18:30 | Konjuh | 30 : 25 | Zrinjski | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Gračanica
Gračanica
|
23.03.2019 19:00 | Maglaj | 24 : 22 | Gračanica |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
23.03.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 32 : 27 | Jedinstvo 2015 |