Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
31.03.2019 19:00 | Čelik | 1 : 0 | Mladost | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
31.03.2019 16:30 | GOŠK | 1 : 1 | Željezničar |
Ozren
Petrovo
|
|
Dubrave
Dubrave
|
31.03.2019 15:00 | Ozren | 0 : 6 | Dubrave | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
31.03.2019 15:00 | Vranjak | 0 : 2 | Jedinstvo |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Velež
Nevesinje
|
31.03.2019 15:00 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Velež | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Leotar
Trebinje
|
31.03.2019 15:00 | Stakorina | 1 : 2 | Leotar | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
31.03.2019 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
31.03.2019 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Mladost(R) |
BSK
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
31.03.2019 16:00 | BSK | 1 : 1 | Mladost | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
31.03.2019 11:00 | FSA | 2 : 0 | OFK Lauš | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
31.03.2019 15:00 | Čelinac | 3 : 0 | Sloga | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Progres
Kneževo
|
31.03.2019 15:00 | OFK Brdo | 4 : 1 | Progres | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
31.03.2019 15:00 | Naprijed | 1 : 2 | Krajina | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
31.03.2019 15:00 | Gorica | 1 : 1 | Borac |
Hajduk
Batkuša
|
|
Sloga
Jakeš
|
31.03.2019 15:00 | Hajduk | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
31.03.2019 15:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Naša krila | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
31.03.2019 15:00 | Mineral | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Rudanka
Rudanka
|
31.03.2019 15:00 | Željezničar | 4 : 1 | Rudanka |
Majevica
Lopare
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
31.03.2019 15:00 | Majevica | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Podrinje
Tršić
|
31.03.2019 15:00 | Vlasenica | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
31.03.2019 15:00 | OFK Trnovica | 2 : 0 | BSK Ledinci | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
31.03.2019 15:00 | Mladost | 1 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
31.03.2019 15:00 | Partizan | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Birač
Derventa
|
31.03.2019 15:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Birač | ||||||
Milići
Milići
|
|
Omladinac
Potočari
|
31.03.2019 15:00 | Milići | 3 : 1 | Omladinac | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Čelopek
Čelopek
|
31.03.2019 15:00 | OFK Šekovići | 2 : 0 | Čelopek |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
31.03.2019 15:00 | Podgrmeč | 0 : 3 | OFK Ravan | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Slaven
Dobrljin
|
31.03.2019 15:00 | Mrakovica | 4 : 1 | Slaven | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Svodna
Svodna
|
31.03.2019 15:00 | Ljubija | 0 : 0 | Svodna | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Brzi
Busnovi
|
31.03.2019 15:00 | Plamen | 1 : 0 | Brzi | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
31.03.2019 15:00 | Radnik | 2 : 0 | Gomjenica |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
31.03.2019 16:00 | Mladi Krajišnik | 2 : 0 | Kalemi | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
31.03.2019 16:00 | Torpedo | 0 : 0 | 13 Skojevki | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Borac
Maglajani
|
31.03.2019 16:00 | Sloga DIPO | 5 : 0 | Borac | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
31.03.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Potkozarje | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Župa
Milosavci
|
31.03.2019 16:00 | Tamaris | 1 : 5 | Župa | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
31.03.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 4 | Biseri |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
31.03.2019 15:00 | Rekreativo | 1 : 1 | Mladost Farmaprom | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
31.03.2019 15:00 | Gomionica | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
31.03.2019 12:00 | OFK Banja Luka 2017 | 1 : 5 | Džaja | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
31.03.2019 15:00 | Borac | 3 : 2 | Sloga Nektar | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
31.03.2019 15:00 | Vrbas | 1 : 2 | Polet Krajišnik |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
31.03.2019 15:00 | Kladari Gornji | 1 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
31.03.2019 15:00 | Rudar | 0 : 0 | Borac(BL) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
31.03.2019 15:00 | Trebavac | 4 : 3 | Hajduk | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
31.03.2019 15:00 | Bratstvo | 2 : 3 | Skugrić 1964 | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
BSK
Bušletić
|
31.03.2019 15:00 | Pelagićevo | 3 : 6 | BSK | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
31.03.2019 15:00 | Borac(K) | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Borac(O)
Osinja
|
31.03.2019 15:00 | Ukrina | 2 : 1 | Borac(O) |
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Jugović
Gredice 1
|
31.03.2019 15:00 | Mladost 2003 | 0 : 0 | Jugović | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Mladost(L)
Lončari
|
31.03.2019 15:00 | Gredice | 0 : 0 | Mladost(L) | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
31.03.2019 15:00 | Obilić | 0 : 5 | Mladost(S) | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
31.03.2019 15:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Borac
Ražljevo
|
31.03.2019 15:00 | Sava 04 | 1 : 3 | Borac | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Grčica
Brčko
|
31.03.2019 15:00 | Slijepčevići | 1 : 0 | Grčica | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
31.03.2019 15:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | OFK Brezik |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
31.03.2019 15:00 | OFK Janja 2009 | 5 : 1 | Zadrugar | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Drina
Amajlije
|
31.03.2019 15:00 | Obarska | 4 : 0 | Drina | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
31.03.2019 15:00 | Stević Jovan | 1 : 2 | OFK Magnojević | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Priboj
Priboj
|
31.03.2019 15:00 | Miloš Obilić | 2 : 0 | Priboj | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Semberija
Popovi
|
31.03.2019 15:00 | Balatun | 3 : 1 | Semberija | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Kolektiv
Međaši
|
31.03.2019 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Kolektiv | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
31.03.2019 15:00 | Novo doba | 3 : 1 | Jedinstvo |
Pecka
Roćević
|
|
Lokanj
Lokanj
|
31.03.2019 16:00 | Pecka | 2 : 4 | Lokanj | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Budućnost
Skelani
|
31.03.2019 16:00 | Borac | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
31.03.2019 16:00 | Branjevo | 0 : 2 | Tabanci | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Jardan
Jardan
|
31.03.2019 16:00 | Polet | 5 : 1 | Jardan | ||||||
Jadar
Kasaba
|
|
Jasenica
Jasenica
|
31.03.2019 16:00 | Jadar | 1 : 2 | Jasenica |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
31.03.2019 15:00 | Radnik Urije | 3 : 0 | Kiseljak | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
31.03.2019 15:00 | Rasavci | 4 : 2 | Kozara | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
31.03.2019 15:00 | Rudar | 4 : 3 | Berek 1975 | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
31.03.2019 15:00 | Moštanica | 2 : 0 | Knežopoljac |
Jablanica
Jablanica
|
|
Polet
Elezagići
|
31.03.2019 16:00 | Jablanica | 1 : 5 | Polet | ||||||
Bratstvo(O)
Orahova
|
|
Romanovci
Romanovci
|
31.03.2019 16:00 | Bratstvo(O) | 3 : 1 | Romanovci | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Obradovac
Gradiška
|
31.03.2019 16:00 | Borac | 1 : 2 | Obradovac | ||||||
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
31.03.2019 16:00 | Bratstvo(K) | 4 : 0 | Vilusi |
Zborište
Zborište
|
|
Liješće
Liješće
|
31.03.2019 15:00 | Zborište | 3 : 2 | Liješće | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Polet
Podnovlje
|
31.03.2019 15:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Polet | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
31.03.2019 15:00 | Ozrenski sokolovi | 2 : 0 | 27. Juli |
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Posavina
Miloševac
|
31.03.2019 15:00 | Sloga | 0 : 2 | Posavina | ||||||
Jedinstvo
Obudovac
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
31.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost(ST) | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Partizan
Koprivna
|
31.03.2019 15:00 | Crkvina | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Omladinac
Modriča
|
31.03.2019 15:00 | Dobor | 1 : 3 | Omladinac |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
31.03.2019 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Kovačići 08 | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
31.03.2019 16:00 | Građanski | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
31.03.2019 16:00 | Polet | 2 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
31.03.2019 16:00 | Ljeljenča | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Panteri
Zagoni
|
31.03.2019 16:00 | Koridor 2011 | 0 : 5 | Panteri |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
OFK Batković
Batković
|
31.03.2019 16:00 | Ostojićevo | 1 : 1 | OFK Batković | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
31.03.2019 16:00 | Sloga 2 | 2 : 1 | Polet | ||||||
Drina
Batar
|
|
Tavna
Banjica
|
31.03.2019 16:00 | Drina | 4 : 0 | Tavna | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Borac
Trnjaci
|
31.03.2019 16:00 | Glogovac | 1 : 1 | Borac | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Međaši
Međaši
|
31.03.2019 16:00 | Ljeskovac | 4 : 1 | Međaši | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
VSK
Velino Selo
|
31.03.2019 16:00 | Pobjeda | 2 : 0 | VSK |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
31.03.2019 15:30 | Krajišnik | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Rudar
Han Bila
|
31.03.2019 15:30 | Vlašić | 3 : 1 | Rudar |
Bosna(M)
Mionica
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
31.03.2019 15:30 | Bosna(M) | 4 : 0 | Dinamo | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
31.03.2019 15:30 | Bosna(K) | 1 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Budućnost
Banovići
|
31.03.2019 15:30 | Svatovac | 1 : 0 | Budućnost |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Moševac
Moševac
|
31.03.2019 15:30 | Pobjeda | 1 : 1 | Moševac | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
31.03.2019 15:30 | Azot | 1 : 2 | Krivaja | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Žepče
Žepče
|
31.03.2019 16:00 | Bosna Union | 0 : 1 | Žepče | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
31.03.2019 15:30 | Radnik | 8 : 0 | Jedinstvo | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
31.03.2019 15:30 | SAŠK Napredak | 2 : 1 | Usora | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Famos
Hrasnica
|
31.03.2019 15:30 | Natron | 3 : 1 | Famos |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Posušje
Posušje
|
31.03.2019 15:30 | Branitelj | 1 : 2 | Posušje | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
31.03.2019 15:30 | Troglav 1918 | 3 : 0 | Grude | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Neum
Neum
|
31.03.2019 15:30 | Klis | 2 : 0 | Neum | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
31.03.2019 15:30 | Rama | 2 : 1 | Tomislav | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Stolac
Stolac
|
31.03.2019 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Stolac | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Kamešnica
Podhum
|
31.03.2019 15:30 | Bjelopoljac | 1 : 1 | Kamešnica |
Gomila
Stijena
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
31.03.2019 15:30 | Gomila | 0 : 1 | Mladost(V) | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Ključ
Ključ
|
31.03.2019 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Ključ | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Vitez
Bužim
|
31.03.2019 15:30 | Željezničar | 0 : 1 | Vitez |
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Sloga(P)
Prud
|
31.03.2019 16:00 | Vitanovići 78 | 1 : 1 | Sloga(P) | ||||||
Bok
Bok
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
31.03.2019 16:00 | Bok | 3 : 0 | Dragovoljac | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
31.03.2019 16:00 | Mladost(DS) | 1 : 1 | 19 srpanj | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
31.03.2019 16:00 | Mladost(S) | 2 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Napredak
Matići
|
31.03.2019 16:00 | Dubrave | 0 : 3 | Napredak |
Proleter
Slavinovići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
31.03.2019 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Ingram | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Polet
Palanka
|
31.03.2019 15:30 | Rijeka | 1 : 1 | Polet | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
31.03.2019 15:30 | Gornji Rahić | 2 : 0 | Mladost(K) | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
31.03.2019 15:30 | Trešnjevka | 2 : 0 | Orahovica 74 | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
31.03.2019 15:30 | Mladost(B) | 5 : 0 | Željezničar |
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Vareš
Vareš
|
31.03.2019 15:00 | Zmaj | 3 : 3 | Vareš | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Stupčanica
Olovo
|
31.03.2019 15:00 | Proleter | 0 : 5 | Stupčanica | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
31.03.2019 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Rudar
Breza
|
31.03.2019 15:00 | Nemila | 0 : 2 | Rudar |
Mladost
Župča
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
31.03.2019 16:00 | Mladost | 5 : 0 | Novi Grad | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Ozren
Semizovac
|
31.03.2019 15:00 | Bojnik | 2 : 1 | Ozren | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
31.03.2019 15:00 | Pofalićki | 3 : 0 | Omadinac |
Igman
Ilidža
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
31.03.2019 13:00 | Igman | 0 : 2 | Mošćanica | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
31.03.2019 10:00 | Stup | 2 : 2 | UNIS |
Kruševo
Kruševo
|
|
Višići
Višići
|
31.03.2019 15:30 | Kruševo | 4 : 2 | Višići |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
31.03.2019 15:30 | Biberovo Polje | 1 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
31.03.2019 15:30 | OFK Vida | 1 : 0 | Graničar | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
31.03.2019 15:30 | Koraj | 3 : 1 | Ograđenovac | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Izbor
Brčko
|
31.03.2019 15:30 | Voćar | 2 : 0 | Izbor | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
31.03.2019 15:30 | Željezničar | 2 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Sloboda
Kerep
|
31.03.2019 15:30 | 12 decembar | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
31.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Trebava |
Sloga
Bikodže
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
31.03.2019 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Polet
Hrvati
|
31.03.2019 15:30 | Mladost(P) | 2 : 1 | Polet | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
BSK
Bokavići
|
31.03.2019 15:30 | Bukovik | 1 : 1 | BSK | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Pribava
Pribava
|
31.03.2019 15:30 | Špionica 1953 | 0 : 2 | Pribava | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
25 maj
Uroža
|
31.03.2019 15:30 | Stjepan Polje | 2 : 0 | 25 maj | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Turija
Turija
|
31.03.2019 15:30 | Mramor | 3 : 0 | Turija | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
31.03.2019 15:30 | Mladost(D) | 2 : 0 | Orahovica 77 |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Slatina
Bašigovci
|
31.03.2019 15:30 | OFK Tuzla | 1 : 2 | Slatina | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
31.03.2019 15:30 | Mladost(GŽ) | 2 : 0 | Rainci | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
31.03.2019 15:30 | Napredak | 1 : 2 | Mladost 78 | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Partizan
Kiseljak
|
31.03.2019 15:30 | Rudar | 3 : 0 | Partizan | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Grivice
Grivice
|
31.03.2019 15:30 | Srnica | 2 : 1 | Grivice |
Uskok
Dobrinje
|
|
Dijamant
Grđevac
|
31.03.2019 14:30 | Uskok | 0 : 3 | Dijamant | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Kralupi
Kralupi
|
31.03.2019 14:30 | Monjare | 1 : 3 | Kralupi | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Ljiljan
Zimča
|
31.03.2019 17:00 | Moštre | 3 : 2 | Ljiljan | ||||||
Omladinac
Porijećani
|
|
Poriječani
Poriječani
|
31.03.2019 17:00 | Omladinac | 0 : 0 | Poriječani | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Liješeva
Liješeva
|
31.03.2019 17:00 | Bratstvo | 6 : 2 | Liješeva |
Napredak
Kruševac
|
|
Partizan
Beograd
|
31.03.2019 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Partizan | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Zemun
Zemun
|
31.03.2019 19:00 | Voždovac | 3 : 1 | Zemun |
Zlatibor
Čajetina
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
31.03.2019 16:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Metalac | ||||||
Sindjelić
Beograd
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
31.03.2019 16:00 | Sindjelić | 1 : 3 | OFK Žarkovo | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
TSC
Bačka Topola
|
31.03.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | TSC | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
31.03.2019 16:00 | Bežanija | 1 : 0 | Bečej 1918 | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Trajal
Kruševac
|
31.03.2019 16:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Trajal | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Teleoptik
Zemun
|
31.03.2019 16:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Teleoptik | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Sloboda
Užice
|
31.03.2019 16:00 | Borac | 0 : 1 | Sloboda |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Berane
Berane
|
31.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Berane | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
31.03.2019 15:30 | Dečić | 1 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Bokelj
Kotor
|
31.03.2019 15:30 | Otrant-Olympic | 0 : 1 | Bokelj | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
31.03.2019 15:30 | Arsenal | 1 : 0 | Igalo | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Jezero
Plav
|
31.03.2019 15:30 | Kom | 4 : 0 | Jezero |
Cardiff City
Cardiff
|
|
Chelsea
London
|
31.03.2019 15:05 | Cardiff City | 1 : 2 | Chelsea | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
31.03.2019 17:30 | Liverpool | 2 : 1 | Tottenham Hotspur |
Sevilla
Sevilla
|
|
Valencia
Valencia
|
31.03.2019 16:15 | Sevilla | 0 : 1 | Valencia | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Real Betis
Sevilla
|
31.03.2019 14:00 | Rayo Vallecano | 1 : 1 | Real Betis | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Eibar
Eibar
|
31.03.2019 12:00 | Levante | 2 : 2 | Eibar | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Huesca
Huesca
|
31.03.2019 20:45 | Real Madrid | 3 : 2 | Huesca | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
31.03.2019 18:30 | Real Valladolid | 1 : 1 | Real Sociedad |
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
31.03.2019 18:00 | Eintracht | 3 : 0 | Stuttgart | ||||||
Hannover 96
Hannover
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
31.03.2019 15:30 | Hannover 96 | 0 : 1 | Schalke 04 |
Parma
Parma
|
|
Atalanta
Bergamo
|
31.03.2019 12:30 | Parma | 1 : 3 | Atalanta | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Lazio
Roma
|
31.03.2019 20:30 | Internazionale | 0 : 1 | Lazio | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
31.03.2019 18:00 | Bologna | 2 : 1 | Sassuolo | ||||||
Frosinone
Frosinone
|
|
SPAL
Ferrara
|
31.03.2019 15:00 | Frosinone | 0 : 1 | SPAL | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Torino
Torino
|
31.03.2019 15:00 | Fiorentina | 1 : 1 | Torino | ||||||
Roma
Roma
|
|
Napoli
Napoli
|
31.03.2019 15:00 | Roma | 1 : 4 | Napoli |
Amiens SC
Amiens
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
31.03.2019 15:00 | Amiens SC | 0 : 0 | Bordeaux | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Nice
Nice
|
31.03.2019 15:00 | Dijon | 0 : 1 | Nice | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Caen
Caen
|
31.03.2019 15:00 | Monaco | 0 : 1 | Caen | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
31.03.2019 17:00 | Nantes | 2 : 3 | Lille | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
PSG
Paris
|
31.03.2019 21:00 | Toulouse | 0 : 1 | PSG |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
31.03.2019 14:30 | Slavija | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Čelik
Zenica
|
31.03.2019 11:00 | Krupa | 1 : 0 | Čelik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
31.03.2019 15:30 | Travnik | 3 : 1 | Radnik |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
31.03.2019 12:00 | Željezničar Sport Team | 6 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kozara
Gradiška
|
31.03.2019 12:00 | Krajina | 2 : 1 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
31.03.2019 12:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Metalleghe BSI |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
31.03.2019 12:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Orašje | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
31.03.2019 12:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Modriča | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
31.03.2019 12:00 | Sloga | 1 : 4 | Zvijezda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Borac
Šamac
|
31.03.2019 16:00 | Proleter | 0 : 2 | Borac | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
31.03.2019 12:00 | Tekstilac | 0 : 3 | Ilićka 01 |
Podrinje
Janja
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
31.03.2019 12:00 | Podrinje | 1 : 2 | Tuzla City | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
31.03.2019 12:00 | Radnički | 0 : 2 | Gradina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
31.03.2019 12:00 | Drina | 5 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Slaven
Živinice
|
31.03.2019 12:00 | Sloga(T) | 1 : 4 | Slaven | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
31.03.2019 12:00 | Budućnost | 6 : 1 | Sloga(GC) |
Rudar
Kakanj
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
31.03.2019 13:00 | Rudar | 1 : 0 | Novi Grad | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
31.03.2019 12:00 | Bosna Union | 1 : 2 | Ilijaš | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Radnik
Hadžići
|
31.03.2019 13:00 | Bosna | 0 : 6 | Radnik |
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
31.03.2019 16:30 | Iskra | 1 : 0 | TOŠK | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Borac
Jelah
|
31.03.2019 15:00 | Kiseljak | 8 : 0 | Borac |
Grude
Grude
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
31.03.2019 13:00 | Grude | 2 : 4 | Tomislav |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
31.03.2019 14:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Tuzla Siti |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
31.03.2019 10:30 | Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kozara
Gradiška
|
31.03.2019 10:30 | Krajina | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
31.03.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 7 : 1 | Metalleghe BSI |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
31.03.2019 10:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Orašje | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
31.03.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Modriča | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
31.03.2019 10:00 | Sloga | 3 : 3 | Zvijezda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Borac
Šamac
|
31.03.2019 14:00 | Proleter | 2 : 1 | Borac | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
31.03.2019 10:00 | Tekstilac | 3 : 2 | Ilićka 01 |
Podrinje
Janja
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
31.03.2019 10:00 | Podrinje | 1 : 2 | Tuzla City | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
31.03.2019 10:00 | Radnički | 3 : 1 | Gradina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
31.03.2019 10:00 | Drina | 1 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Slaven
Živinice
|
31.03.2019 10:00 | Sloga(T) | 1 : 2 | Slaven | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
31.03.2019 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Sloga(GC) |
Rudar
Kakanj
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
31.03.2019 11:00 | Rudar | 3 : 2 | Novi Grad | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
31.03.2019 14:00 | Bosna Union | 2 : 4 | Ilijaš | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Radnik
Hadžići
|
31.03.2019 11:00 | Bosna | 4 : 3 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
31.03.2019 11:00 | Slavija | 2 : 0 | Sarajevo |
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
31.03.2019 14:30 | Iskra | 1 : 0 | TOŠK | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Borac
Jelah
|
31.03.2019 13:00 | Kiseljak | 4 : 0 | Borac |
Grude
Grude
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
31.03.2019 11:00 | Grude | 1 : 1 | Tomislav |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
31.03.2019 12:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Tuzla City |
Proleter
Teslić
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
31.03.2019 10:00 | Proleter | 0 : 5 | Sloga(D) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Kozara
Gradiška
|
31.03.2019 10:00 | Polet 1926 | 0 : 6 | Kozara |
Drina HE
Višegrad
|
|
Rudo
Rudo
|
31.03.2019 11:00 | Drina HE | 6 : 0 | Rudo | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
31.03.2019 10:00 | Glasinac 2011 | 1 : 3 | Slavija |
Proleter
Teslić
|
|
Sloga
Doboj
|
31.03.2019 10:00 | Proleter | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Kozara
Gradiška
|
31.03.2019 11:30 | Polet 1926 | 0 : 8 | Kozara |
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.03.2019 15:00 | Sana 2014 | 8 : 1 | Sloboda |
Gradina
Srebrenik
|
|
Emina
Mostar
|
31.03.2019 14:00 | Gradina | 0 : 8 | Emina | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
31.03.2019 16:00 | Radnik Bumerang | 0 : 5 | SFK 2000 | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Iskra
Bugojno
|
31.03.2019 15:00 | Banja Luka | 0 : 1 | Iskra |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Alfa Modiča
Modriča
|
31.03.2019 10:00 | Lokomotiva | 6 : 1 | Alfa Modiča |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Seljak
Livno
|
31.03.2019 19:30 | Brotnjo | 2 : 1 | Seljak | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Salines
Tuzla
|
31.03.2019 18:00 | Centar | 3 : 7 | Salines |
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Cedevita
Zagreb
|
31.03.2019 19:00 | Budućnost VOLI | 87 : 72 | Cedevita |
Vogošća
Vogošća
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
31.03.2019 18:00 | Vogošća | 56 : 72 | Široki |
Sokolac
Sokolac
|
|
Varda HE
Višegrad
|
31.03.2019 18:30 | Sokolac | 76 : 79 | Varda HE |
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Modriča
Modriča
|
31.03.2019 | Zvornik Basket | 86 : 74 | Modriča |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
31.03.2019 19:30 | Mladost | 95 : 84 | Lijevče | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
31.03.2019 | Sloboda 73 | 61 : 79 | Kozara | ||||||
Una
Kozarska Dubica
|
|
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
31.03.2019 | Una | 59 : 80 | SKK Borac 1947 |
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
31.03.2019 16:00 | Rudar Sport | 56 : 93 | Play Off Ultra | ||||||
Leotar 03
Trebinje
|
|
Brčanka
Brčko
|
31.03.2019 14:30 | Leotar 03 | 76 : 68 | Brčanka | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
31.03.2019 14:30 | Željezničar | 51 : 63 | Jedinstvo Piemonte |
Orlovi 2
Banja Luka
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
31.03.2019 18:30 | Orlovi 2 | 94 : 81 | Igman |
Bosna
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.03.2019 18:00 | Bosna | 3 : 2 | Sloboda |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Tempo
Ražljevo
|
31.03.2019 12:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Tempo |
Tešanj
Tešanj
|
|
Orašje 2
Orašje
|
31.03.2019 12:00 | Tešanj | 3 : 0 | Orašje 2 | ||||||
Tuzla
Tuzla
|
|
Napredak
Odžak
|
31.03.2019 12:00 | Tuzla | 3 : 1 | Napredak |
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Čelik-R
Zenica
|
31.03.2019 15:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Čelik-R |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
31.03.2019 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Derventa
Derventa
|
31.03.2019 15:00 | Kozara | 3 : 0 | Derventa |
Borac
Banja Luka
|
|
Pliva
Šipovo
|
31.03.2019 12:00 | Borac | 0 : 3 | Pliva | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Laktaši
Laktaši
|
31.03.2019 13:00 | Smeč | 3 : 1 | Laktaši | ||||||
Vožd
Prijedor
|
|
Prijedor
Prijedor
|
31.03.2019 14:00 | Vožd | 0 : 3 | Prijedor | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Rudo
Rudo
|
31.03.2019 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Rudo | ||||||
Ukrina
Prnjavor
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
31.03.2019 12:00 | Ukrina | 0 : 3 | Kotor Varoš |
BosnaTS
Tešanj
|
|
Lukavac
Lukavac
|
31.03.2019 19:00 | BosnaTS | 26 : 26 | Lukavac | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Rudar
Banovići
|
31.03.2019 19:00 | Žepče | 26 : 16 | Rudar |
Radnički
Goražde
|
|
Bosna
Sarajevo
|
31.03.2019 00:00 | Radnički | 22 : 17 | Bosna | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
31.03.2019 | Velež | 29 : 23 | Donji Vakuf |
Kozara
Gradiška
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
31.03.2019 18:00 | Kozara | 34 : 22 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
31.03.2019 17:30 | Čelinac | 32 : 33 | Kotor Varoš |
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Srbac
Srbac
|
31.03.2019 | Srednjoškolac | 13 : 23 | Srbac |
Zrinjski
Mostar
|
|
Neretva
Jablanica
|
31.03.2019 | Zrinjski | 35 : 23 | Neretva | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
31.03.2019 | Vitez | 10 : 0 | Iskra(B) | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Krajina
Cazin
|
31.03.2019 | Živinice | 11 : 30 | Krajina | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
31.03.2019 | Sloga 2013 | 32 : 23 | Iskra(S) |
Goražde
Goražde
|
|
Grude
Grude
|
31.03.2019 17:00 | Goražde | 22 : 30 | Grude | ||||||
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
31.03.2019 15:00 | Jedinstvo(T) | 32 : 33 | Izviđač | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
31.03.2019 17:00 | Katarina | 25 : 29 | Krivaja | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
31.03.2019 17:00 | Ilidža | 21 : 33 | Dubica |