Stakorina
Čajniče
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
27.03.2019 14:30 | Stakorina | 5 : 4 | Glasinac 2011 |
Sloboda
Užice
|
|
Inđija
Inđija
|
27.03.2019 18:00 | Sloboda | 0 : 2 | Inđija | ||||||
Teleoptik
Zemun
|
|
Borac
Čačak
|
27.03.2019 15:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Borac | ||||||
Trajal
Kruševac
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
27.03.2019 15:00 | Trajal | 2 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Bečej 1918
Bečej
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
27.03.2019 15:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Novi Pazar | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Bežanija
Beograd
|
27.03.2019 15:00 | TSC | 4 : 1 | Bežanija | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
27.03.2019 15:00 | OFK Žarkovo | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Sindjelić
Beograd
|
27.03.2019 17:00 | Metalac | 1 : 0 | Sindjelić | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
27.03.2019 15:00 | Javor | 2 : 1 | Zlatibor |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
27.03.2019 13:00 | Olimpik | 4 : 1 | Željezničar |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
27.03.2019 11:00 | Olimpik | 1 : 0 | Željezničar |
Gradina
Srebrenik
|
|
Emina
Mostar
|
27.03.2019 14:00 | Gradina | 1 : 2 | Emina | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
27.03.2019 15:00 | Banja Luka | 0 : 8 | SFK 2000 | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
27.03.2019 15:30 | Modriča | 0 : 5 | Radnik Bumerang | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Iskra
Bugojno
|
27.03.2019 15:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | Iskra |
Zrinjski
Mostar
|
|
Kaskada
Gračanica
|
27.03.2019 19:30 | Zrinjski | 2 : 0 | Kaskada |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Kakanj
Kakanj
|
27.03.2019 16:00 | Bosna Royal | 81 : 97 | Kakanj | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Student
Mostar
|
27.03.2019 18:00 | Bratunac | 71 : 79 | Student |
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
27.03.2019 20:30 | Mladost Bulldogs | 70 : 65 | Sloboda 73 |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
27.03.2019 18:00 | Orlovi | 75 : 58 | Jedinstvo Piemonte | ||||||
Čelik Subor
Zenica
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
27.03.2019 19:00 | Čelik Subor | 64 : 66 | Leotar 03 |
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
Goražde
Goražde
|
27.03.2019 16:00 | Bimal-Jedinstvo | 1 : 3 | Goražde |
Goražde
Goražde
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
27.03.2019 | Goražde | 33 : 26 | Lokomotiva |
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
27.03.2019 | Borac M:TEL 2 | 28 : 24 | Laktaši |
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
27.03.2019 19:00 | Vogošća Poljine Hills | 19 : 18 | Izviđač |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Derventa
Derventa
|
27.03.2019 19:00 | Sloga(D) | 32 : 23 | Derventa |