Sloboda
Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
16.03.2019 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.03.2019 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Radnik |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
16.03.2019 15:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
16.03.2019 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.03.2019 15:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
16.03.2019 15:00 | Borac | 4 : 0 | Sloboda | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
16.03.2019 15:00 | Kozara | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
16.03.2019 15:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Drina |
Sloga(T)
Trn
|
|
Karanovac
Karanovac
|
16.03.2019 14:30 | Sloga(T) | 2 : 0 | Karanovac | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Borac
Šamac
|
16.03.2019 14:30 | Sloga(S) | 2 : 2 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Omarska
Omarska
|
16.03.2019 14:30 | Proleter | 2 : 2 | Omarska | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
16.03.2019 14:30 | Laktaši | 1 : 1 | Sloga(D) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Dubrave
Dubrave
|
16.03.2019 14:30 | Polet 1926 | 0 : 1 | Dubrave | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
16.03.2019 14:30 | Ljubić | 2 : 2 | Jedinstvo |
Famos
Vojkovići
|
|
Velež
Nevesinje
|
16.03.2019 14:30 | Famos | 1 : 0 | Velež | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
16.03.2019 14:30 | Jedinstvo(Bč) | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
16.03.2019 14:30 | Guber | 1 : 0 | Bratstvo |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Krajina
Banja Luka
|
16.03.2019 14:30 | Lijevče | 2 : 0 | Krajina |
Trebava
Osječani
|
|
Rudanka
Rudanka
|
16.03.2019 14:30 | Trebava | 2 : 0 | Rudanka |
Omladinac
Brestovčina
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
16.03.2019 15:00 | Omladinac | 3 : 2 | 13 Skojevki |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
16.03.2019 20:00 | OFK Spartak 2013 | 1 : 0 | Omladinac |
Mladost
Seferovci
|
|
Polet
Elezagići
|
16.03.2019 15:00 | Mladost | 1 : 4 | Polet | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Romanovci
Romanovci
|
16.03.2019 15:00 | Borac | 0 : 1 | Romanovci |
Velež
Mostar
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
16.03.2019 15:00 | Velež | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
TOŠK
Tešanj
|
16.03.2019 15:00 | Čapljina | 1 : 0 | TOŠK | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slaven
Živinice
|
16.03.2019 15:00 | Bosna | 1 : 1 | Slaven | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Rudar
Kakanj
|
16.03.2019 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Orašje
Orašje
|
16.03.2019 15:00 | Novi Travnik | 1 : 1 | Orašje | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Vitez
Vitez
|
16.03.2019 15:00 | Metalleghe BSI | 1 : 0 | Vitez | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Igman
Konjic
|
16.03.2019 15:00 | Zvijezda | 2 : 1 | Igman |
FK Vitez
Vitez
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
16.03.2019 15:00 | FK Vitez | 1 : 0 | Krajišnik | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
16.03.2019 15:00 | Podgrmeč | 5 : 0 | Brekovica 78 | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Rudar
Han Bila
|
16.03.2019 15:00 | Iskra | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Busovača
Busovača
|
16.03.2019 15:00 | Travnik | 6 : 0 | Busovača |
Gradina
Srebrenik
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
16.03.2019 15:00 | Gradina | 5 : 0 | Dinamo | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
16.03.2019 15:00 | Odžak 102 | 1 : 1 | Bosna(M) | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Priluk
Priluk
|
16.03.2019 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Priluk | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
16.03.2019 15:00 | Radnički | 2 : 0 | Prokosovići | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
16.03.2019 15:00 | Mramor | 2 : 0 | Lokomotiva |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
16.03.2019 15:30 | Bosna Union | 1 : 2 | Krivaja | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
16.03.2019 15:00 | Famos | 1 : 1 | Usora |
Turbina
Jablanica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
16.03.2019 15:00 | Turbina | 1 : 1 | Tomislav |
Omazići 1937
Omazići
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
16.03.2019 15:00 | Omazići 1937 | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
16.03.2019 15:00 | Mladost(T) | 0 : 2 | Orahovica 74 |
Mladost(S)
Solina
|
|
Partizan
Kiseljak
|
16.03.2019 15:00 | Mladost(S) | 2 : 0 | Partizan |
Mačva
Šabac
|
|
Proleter
Novi Sad
|
16.03.2019 18:00 | Mačva | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Radnički (N)
Niš
|
16.03.2019 15:00 | Zemun | 0 : 1 | Radnički (N) | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
16.03.2019 15:00 | Partizan | 1 : 3 | Spartak ŽK | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Napredak
Kruševac
|
16.03.2019 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Napredak |
Bečej 1918
Bečej
|
|
Borac
Čačak
|
16.03.2019 15:00 | Bečej 1918 | 0 : 0 | Borac | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
16.03.2019 15:00 | TSC | 2 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
16.03.2019 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
16.03.2019 15:00 | Javor | 1 : 0 | Budućnost |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
16.03.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 2 : 2 | Newcastle United | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Leicester
Leicester
|
16.03.2019 16:00 | Burnley | 1 : 2 | Leicester | ||||||
West Ham United
London
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
16.03.2019 16:00 | West Ham United | 4 : 3 | Huddersfield Town |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
16.03.2019 18:30 | Athletic Club | 2 : 0 | Atlético Madrid | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
16.03.2019 13:00 | Huesca | 1 : 3 | Deportivo Alavés | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
16.03.2019 16:15 | Real Madrid | 2 : 0 | Celta de Vigo | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Girona
Girona
|
16.03.2019 20:45 | Leganés | 0 : 2 | Girona |
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
16.03.2019 15:30 | Schalke 04 | 0 : 1 | RB Leipzig | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
16.03.2019 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Hoffenheim | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
16.03.2019 18:30 | Hertha BSC | 2 : 3 | Borussia Dortmund | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Hannover 96
Hannover
|
16.03.2019 15:30 | Augsburg | 3 : 1 | Hannover 96 | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
16.03.2019 15:30 | Wolfsburg | 5 : 2 | Fortuna |
Torino
Torino
|
|
Bologna
Bologna
|
16.03.2019 20:30 | Torino | 2 : 3 | Bologna | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Roma
Roma
|
16.03.2019 18:00 | SPAL | 2 : 1 | Roma | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Sampdoria
Genova
|
16.03.2019 15:00 | Sassuolo | 3 : 5 | Sampdoria |
Angers
Angers
|
|
Amiens SC
Amiens
|
16.03.2019 20:00 | Angers | 0 : 0 | Amiens SC | ||||||
Caen
Caen
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
16.03.2019 20:00 | Caen | 0 : 5 | Saint-Étienne | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Dijon
Dijon
|
16.03.2019 20:00 | Guingamp | 1 : 0 | Dijon | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
16.03.2019 20:00 | Nîmes | 2 : 2 | Strasbourg |
Budućnost
Banovići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
16.03.2019 12:00 | Budućnost | 8 : 0 | Lokomotiva |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
16.03.2019 13:30 | Bosna Union | 4 : 1 | Novi Grad | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
16.03.2019 13:00 | Željezničar | 3 : 1 | Sarajevo |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
TOŠK
Tešanj
|
16.03.2019 13:00 | Kiseljak | 4 : 1 | TOŠK |
Velež
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
16.03.2019 12:00 | Velež | 3 : 1 | Brotnjo | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Stolac
Stolac
|
16.03.2019 13:00 | Posušje | 3 : 2 | Stolac |
GOŠK
Gabela
|
|
Čelik
Zenica
|
16.03.2019 15:30 | GOŠK | 2 : 0 | Čelik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Doboj- Kakanj
|
16.03.2019 15:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.03.2019 13:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
16.03.2019 14:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Široki Brijeg |
Budućnost
Banovići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
16.03.2019 10:00 | Budućnost | 1 : 0 | Lokomotiva |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
16.03.2019 11:30 | Bosna Union | 0 : 1 | Novi Grad | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
16.03.2019 11:00 | Željezničar | 7 : 3 | Sarajevo |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
TOŠK
Tešanj
|
16.03.2019 11:00 | Kiseljak | 4 : 0 | TOŠK |
Velež
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
16.03.2019 10:00 | Velež | 9 : 2 | Brotnjo | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Stolac
Stolac
|
16.03.2019 11:00 | Posušje | 3 : 0 | Stolac |
GOŠK
Gabela
|
|
Čelik
Zenica
|
16.03.2019 14:00 | GOŠK | 0 : 1 | Čelik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
16.03.2019 13:30 | Zrinjski | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.03.2019 11:00 | Zvijezda 09 | 0 : 2 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
16.03.2019 12:00 | Sarajevo | 4 : 1 | Široki Brijeg |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
16.03.2019 10:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
16.03.2019 10:00 | Modriča | 0 : 2 | Sloga(D) | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
16.03.2019 09:30 | Tekstilac Kort | 2 : 3 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
16.03.2019 10:00 | Polet 1926 | 0 : 6 | Mineral | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
16.03.2019 10:00 | Željezničar | 4 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
|
Kozara
Gradiška
|
16.03.2019 10:00 | Sloga(S) | 0 : 3 | Kozara |
Modriča
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
16.03.2019 10:00 | Modriča | 2 : 5 | Sloga | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
16.03.2019 11:00 | Tekstilac Kort | 3 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
16.03.2019 10:00 | Polet 1926 | 0 : 1 | Mineral | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
16.03.2019 10:00 | Željezničar | 0 : 4 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
16.03.2019 10:00 | Radnik Urije | 1 : 2 | Kozara |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Iskra
Bugojno
|
16.03.2019 15:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Iskra |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Gradina
Srebrenik
|
16.03.2019 14:00 | Radnik Bumerang | 19 : 0 | Gradina | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Alfa Modiča
Modriča
|
16.03.2019 17:00 | SFK 2000 | 8 : 0 | Alfa Modiča |
Salines
Tuzla
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
16.03.2019 19:00 | Salines | 3 : 3 | Brotnjo | ||||||
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
16.03.2019 | Tango | 3 : 0 | Leotar | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Beli anđeo
Popovo polje
|
16.03.2019 19:00 | Seljak | 4 : 2 | Beli anđeo | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
16.03.2019 19:00 | Kaskada | 1 : 1 | Mostar SG Staklorad |
Šampion
Laktaši
|
|
Jahorina
Pale
|
16.03.2019 20:00 | Šampion | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Brod
Brod
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
16.03.2019 20:00 | Brod | 3 : 0 | Ljubinje | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
16.03.2019 20:00 | Kotor Varoš | 6 : 1 | Brčko Zdravlje |
FMP
Železnik
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
16.03.2019 17:00 | FMP | 73 : 72 | Partizan NIS | ||||||
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
16.03.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 100 : 76 | Mega Bemax |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Spars
Sarajevo
|
16.03.2019 18:00 | Bosna Royal | 52 : 131 | Spars | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
16.03.2019 18:00 | Gradina | 76 : 81 | Mladost | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
16.03.2019 18:00 | Široki | 95 : 79 | Zrinjski | ||||||
Bratunac TRB
Bratunac
|
|
Vogošća
Vogošća
|
16.03.2019 18:00 | Bratunac TRB | 79 : 84 | Vogošća | ||||||
Student
Mostar
|
|
Kakanj
Kakanj
|
16.03.2019 18:00 | Student | 75 : 64 | Kakanj |
Sokolac
Sokolac
|
|
Budućnost BN Basket
Bijeljina
|
16.03.2019 17:00 | Sokolac | 67 : 85 | Budućnost BN Basket | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Varda HE
Višegrad
|
16.03.2019 17:00 | Leotar | 94 : 83 | Varda HE | ||||||
Obilić
Pale
|
|
Drina-Princip
Zvornik
|
16.03.2019 19:00 | Obilić | 72 : 97 | Drina-Princip | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
16.03.2019 19:00 | Sutjeska | 76 : 77 | Radnik BN Basket |
Derventa
Derventa
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
16.03.2019 | Derventa | 83 : 85 | Rudar 2015 | ||||||
WBS
Teslić
|
|
Modriča
Modriča
|
16.03.2019 | WBS | 102 : 70 | Modriča |
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
16.03.2019 | Sloboda 73 | 96 : 56 | Lijevče |
Čelik Subor
Zenica
|
|
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
16.03.2019 17:00 | Čelik Subor | 72 : 57 | Jedinstvo Piemonte | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
16.03.2019 18:30 | Rudar Sport | 41 : 95 | RMU Banovići |
Orlovi 2
Banja Luka
|
|
Mladost
Prijedor
|
16.03.2019 | Orlovi 2 | 90 : 47 | Mladost | ||||||
Feniks
Banja Luka
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
16.03.2019 20:30 | Feniks | 84 : 67 | Igman |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Gradiška
Gradiška
|
16.03.2019 19:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Tempo
Ražljevo
|
16.03.2019 19:00 | Drina | 3 : 0 | Tempo |
Mladost
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
16.03.2019 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Majevica
Lopare
|
16.03.2019 19:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Majevica |
Bosna
Kalesija
|
|
Orašje
Orašje
|
16.03.2019 16:00 | Bosna | 0 : 3 | Orašje |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Igman
Ilidža
|
16.03.2019 17:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Igman |
Stars
Živinice
|
|
Napredak
Odžak
|
16.03.2019 12:30 | Stars | 3 : 0 | Napredak |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Student
Mostar
|
16.03.2019 15:00 | Delminium | 1 : 3 | Student | ||||||
Sa Volley
Sarajevo
|
|
Mostar 2
Mostar
|
16.03.2019 17:00 | Sa Volley | 3 : 0 | Mostar 2 | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Breza 1934
Breza
|
16.03.2019 15:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Breza 1934 |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
16.03.2019 16:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Glasinac
Sokolac
|
16.03.2019 18:00 | Inova | 3 : 0 | Glasinac | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.03.2019 17:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.03.2019 17:00 | Kozara | 1 : 3 | Slavija | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Hercegovac
Bileća
|
16.03.2019 16:30 | Derventa | 0 : 3 | Hercegovac |
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
16.03.2019 20:00 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 0 | Kula Gradačac |
Gradiška
Gradiška
|
|
Pliva
Šipovo
|
16.03.2019 11:00 | Gradiška | 1 : 3 | Pliva | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Smeč
Novi Grad
|
16.03.2019 12:00 | Laktaši | 3 : 1 | Smeč | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
16.03.2019 16:00 | Balkana MP | 1 : 3 | Prijedor |
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
|
Derventa 2
Derventa
|
16.03.2019 00:00 | Crvena zvijezda 2 | 3 : 0 | Derventa 2 | ||||||
Ukrina
Prnjavor
|
|
Smeč DN
Brčko
|
16.03.2019 12:00 | Ukrina | 0 : 3 | Smeč DN |
Libero
Bijeljina
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
16.03.2019 15:00 | Libero | 3 : 0 | Han Pijesak | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Drina
Zvornik
|
16.03.2019 14:30 | Bratunac | 2 : 3 | Drina |
Gacko 2
Gacko
|
|
Rudo
Rudo
|
16.03.2019 17:00 | Gacko 2 | 3 : 0 | Rudo | ||||||
Zelengora
Kalinovik
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
16.03.2019 14:00 | Zelengora | 3 : 1 | OK Leotar |
Čelik
Zenica
|
|
Kakanj
Kakanj
|
16.03.2019 | Čelik | 33 : 33 | Kakanj | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Lukavac
Lukavac
|
16.03.2019 | Krajina | 25 : 20 | Lukavac | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Bosna 2
Visoko
|
16.03.2019 | Gradačac | 38 : 20 | Bosna 2 |
Međugorje
Međugorje
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
16.03.2019 | Međugorje | 25 : 34 | RA Čapljina | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Bosna
Sarajevo
|
16.03.2019 | Jajce | 29 : 23 | Bosna | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
16.03.2019 | Velež | 21 : 25 | Izviđač CO 2 |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Bosna
Visoko
|
16.03.2019 | Sloga(D) | 34 : 28 | Bosna | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
16.03.2019 | Slavija | 25 : 24 | Sloga(GV-U) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Derventa
Derventa
|
16.03.2019 | Leotar | 36 : 31 | Derventa | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Goražde
Goražde
|
16.03.2019 | Konjuh | 36 : 26 | Goražde | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
16.03.2019 | Maglaj | 29 : 26 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Gračanica
Gračanica
|
16.03.2019 | Lokomotiva | 26 : 26 | Gračanica |
Prijedor
Prijedor
|
|
Hercegovac
Bileća
|
16.03.2019 19:30 | Prijedor | 40 : 21 | Hercegovac | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
16.03.2019 15:00 | Jedinstvo 2015 | 26 : 30 | Bijeljina | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
16.03.2019 18:00 | Hercegovina | 29 : 20 | Kotor Varoš | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Hercegovac
Bileća
|
16.03.2019 | Čelinac | 37 : 23 | Hercegovac |
Krajina
Cazin
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
16.03.2019 | Krajina | 30 : 18 | Sloga 2013 | ||||||
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Živinice
Živinice
|
16.03.2019 | Iskra(B) | 0 : 10 | Živinice | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Vitez
Vitez
|
16.03.2019 | Neretva | 36 : 32 | Vitez |
Grude
Grude
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
16.03.2019 | Grude | 55 : 14 | Hrasnica | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilidža
Ilidža
|
16.03.2019 | Krivaja | 34 : 23 | Ilidža | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Hadžići
Hadžići
|
16.03.2019 | Izviđač | 25 : 27 | Hadžići | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
16.03.2019 | Goražde | 26 : 24 | Jedinstvo(T) |