Crveni karton
Kovačević

FSA izbacio Rudar Prijedor

01.06.2023 infoprijedor.ba

U polufinalnom susretu drugoligaŔ FSA savladao je prvoligaŔa Rudar-Prijedor, i to nakon penal serije 4:3, poslije regularnih 90 minuta igre rezultat je bio 1:1.

Zanimljivo je Å”to su oba gola postigli prezimenjaci, Mile Kovačević iz penala za ā€œrudareā€, a izjednačujući Milan Kovačević za FSA. Inače oba pogotka su pala u prvom poluvremenu. Nakon 1:1 u regularnom vremenu pristupilo se izvođenju jedanaesteraca.

Za FSA su pogodili; Sadžak, Stegić i MrÅ”ić, dok su promaÅ”ili Milan Kovačević i Marinović. S druge strane kod Rudar-Prijedora pogađali su Sajak i Å upuk, dok su promaÅ”ili Alibegović, Cervos i Delić.

U finalu koje je na programu 7. juna na Gradskom stadionu igraće FSA Prijedor i OFK Brdo, koje je ranije u polufinalu savladalo Ljubiju rezultatom 3:0.