Borac(0)
Osinja
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
06.06.2018 18:00 | Borac(0) | 3 : 0 | Kladari Gornji | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Vučijak
Majevac
|
06.06.2018 18:00 | Rudar | 1 : 1 | Vučijak | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Liješće
Liješće
|
06.06.2018 18:00 | Crkvina | 4 : 2 | Liješće | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Mladost
Dobrinja
|
06.06.2018 18:00 | Borac(BL) | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Ukrina
Čečava
|
06.06.2018 18:00 | Trebavac | 2 : 2 | Ukrina | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
06.06.2018 18:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Hajduk | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
06.06.2018 18:00 | Skugrić 1964 | 1 : 1 | Pelagićevo |
Sloboda
Kerep
|
|
Polet
Palanka
|
06.06.2018 17:30 | Sloboda | 1 : 0 | Polet | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
06.06.2018 17:30 | OFK Vida | 5 : 2 | Željezničar | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
06.06.2018 17:30 | Posavina | 5 : 4 | Graničar | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
06.06.2018 17:30 | OFK Međiđa | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
06.06.2018 17:30 | Omladinac 68 | 1 : 1 | Trebava | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
12 decembar
Rajska
|
06.06.2018 17:30 | Ograđenovac | 3 : 1 | 12 decembar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
06.06.2018 17:30 | Voćar | 5 : 4 | Jedinstvo |
Turija
Turija
|
|
Mramor
Babice
|
06.06.2018 | Turija | 2 : 0 | Mramor | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Pribava
Pribava
|
06.06.2018 | Orahovica 77 | 1 : 2 | Pribava | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
06.06.2018 | Stjepan Polje | 4 : 0 | Mladost(D) | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Sloga
Bikodže
|
06.06.2018 | Bukovik | 5 : 0 | Sloga | ||||||
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
|
Rudar
Zagorje
|
06.06.2018 | Mladost(VB) | 4 : 0 | Rudar | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Borac
Tabaci
|
06.06.2018 | BSK | 4 : 1 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Huskići
|
|
Polet
Hrvati
|
06.06.2018 | Jedinstvo | 0 : 3 | Polet |
Vrana
Banovići Selo
|
|
Mladost(S)
Solina
|
06.06.2018 | Vrana | 4 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Grivice
Grivice
|
06.06.2018 | Slatina | 3 : 1 | Grivice | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Napredak
Tupkovići
|
06.06.2018 | OFK Tuzla | 4 : 2 | Napredak | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
06.06.2018 | Mladost 78 | 1 : 0 | Gornji Rainci | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Srnica
Treštenica
|
06.06.2018 | Omazići 1937 | 0 : 0 | Srnica | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Rudar
Bukinje
|
06.06.2018 | Omladinac RMU | 3 : 3 | Rudar |
Čapljina
Čapljina
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
06.06.2018 18:00 | Čapljina | 1 : 4 | Rama | ||||||
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Posušje
Posušje
|
06.06.2018 18:00 | Sloga(DV-U) | 1 : 1 | Posušje |
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
06.06.2018 18:30 | Radnički | 1 : 1 | Sloga(SH) | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
06.06.2018 18:00 | Sloga(GC) | 2 : 3 | Gradina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Budućnost
Banovići
|
06.06.2018 12:00 | Slaven | 2 : 3 | Budućnost | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Drina
Zvornik
|
06.06.2018 18:00 | Napredak | 2 : 0 | Drina |
Čapljina
Čapljina
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
06.06.2018 16:00 | Čapljina | 3 : 1 | Rama | ||||||
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Posušje
Posušje
|
06.06.2018 16:00 | Sloga(DV-U) | 0 : 1 | Posušje |
Podrinje
Janja
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
06.06.2018 10:00 | Podrinje | 1 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
06.06.2018 16:30 | Radnički | 2 : 1 | Sloga(SH) | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
06.06.2018 16:00 | Sloga(GC) | 2 : 1 | Gradina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Budućnost
Banovići
|
06.06.2018 10:00 | Slaven | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Drina
Zvornik
|
06.06.2018 16:00 | Napredak | 0 : 3 | Drina |
Famos
Vojkovići
|
|
Drina HE
Višegrad
|
06.06.2018 18:00 | Famos | 4 : 1 | Drina HE |