Istorija se pisala u Vojkovićima: Famos se pod reflektorima oprostio od domaćeg terena i kvarteta dugogodišnjih prvotimaca

Fudbaleri Famosa iz Vojkovića savladali su danas u šestom kolu Lige za prvaka Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" ekipu Milića sa minimalnih 1:0.

Bila je ovo utakmica lišena rezultatskog značaja, a ono što će se pamtiti iz ovog meča jeste to da su zbog velike tame, uslijed oblačnosti upaljeni reflektori stadiona u Vojkovićima, i ovo je prva utakmica igrana pod reflektorima na ovom stadionu. Uz to, pamtiće se i da se od aktivnog igranja fudbala oprostio kvartet dugogodišnjih prvotimaca. Đorđe Ćeha, Duško Lučić i Đorđe Močević su ove sezone nosili dres Famosa i dali značajan doprinos na terenu igrama Motorista, te im je ovo bila i posljednja domaća utakmica. Uz njih, oprostio se i Marko Koprivica, koji već neko vrijeme, poslije povreda i operacija, čini dio stručnog štaba Famosa, a i on je kao i ostala trojica od klupske uprave pred početak utakmice dobio prigodne poklone.

Famos je slavio sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Armin Šehić u 25. minuti, u prvom poluvremenu, koje je bilo znatno bolje nego drugo.

FAMOS (V) - MILIĆI 1:0 (1:0)