Mladost bolja od Ilićke 01

Meč dvije najslabije ekipe u Drugoj ligi, grupa Istok zasluženo je pripao domaćinu. Oni su lako dolazili do golova u ovom meču i već nakon prvih 45 minuta vodili su sa 4:0.

U nastavku je domaći tim smanjio gas, pa su postigli još dva gola, a Luka Zelen je uspio da da počasni gol za Ilićku 01.

Mladost (R) – Ilićka 01 6:1 (4:0)

Rogatica. Stadion: GRADSKI STADION. Gledalaca: 80. Sudije: Milan Tadić (Pale), Strijelci: Bojan Lukić 8', Bojan Lukić 10', Nemanja Ćaćić 18', Bojan Obradović 25', Bojan Lukić 44', Luka Kojić 48', [FK Mladost (Rogatica)]; Luka Zelen 42', [UFK Ilićka 01 (Brčko)]. Žuti kartoni: Bojan Obradović 31', Aleksandar Furtula 38', [FK Mladost (Rogatica)]; Miloš Krsmanović 32', Filip Tešić 32', [UFK Ilićka 01 (Brčko)];

Mladost (R): Danilo Kojić (G) (od 83' zamijenjen sa Aleksa Krsmanović), Nemanja Ćaćić (K) , Bojan Obradović (od 64' zamijenjen sa Nenad Sokolović), Dejan Duvnjak , Bojan Marijanović , Bojan Lukić (od 83' zamijenjen sa Stefan Božić), Nikola Miličević , Nenad Tošović , Luka Kojić , Aleksandar Furtula (od 69' zamijenjen sa Milan Nešković), Dejan Nikolić

Ilićka 01: Đorđe Gorančić (G) , Aleksa Čelik , Marko Ristić (od 21' zamijenjen sa Luka Jokić), Milan Cvijanović (od 21' zamijenjen sa Filip Tešić), Nemanja Antunović (od 62' zamijenjen sa Nikola Topalović), Luka Zelen , Miloš Krsmanović , Matej Franjic (od 46' zamijenjen sa Nemanja Božić), Slobodan Zimonjić (K) , Marko Krstić , Nemanja Todorović

Jedinstvo (Br) 0 : 0 Vlasenica
Velež 1 : 1 Famos
Milići 2 : 3 Guber
Sloga 5 : 0 Romanija
Mladost (R) 6 : 1 Ilićka 01
Stakorina 2 : 1 Mladost (G)