Sloboda bućnula u Drinu

Najavljivali su iz tabora domaćina da im je u ovom okrašju u planu samo trijumf. Stigli su do njega, ali ne baš tako lako. Prvih 45 minuta okončano je rezultatom 1:1. Poveli su domaći Golom Šarčevića, a Domuzin je poravnao. U tom periodu igre Sloboda je bila ravnopravan protivnik, ali se sve okrenulo nakon pauze.

Drina je krenula mnogo odlučnije i angažovanije i već u 49. minuti su stigli do drugog gola. Mrežu Slobode je pogodio Vasić, da bi u zadnjih 15 minuta još dva puta stigli do pogotka.

Drina – Sloboda (MG) 4:1 (1:1)

Zvornik. Stadion: Gradski stadion Zvornik. Gledalaca: 200. Sudije: Bojan Panić (Prijedor), Strijelci: Budimir Šarčević 10', Radovan Vasić 49', Sreten Milošević 76', Sreten Milošević 83', [Drina (Zvornik)]; Dragan Domuzin 21', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]. Žuti kartoni: Nikola Stanišić 66', Borisav Erić 84', [Drina (Zvornik)]; Slaviša Maksimović 66', [Sloboda (Mrkonjić Grad)];

Drina: Branislav Ružić (G) , Stefan Knežević , Borisav Erić , Nikola Mazić , Nezir Alić (63. Pavle Sušić), Radovan Vasić , Sreten Milošević (87. Aleksa Marić), Danijel Ćulum (K) , Nikola Stanišić (87. Ibrahim Hidić), Budimir Šarčević (63. Filip Blagojević), Jovo Beatović (77. Novica Marković)

Sloboda (MG): Njegoš Zeljković (G) , Ilija Danilović , Mihajlo Živković , Dragan Domuzin (80. Ensar Hamzić), Slaviša Maksimović , Srđan Đukanović (60. Perica Guskić), Duško Mitrić (K) (74. Boro Erić), Ognjen Soldat , Marko Pušić (74. Aleksandar Gavrić), Alem Suljić , Vlado Koprivica

Krupa 3 : 1 Slavija
Laktaši 2 : 0 Kozara
Tekstilac 3 : 1 Omarska
Sutjeska 3 : 0 Modriča
Famos 0 : 1 Sloboda (NG)
Radnik 2 : 0 Podrinje