Dva remija Batona i Slavije, Bakir Arnautović psovao "majku četničku"

Kadeti i juniori Batona i Slavije odmjerili su snage danas u Sarajevu u utakmicama 24. kola, a oba meča završena su istim rezultatom, 2:2.

Juniori Slavije su više od 60 minuta igrali sa igračem manje nakon crvenog kartona Nikole Pušare. Štoperu Sokolova u pola sata skromni sudija Karović pokazuje dva žuta kartona i ostavlja Sokolove sa desetoricom. I pored toga, Slavija je uspjela da pogodi gol protivnika, Đorđe Golijanin je strijelac, i drži prednost sve do finiša kada ipak posustaje i prima gol za konačnih 2:2.

Po završetku susreta, kako je konstatovano u zapisniku sa utakmice fudbaler domaćih Bakir Arnautović psuje majku četničku Slavijinim igračima zbog čega mu sudija Karović pokazuje crveni karton.

Kadeti su ponudili pravu dramu u samom finišu. Slavija je vodila 1:0 golom Andrića veći dio meča, a onda u 82. minuti Kavazović izjednačuje, da bi u drugoj minuti sudijske nadoknade Andrić drugim golom donio novo vodstvo, vjerovalo se i pobjedu. Ipak, samo što su krenuli sa centra domaći igrači dolaze do gola za 2:2 i osvajaju bod.

BATON - SLAVIJA 2:2 (1:2) JUNIORI