Završili meč sa dva igrača manje: Drina HE protutnjala kroz Čajniče

Sergej Lozo dvostruki strijelac

Fudbaleri višegradske Drine savladali su sa ubjedljivih 4:1 Stakorinu u Čajniču u utakmici 4. kola drugoligaškog "Istoka".

Odavno neko nije ovako slavio ovako u Čajniču, a pobjeda Drine HE je utoliko vrijednija jer su meč završili sa dva igrača manje, a dva gola su postigli sa igračem manje.

U 57. minuti isključen je golman Neboiša Tomić kojem sudija Boško Lazić prvo pokazuje žuti zbog prigovora ,a onda u istoj minuti i drugi žuti karton i šalje ga u svlačionicu. Drugi crveni karton stigao je u 83. minuti kada Dejan Tasić dobija drugi žuti karton.

Dva gola za Drinu postigao je Sergej Lozo, a po gol su dodali Dalibor Damjanović i Igor Šimšić. Za Stakorinu jedini gol je dao Milivoje Mrdak iz penala.

STAKORINA - DRINA HE 1:4 (1:1)
Stadion "Rakovice", Čajniče
Gledalaca: 50
Sudija: Boško Lazić (Bijeljina)
STrijelci: 0:1 Se.Lozo 2, 1:1 Mrdak 17p, 1:2 Šimšić 54, 1:3 Se.Lozo 65, 1:4 Damjanović 80
Žuti kartoni: A. Milović, Đ. Jovanović, Tošić, Kajević, Katana (Stakorina), Sekulić, Grujić, Vulević (trener) (Drina)
Crveni kartoni: Neboiša Tomić (Drina) 57, Dejan Tasić (Drina) 83

STAKORINA: Bojanović, Simović (od 78. Gigović), Racković, Popović, A. Milović, Tadić, Nešković, Katana (od 46. Tošić), Kajević, Mrdak, Đ. Jovaonović

DRINA HE:  Tomić, Tasić, Damjanović, Marković, Sekulić, Okuka (od 63. Ristivojević), Pejović, Grujić (od 89. Sa. Lozo), Se. Lozo, Vulević (od 59. Vilaret), Šimšić

Jedinstvo (B) : Guber
Vlasenica : Podrinje
Drina HE : Proleter
Mladost (R) : Zadrugar