Sloga 2 bolja od Srpca

Rukometaši Sloge dva zabilježili su novu prvenstvenu pobjedu u okviru Druge lige Republike Srpske grupa Zapad. Oni su savladali ekipu Srbac iz istoimenog mjesta rezultatom 42:31.
Gosti su se držali do devetog minuta kada je rezultat bio 5:4 u korist Sloge. Zatim domaći dodaju gas i prave seriju 4:0 za 9:4. Dobojlije su svoju orednost uvećavali koja je u jednom momentu iznosila plus deset 18:8. Na idmor domaći tim odlazi sa vođstvom 22:13.
U 38.minutu Srpčani su prišli na minus četiri 21:25. Dobojlije su udrugoj polivini drugog dijela dodale gas. U finišu tim Ljubiše Ristića imao je ponovo deset golova viška 40:30. Na kraju ubjedljiva pobjeda Sloge 42:31.
U pobjedničkom timu najefikasniji du bili Nikola Stjepanović sa 10 i Vladan Marković sa 8, sedam golova postigao je Đorđe Ristić. Kod gostiju najefikasniji su bili Nikola Vojinović i Milan Đurić sa po 11 golova.

SLOGA 2 - SRBAC 42:31 (22:13)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" Osječani. Gledalaca: 50. Sudije: Milenko Mitrović i Aleksandar Petrović ( oba iz Doboja). Delegat: Vedran Paleksić (Doboj). Sedmerci: Sloga 2 1(1), Srbac 2(2). Isključnja: Sloga 2 2, Srbac 2 minuta.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Danilo Simić 4, Ilija Krajina 1, Sergej Šarić, Aljoša Karać, Vladan Marković 8(1), Pavle Đuričić 1, Eman Mak Hadžimujić, Đorđe Ristić 7, Luka Kulušić 3, Đorđe Radojčić, Nikola Stjepanović 10, Andrej Lazić 7, Sergej Helja 1. Trener: Ljubiša Ristić.
SRBAC: Danko Ignjatić, Dragan Slatinac 4, Stefan Dević 1, Nikola Vojinović 11, Milan Đurić 11(2), Marko Marić, Slaven Tovilović 2, Bojan Nježić 2. Trener: Zoran Đurić.