Gradiška produbila Slavijinu krizu

Odbojkašice Slavije iz Istočnog Sarajeva poražene su u 15. kolu prvenstva Republike Srpske na svom terenu 3:0 (25:17, 27:25, 25:14).

Gradiška je do šeste pobjede u sezoni stigla poslije dobre igre u polju. U prva dva seta Slavija je nastojala da zaprijeti gošćama, naročito u drugom setu, kada nadoknađuju veliki zaostatak, spašavaju i set lopte, ali treću ne uspjevaju i Gradiška dobija i drugi dionicu igre.

U trećem setu se već vidjelo da je domaći tim klonuo, da su izgubili potpuno vjeruju u sebe i na kraju Gradiška slavi maksimalnim rezultatom 3:0.

Gradiška je sada na omjeru 6-9, dok je Slavija posljednja sa učinkom 0-15.

SLAVIJA - GRADIŠKA 0:3 (17:25, 25:27, 14:25)