Na “Poljani” domaćin ispustio 2:0

Ekipa FSA Prijedor FOTO: arhiva sportdc

Zanimljivu i efikasnu utakmicu na otvaranju proljeća na drugoligaškom zapadu Republike Srpske odigrali su, na stadionu “Poljana”, domaći FSA prijedor i Gorica iz Šipova.

Popularni prijedorski “akademci” poslije prvih 45 minuta vodili su rezultatom 2:0 golovima Stefana Stojića i Nemanje Marinovića, a Gorica je u nastavku uspjela da izjednači pogotcima Branka Pene i Stanka Malinovića.

FSA Prijedor – Gorica    2:2 (2:0)

Stadion: “Poljana” u Prijedoru. Gledalaca: 60. Sudija: Milan Radulović (Prnjavor). Strijelci: 1:0 Stojić (27), 2:0 Marinović (40), 2:1 Peno (48), 2:2 Malinović (58). Žuti kartoni: Stegić, Marinović (FSA Prijedor), Malinović, Sakan, Grahovac (Gorica). Crveni karton: Slobodan Vujičić (FSA prijedor) u 89. minutu.

FSA PRIJEDOR: Zmijanjac, Rečević, Rudak, Marinović, Stojić (od 76. Drljača), Knežević, Crnobrnja, Stegić, Milinković (od 76. Vujčić), Dobrijević (od 50. Krneta), M. Mršić.

GORICA: Ilić, Peno, Gračanin, Mitrić, Sakan (od 25. Prole, od 83. Jovičić), Pastir (od 83. Šobić), Malinović, Jakešević, Grahovac, Jović (od 12. Mešić), Vučković.