Leotar rutinski sa Kozarom

U 30. kolu Mtel Prve lige Republike Srpske u fudbalu danas je u Trebinju na stadionu Police domaći Leotar ugostio ekipu Kozare iz Gradiške i lakše nego se očekivalo slavio rezultatom 3:0.

Leotar već u trećoj minuti dolazi do ranog vođstva kada sa nekih 12 metara na odbijenu loptu reaguje Cmiljanović, lopta prema golu se odbija od jednog obrambenog igrača Kozare i završava iza leđa Kačavende.

Imao je Leotar tokom čitavog prvog poluvremena inicijativu i više držao loptu u svom posjedu ali se na odmor otišlo minimalnim rezultatom.

Početkom drugog poluvremena, tačnije u 56. minuti Leotar preko Đuričkovića udvostručuje prednost.

Konačan rezultat 3:0 djelo je obrambenog igrača Kozare Jandrića koji u 85. minuti nakon udarca Henriqea nespretno interveniše i loptu šalje u svoj gol.

Leotar : Famos
Zvijezda 09 : Borac
Slavija : Sutjeska