Jokane velemajstore

U okviru 3. kola Druge lige RS - grupa Istok, gatačka Mladost na svom terenu bila je bolja od Proletera iz Dvorova rezultatom 3:1 (2:1). Odličnu partiju u dresu gatačkog drugoligaša pružio je Bilećanin, Tripo Jokanović. Jokanović je postigao dva pogotka i tako zasluženo ponio epitet igrača utakmice.
Gosti iz Dvorova su poveli golom Sekulića u 34. minutu.

Na 1:1 u 38. minutu poravnao je Jokanović, da bi novim golom bilećkog Ričmond Boaćija u 44. minutu ekipa iz Gacka došla do vođstva. Sa tim rezultatom (2:1) se otišlo na odmor. U nastavku konačan rezultat utakmice (3:1) golom u 69. minutu postavio je Ćeranić.

Ekipa Mladosti se nakon nepotpunog trećeg kola nalazi na četvrtom mjesto sa dvije pobjede i jednim porazom, a u sledećem 4. kolu gostuje u Rogatici ekipi Mladosti,piše Bileća sport.

Tripo Jokanović / Foto: Fejsbuk stranica

Ilićka 01 3 : 0 Mladost(BS)
Sloga 3 : 0 Guber
Velež 1 : 1 Mladost(R)
Mladost(G) 3 : 1 Proleter
Jedinstvo(Br) 2 : 0 Sloga Junajted
Glasinac 2011 3 : 3 Budućnost
Leotar 0 : 0 Famos