XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2017 17:30 Mladost(G) - Budućnost 3:2
2 20.08.2017 17:30 Budućnost - Jedinstvo(Br) 2:1
3 06.09.2017 17:00 Glasinac 2011 - Budućnost 3:3
4 03.09.2017 17:00 Budućnost - Leotar 1:0
5 09.09.2017 17:00 Drina HE - Budućnost 0:2
6 17.09.2017 16:30 Budućnost - Jedinstvo(Bč) 3:1
7 23.09.2017 16:00 Famos - Budućnost 10:3
8 01.10.2017 16:00 Mladost(BS) - Budućnost 1:0
9 08.10.2017 15:30 Budućnost - Sloga Junajted 0:0
10 15.10.2017 15:00 Proleter - Budućnost 2:1
11 22.10.2017 15:00 Budućnost - Mladost(R) 8:1
12 28.10.2017 14:30 Guber - Budućnost 2:2
13 05.11.2017 14:00 Budućnost - Ilićka 01 2:2
14 12.11.2017 13:30 Sloga - Budućnost 1:1
15 19.11.2017 13:00 Budućnost - Velež 2:2
16 18.03.2018 14:00 Budućnost - Mladost(G) 1:1
17 25.03.2018 14:30 Jedinstvo(Br) - Budućnost 0:2
18 01.04.2018 16:00 Budućnost - Glasinac 2011 0:0
19 04.04.2018 16:00 Leotar - Budućnost 5:0
20 07.04.2018 16:00 Budućnost - Drina HE 1:0
21 14.04.2018 16:30 Jedinstvo(Bč) - Budućnost 0:2
22 22.04.2018 16:30 Budućnost - Famos 1:0
23 29.04.2018 17:00 Budućnost - Mladost(BS) 2:2
24 02.05.2018 17:00 Sloga Junajted - Budućnost 1:0
25 05.05.2018 17:00 Budućnost - Proleter 3:1
26 13.05.2018 17:00 Mladost(R) - Budućnost 3:2
27 20.05.2018 17:30 Budućnost - Guber 4:1
28 27.05.2018 17:30 Ilićka 01 - Budućnost 2:2
29 03.06.2018 18:00 Budućnost - Sloga 1:2
30 10.06.2018 18:00 Velež - Budućnost 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Republike Srpske - Liga za šampiona Sloga 30 24 3 3 75
2 Famos 30 14 6 10 48
3 Leotar 30 15 3 12 48
4 Glasinac 2011 30 13 8 9 47
5 Budućnost 30 12 10 8 46
6 Jedinstvo(Br) 30 13 4 13 43
7 Velež 30 12 5 13 41
8 Mladost(G) 30 11 7 12 40
9 Drina HE 30 12 4 14 40
10 Guber 30 11 6 13 39
11 Jedinstvo(Bč) 30 10 8 12 38
12 Ilićka 01 30 11 5 14 38
13 Sloga Junajted 30 11 4 15 37
14 Proleter 30 11 4 15 37
15 Mladost(R) 30 11 4 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Mladost(BS) 30 7 3 20 24