XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Nedelja, 3 Septembar 2017

Fudbal

03.09.2017 17:00 Dubrave 2 : 0 Vranjak
03.09.2017 17:00 Omarska 2 : 2 Ljubić
03.09.2017 17:00 Laktaši 3 : 0 Sloboda
03.09.2017 17:00 Mladost(BS) 1 : 0 Jedinstvo(Bč)
03.09.2017 17:00 Budućnost 1 : 0 Leotar
03.09.2017 17:00 Sloga Junajted 1 : 0 Glasinac 2011
03.09.2017 17:00 Proleter 1 : 1 Jedinstvo(Br)
03.09.2017 17:00 Mladost(R) 2 : 0 Mladost(G)
03.09.2017 17:00 Ilićka 01 0 : 1 Sloga
03.09.2017 17:30 OFK Šekovići 7 : 2 Majevica
03.09.2017 17:30 Lokomotiva 0 : 0 OFK Trnovica
03.09.2017 17:00 Mineral 0 : 1 Ozren
03.09.2017 17:00 Trebava 5 : 1 Budućnost
03.09.2017 17:00 Sloga(DP) 0 : 0 Naša krila
03.09.2017 17:00 Skugrić 1 : 1 Zvijezda
03.09.2017 17:00 Sloga(J) 1 : 2 Polet 1926
03.09.2017 17:00 Hajduk 1 : 0 Rudanka
03.09.2017 17:00 Crvena zvijezda 1 : 1 OFK Pridjel
03.09.2017 17:00 Borac 3 : 2 FSA
03.09.2017 17:00 Milan 1 : 1 OFK Ravan
03.09.2017 17:00 OFK Brdo 3 : 3 Čelinac
03.09.2017 17:00 Partizan 3 : 4 Lijevče
03.09.2017 17:00 Mladi Krajišnik 2 : 1 Biseri
03.09.2017 17:00 Sloboda 5 : 0 Borac(Š)
03.09.2017 17:00 Potkozarje 2 : 2 Kalemi
03.09.2017 17:00 Ratar 1 : 2 Mladost
03.09.2017 17:00 Tamaris 2 : 6 Kozara
03.09.2017 17:00 Torpedo 1 : 1 Sloga DIPO
03.09.2017 17:00 Sava 04 0 : 5 Obilić
03.09.2017 17:00 Zadrugar 1 : 5 Gredice
03.09.2017 17:00 Mladost(T) 0 : 5 OFK Brezik
03.09.2017 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Mladost(S)
03.09.2017 17:00 Rudar 1925 7 : 1 Jugović
03.09.2017 17:00 Crvena zvijezda 2 : 2 Slijepčevići
03.09.2017 17:00 Čelik 2 : 6 Grčica
03.09.2017 17:00 Ljubija 0 : 4 Plamen
03.09.2017 17:00 Slaven 1 : 2 Podgrmeč
03.09.2017 17:00 Mrakovica 1 : 3 Brzi
03.09.2017 16:30 Liješće 3 : 1 Kladari Gornji
03.09.2017 16:30 Mladost 0 : 1 Vučijak
03.09.2017 16:30 Ukrina 2 : 1 Borac(0)
03.09.2017 16:30 Hajduk 3 : 2 Rudar
03.09.2017 16:30 Pelagićevo 6 : 3 Crkvina
03.09.2017 16:30 Skugrić 1964 6 : 8 Borac(BL)
03.09.2017 16:30 Bratstvo 2 : 2 Trebavac
03.09.2017 17:00 Budućnost 1 : 1 Džaja
03.09.2017 11:00 Krajina 5 : 0 Sloga Nektar
03.09.2017 17:00 Omladinac 2 : 2 Vrbas
03.09.2017 17:00 Gomionica 14 : 2 OFK Banja Luka 2017
03.09.2017 17:00 Polet Krajišnik 2 : 0 Rekreativo
03.09.2017 17:00 Šnjegotina 6 : 0 Borac
03.09.2017 17:00 Obarska 3 : 1 Miloš Obilić
03.09.2017 17:00 Stević Jovan 2 : 0 Drina
03.09.2017 17:00 Brodac : Semberija
03.09.2017 17:00 Balatun 2 : 2 Priboj
03.09.2017 17:00 Sloboda 4 : 1 Jedinstvo
03.09.2017 17:00 OFK Janja 2009 2 : 1 Proleter
03.09.2017 17:00 Jasenica 0 : 0 Polet
03.09.2017 17:00 Jadar 2 : 1 Pecka
03.09.2017 17:00 Borac 1 : 1 Jardan
03.09.2017 17:00 Tabanci 1 : 1 Branjevo
03.09.2017 17:00 Budućnost 2 : 2 Birač
03.09.2017 17:30 Bratstvo(0) 6 : 2 Jablanica
03.09.2017 17:30 Borac 2 : 0 Vilusi
03.09.2017 17:30 Bratstvo(K) 1 : 1 Omladinac
03.09.2017 17:00 Sloga 1 : 2 Partizan
03.09.2017 17:00 Omladinac 5 : 0 Mladost(B)
03.09.2017 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Dobor
03.09.2017 17:00 Crvena zvijezda 0 : 1 Zvijezda
03.09.2017 17:00 Tavna 0 : 2 OFK Batković
03.09.2017 17:00 Glogovac 5 : 2 Međaši
03.09.2017 17:00 VSK 1 : 3 Drina
03.09.2017 17:00 Bjeloševac 0 : 1 Pobjeda
03.09.2017 17:00 Magnojević 2001 0 : 3 Polet
03.09.2017 17:00 Kovačići 08 4 : 1 Koridor 2011
03.09.2017 17:00 Ljeljenča 5 : 0 Jedinstvo
03.09.2017 17:00 Građanski 4 : 1 Sava
03.09.2017 17:00 Omladinac 0 : 2 Sloga 94
03.09.2017 17:00 Panteri 3 : 0 OFK Magnojević
03.09.2017 17:00 Berek 1975 2 : 0 Moštanica
03.09.2017 17:00 Kiseljak 1 : 3 Svodna
03.09.2017 17:00 Rudar 6 : 1 Radnik Urije
03.09.2017 17:00 Omladinac 7 : 0 Blatna
03.09.2017 17:00 Zborište 0 : 3 4. juli
03.09.2017 17:00 BSK 4 : 1 27. Juli
03.09.2017 17:00 Borac 3 : 1 Ozrenski sokolovi
03.09.2017 17:00 Polet 1 : 1 Zadrugar
03.09.2017 10:30 Mladen Perić 8 : 1 Lazarevica
03.09.2017 10:30 Polet 2 : 0 Proleter
03.09.2017 10:30 Sloga 1 : 1 Buk
03.09.2017 10:30 Gorica 0 : 2 Sloboda
03.09.2017 16:30 Novi Pazar 2 : 1 Jagodina
03.09.2017 16:30 Radnički 1923 1 : 0 ČSK Pivara
03.09.2017 16:30 Inđija 1 : 0 Budućnost
03.09.2017 16:30 Sloboda 1 : 0 Dinamo
03.09.2017 16:30 Temnić 1924 3 : 1 Bežanija
03.09.2017 16:30 Radnički (P) 1 : 2 Proleter
03.09.2017 16:00 Iskra 0 : 3 Slaven
03.09.2017 16:00 Rudar 1 : 1 Bosna
03.09.2017 16:00 Velež 1 : 0 Travnik
03.09.2017 16:00 Čapljina 3 : 0 Orašje
03.09.2017 16:00 Igman 2 : 1 Tošk
03.09.2017 16:00 Sloga 2 : 0 Bratstvo
03.09.2017 16:00 Metalleghe-BSI 0 : 0 Olimpik
03.09.2017 16:00 Zvijezda 4 : 0 Jedinstvo
03.09.2017 16:00 Kiseljak 4 : 1 Krajina
03.09.2017 16:00 Ključ 4 : 0 Rudar
03.09.2017 16:00 Krajišnik 1 : 1 Sloga
03.09.2017 16:00 Busovača 5 : 1 Vitez
03.09.2017 16:00 Novi Travnik 1 : 1 FK Vitez
03.09.2017 16:00 Podgrmeč 1 : 0 Radnik
03.09.2017 16:00 Brekovica 78 0 : 1 Bratstvo
03.09.2017 16:00 Borac 4 : 1 Jedinstvo
03.09.2017 16:00 Žepče 0 : 1 Famos
03.09.2017 16:00 Pobjeda 3 : 2 Krivaja
03.09.2017 16:00 Natron 1 : 3 Ilijaš
03.09.2017 16:00 Radnik 2 : 1 Rudar
03.09.2017 16:00 Azot 1 : 0 Usora
03.09.2017 16:00 Bosna Union 2 : 4 Moševac
03.09.2017 16:30 Seona 5 : 1 Lokomotiva
03.09.2017 16:30 Mramor 1 : 2 Sloga
03.09.2017 16:30 Priluk 1 : 1 Dinamo
03.09.2017 16:30 Mladost 1 : 1 Gradina
03.09.2017 16:30 Prokosovići 1 : 0 Svatovac
03.09.2017 16:30 Ingram 6 : 2 Dizdaruša
03.09.2017 16:30 Bosna(K) 2 : 2 Budućnost
03.09.2017 16:30 Bosna(M) 2 : 0 Radnički
03.09.2017 16:30 Klis 3 : 0 Stolac
03.09.2017 16:30 Rama 1 : 1 Tomislav
03.09.2017 16:30 Sloga(Lj) 1 : 0 Troglav 1918
03.09.2017 16:30 Posušje 5 : 2 Branitelj
03.09.2017 16:30 Cim 2 : 1 Neum
03.09.2017 16:30 Kamešnica 0 : 1 Grude
03.09.2017 16:30 Turbina 2 : 0 Brotnjo
03.09.2017 17:00 Rudar 6 : 1 Mladost 1938
03.09.2017 17:00 Željezničar 3 : 2 Bajer 99
03.09.2017 17:00 Mladost(P) 2 : 2 Omladinac
03.09.2017 17:00 Mladost(V) 4 : 1 Gomila
03.09.2017 17:00 Omladinac 75 2 : 4 Borac
03.09.2017 16:30 Koraj 7 : 0 Biberovo Polje
03.09.2017 16:30 Orahovica 74 1 : 0 Doboj Istok
03.09.2017 16:30 Trešnjevka 5 : 1 Jedinstvo
03.09.2017 16:30 Mladost(P) 0 : 4 DSK
03.09.2017 16:30 Vražići 92 0 : 2 Čelić
03.09.2017 16:30 Gornji Rahić 1 : 0 Mladost(T)
03.09.2017 16:30 Željezničar 1 : 1 Mladost(K)
03.09.2017 16:30 Rijeka 3 : 2 Proleter
03.09.2017 16:30 Napredak 2 : 1 Dubrave
03.09.2017 16:30 Vitanovići 78 6 : 2 Sloga(P)
03.09.2017 16:30 Bok 0 : 1 Mladost(S)
03.09.2017 16:30 Dragovoljac 4 : 2 Mladost(DS)
03.09.2017 16:30 Hajduk 4 : 3 19 srpanj
03.09.2017 16:30 Tramošnica 2 : 1 HAŠK Napredak
03.09.2017 16:30 Odžak 102 4 : 1 Sloga(T)
03.09.2017 16:30 Zmaj 3 : 1 Novi Šeher
03.09.2017 16:30 Proleter 2 : 4 Stupčanica
03.09.2017 16:30 Vis 3 : 1 Rudar
03.09.2017 16:30 Vareš 2 : 0 Nemila
03.09.2017 16:30 Fortuna 6 : 0 Napredak
03.09.2017 16:30 Omladinac 68 2 : 2 Sloboda
03.09.2017 16:30 OFK Međiđa 3 : 1 Ograđenovac
03.09.2017 16:30 Posavina 4 : 0 Voćar
03.09.2017 16:30 OFK Vida 3 : 4 Jedinstvo
03.09.2017 16:30 Polet 7 : 2 12 decembar
03.09.2017 16:30 Željezničar 1 : 1 Trebava
03.09.2017 16:30 Graničar 3 : 1 Napredak
03.09.2017 Mladost(VB) 1 : 0 Turija
03.09.2017 Bukovik 4 : 0 BSK
03.09.2017 Stjepan Polje 4 : 0 Jedinstvo
03.09.2017 Orahovica 77 0 : 3 Polet
03.09.2017 Mramor 1 : 0 Borac
03.09.2017 Pribava 2 : 0 Rudar
03.09.2017 Mladost(D) 1 : 0 Sloga
03.09.2017 16:30 Mladi zadrugar 5 : 0 Korpar
03.09.2017 16:30 Frankopan 3 : 1 Mladost
03.09.2017 16:30 Mladost 3 : 0 Kostrč
03.09.2017 16:30 OFK Brčko 2 : 1 Dinamo 75
03.09.2017 Mladost 3 : 3 Bijeljevac
03.09.2017 Kiseljak 2 : 1 Memići
03.09.2017 Husinski rudar 2 : 2 Krušik
03.09.2017 Sapna 1 : 0 Spreča
03.09.2017 16:00 Radnik Bumerang 4 : 1 Fortuna
03.09.2017 17:00 SFK 2000 4 : 0 Banja Luka
03.09.2017 16:00 Sloga 0 : 10 Iskra
03.09.2017 12:00 Rudar Prijedor 5 : 0 Sloboda (NG)
03.09.2017 11:30 Bosna Union 3 : 0 Rudar
03.09.2017 16:00 Olimpik 1 : 1 Sutjeska
03.09.2017 12:00 Travnik 4 : 0 TOŠK
03.09.2017 12:00 FK Vitez 1 : 2 Radnik
03.09.2017 12:00 Borac 4 : 1 Rudar
03.09.2017 17:00 Igman 3 : 0 Čapljina
03.09.2017 12:00 Tomislav 3 : 1 Blagaj
03.09.2017 12:00 Budućnost 5 : 0 Sloga(GC)
03.09.2017 12:00 Podrinje 0 : 5 Sloga(T)
03.09.2017 12:00 Slaven 3 : 0 Napredak
03.09.2017 12:00 Orašje 5 : 1 Borac
03.09.2017 12:00 Alfa 0 : 4 Sloga
03.09.2017 12:00 Jedinstvo 2 : 0 Tekstilac Kort
03.09.2017 12:00 Bratstvo 0 : 3 Zvijezda
03.09.2017 10:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Sloboda (NG)
03.09.2017 09:30 Bosna Union 1 : 1 Rudar
03.09.2017 14:00 Olimpik 1 : 0 Sutjeska
03.09.2017 10:00 Travnik 1 : 1 TOŠK
03.09.2017 10:00 FK Vitez 1 : 1 Radnik
03.09.2017 10:00 Borac 4 : 0 Rudar
03.09.2017 10:00 Tomislav 3 : 2 Blagaj
03.09.2017 10:00 Budućnost 6 : 0 Sloga(GC)
03.09.2017 10:00 Podrinje 2 : 2 Sloga(T)
03.09.2017 10:00 Slaven 3 : 0 Napredak
03.09.2017 10:00 Orašje 4 : 0 Borac
03.09.2017 10:00 Alfa 1 : 2 Sloga
03.09.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Tekstilac Kort
03.09.2017 10:00 Bratstvo 2 : 3 Zvijezda
03.09.2017 11:00 Gradina 1 : 4 Lokomotiva
03.09.2017 10:00 Polet 1926 1 : 3 Alfa
03.09.2017 14:00 Proleter 0 : 3 Sloga
03.09.2017 12:00 Polet 1926 4 : 0 Alfa
03.09.2017 16:00 Proleter 1 : 3 Sloga